|
Právě je so červen 27, 2026 12:15
|
|
bylo nalezeno 3 výsledků hledání
|
| Autor |
Zpráva |
Téma: četina v dabinku |
VasekHK
Odpovědi: 3
Shlédnuto: 3960
|
Fórum: Ostatní Zaslal: út květen 08, 2007 14:26 Předmět: četina v dabinku |
Nyní jsem si všiml , že bude videonávod. Omluva: měl jsem černo před očima. Hrozně si přeji dabinkg.
Když budu mít nějaký problém, tak požádám o radu. Dík VasekHK |
Téma: četina v dabinku |
VasekHK
Odpovědi: 3
Shlédnuto: 3960
|
Fórum: Ostatní Zaslal: út květen 08, 2007 14:23 Předmět: četina v dabinku |
| Kdybych tušil že to co kupuji nemá česká dabing, tak bych hledal dále. Kde se dá to doinstalování češtiny získat? Ohledně PC a hleddání nejsem zručný. Budu muset použít kamaráda, ... |
Téma: četina v dabinku |
VasekHK
Odpovědi: 3
Shlédnuto: 3960
|
Fórum: Ostatní Zaslal: út květen 08, 2007 13:42 Předmět: četina v dabinku |
Koupil jsem RBR v tescu, titulky - instrukce jsou v čeština, ale nejde mi český dabing a já ho slyšel kdysi na návštěvě. V čem je můj problém ?
Dík VasekHK |
| |
| Strana 1 z 1 |
Časy uváděny v GMT + 1 hodina |
|
| |
| Based on CanverRed theme |
 |
|