|
Právě je út červen 23, 2026 23:26
|
|
bylo nalezeno 4 výsledků hledání
|
| Autor |
Zpráva |
Téma: 3. Anvel Rally 14.-20.10.2012 |
HUDECEK Lukas
Odpovědi: 27
Shlédnuto: 41342
|
Fórum: Team Rally 2012 Zaslal: po říjen 15, 2012 18:05 Předmět: otazka |
| Zdravím, nemá nekdo potuchy proč mi najednou pada SWEET LAMB, u páté čárky při načítaní to spadne do oken, do ted jsem to jezdil bez problémů, nepomáhá ani odinstalováni a přeinstalov ... |
Téma: Prospect Ridge II |
HUDECEK Lukas
Odpovědi: 24
Shlédnuto: 17434
|
Fórum: Tratě Zaslal: út duben 01, 2008 19:54 Předmět: Prospect Ridge II |
| zdravim tak presne tohle se me ted stalo dvakrat za sebou , prozjizdim tu branku strewdem jako vzdy predtim ale je to jako naraz do betonove zdi a auto totalne na sraky. A navod jet tam pomalu, je to ... |
Téma: S-CUP – S1600 Cup |
HUDECEK Lukas
Odpovědi: 319
Shlédnuto: 141933
|
Fórum: Turnaje Zaslal: so únor 16, 2008 17:23 Předmět: Chybejici heslo |
Zdravim porad jsem nedostal heslo na rally ESPANA a za chvili konci termin DA SE STIM neco udelat uz jsem posilal mail nebo pres PM dekuji  |
Téma: Podvody |
HUDECEK Lukas
Odpovědi: 50
Shlédnuto: 28619
|
Fórum: Turnaje Zaslal: st leden 23, 2008 5:02 Předmět: Podvody |
| Tak tohle uz mne taky fakt nedalo. Po vsech tech setupech a skracovani jeste tohle. Na netu jsem narazil na videjko ktere neco vysvetluje PROSIM NEBERTE to jako NAVOD. http://www.youtube.com/watch?v= ... |
| |
| Strana 1 z 1 |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
|
| |
| Based on CanverRed theme |
 |
|