Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

info o turnajich

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pagotamd





Založen: 17. 07. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: info o turnajich Odpovědět s citátem

zdar chci se zeptat,kdyz zacnu jezdit turnaj online ,muzu ho pak prerusit a druhej den zase pokracovat?,,,nebo se to musi odjezdit naraz, vubec nemam poneti jak to v RBR funguje ,dik
Příspěvek Zaslal: út červenec 18, 2006 18:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne , to v téhle hře nejde ..... doporučuji pročíst http://www.rbr.onlinegames.cz/forum/faq.php
Příspěvek Zaslal: út červenec 18, 2006 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Re: info o turnajich Odpovědět s citátem

pagotamd napsal:
zdar chci se zeptat,kdyz zacnu jezdit turnaj online ,muzu ho pak prerusit a druhej den zase pokracovat?,,,nebo se to musi odjezdit naraz, vubec nemam poneti jak to v RBR funguje ,dik

Ne turnaj, závod nesmíš přerušit. Turnaj sestává z více závodů, které se jedou zpravidla 1x týdně. Každý závod do kterého odstartuješ musíš dojet v kuse, tzn. bez přerušení. Některý závod je rozdělen na etapy a pak nesmíš přerušit etapu. Pokud ti hra z nějakého důvodu "spadne", máš možnost požádat o reset. Pak nastoupíš (pokud je ti reset povolen)po nejbližší dojeté RZ (nemusíš ten samý den). Při nedojetí RZ z důvodu havárie můžeš v některých závodech využít systému superraly a postoupíš tak na konec nejbližší záchytné RZ. Snad je to vše a srozumitelné Laughing
Příspěvek Zaslal: út červenec 18, 2006 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen doplním, že když máš třeba čas jen půl hodiny na ježdění jako já, tak si najdu turnaj o 6ti erzetách. Zhruba 6 erzet, to půlhodina, tak mě to aspoň vychází v průměru.

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 7:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Metrik napsal:
Já jen doplním, že když máš třeba čas jen půl hodiny na ježdění jako já, tak si najdu turnaj o 6ti erzetách. Zhruba 6 erzet, to půlhodina, tak mě to aspoň vychází v průměru.
No jo ale ne kazdy zvladne 6 eRZet za pul hodiny. Ja mit jen pul hodiny, tak bych sel jen do tri eRZet Laughing No a pokud je tam pulhodinovy servis, tak to nemas sanci srihnout vubec. Laughing

Jo a taky si dovolim doplnit: Turnaje se daji nastavit i ze preruseni povoli. Za davnych casu se to i pouzivalo, ted je default "zakaz preruseni". V popisu turnaje to mas jako jednu z informaci.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme