Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Včera a dneska výpadek servu nebo moje spatne připojení?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Včera a dneska výpadek servu nebo moje spatne připojení? Odpovědět s citátem

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server during query in /home/www/onlinegames.cz/rbr/include/db/mysql4.php on line 50
Could not connect to the database

Tohle se mě objevuje a vypadnu takhle s on-line turnaje co s tím?Kazí to statistiku a hlavně výsledek to je pak všechno na prt!
Příspěvek Zaslal: út červenec 18, 2006 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Rbll 1.3 mám,tak nevím.Chci nastoupit na další erztu a spadne to do Win.
Pak jdu na stránky http://rbr.onlinegames.cz a v tu chvíli to napíše jen tu hlášku nahoře zmíněnou.Pak se tam dostanu a na trati tam nikdo není jako by spadlo všem,ale jestli si nikdo jiný nestěžuje tak nevím.
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 5:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Re: Včera a dneska výpadek servu nebo moje spatne připojení? Odpovědět s citátem

JILEK MAREK napsal:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server during query in /home/www/onlinegames.cz/rbr/include/db/mysql4.php on line 50
Could not connect to the database

Tohle se mě objevuje a vypadnu takhle s on-line turnaje co s tím?Kazí to statistiku a hlavně výsledek to je pak všechno na prt!

S tím nic, to je oprava na serveru a to neovlivníš, no uznej, když je na trati furt obsazeno, kdy maj dělat údržbu...

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 7:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Včera a dneska výpadek servu nebo moje spatne připojení? Odpovědět s citátem

Ze zacatku mi to taky vadilo, vzhledem ke statistice uspesnosti, ale casem rezignujes Smile Vcera jsem odstartoval tri turnaje a vsechny mi spadly, takze mam dalsi tri nedojete a uspesnost opet klesla. Jenom me mrzi, ze se nerozlisuje spadnuti a havarie, ale uz jsem se na to ptal a soucasny stav to temer neumoznuje takze mi vzhledem k castym "havarimi" zvedne pojistovna poplatky.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jo.Dík za info.Asi je to neřešitelný.Nebo by se nedalo dát mezi navigační menu,on line info kdy bude udržba?Ale asi se to tady řešilo,přesto díky aspon vím,že není chyba u mě.
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JILEK MAREK napsal:
Kazí to statistiku a hlavně výsledek to je pak všechno na prt!

A to mi zacal zlobit computer. Poslednich pet turnaju se mi ctyrikrat resetnul pocitac Sad Moje kdysi pekna statistika uz jde do haje.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červenec 27, 2006 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme