Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

ukladani hry

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdeny1





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: ukladani hry Odpovědět s citátem

cauky..............mam takovej problem................mozna je to banalita ale ja jsem prosste typ cloveka kterej se radeji dozvi info driv nez si to muze vyzkouset sam.................RBR je spickovej Rally simulator..........mozna nejlepsi co jsem kdy hral......................ale rozjel jsem si sezonu a samozrejme za jeden vecer jsem ji nestihl dohrat..............takze po prvni RZ prvniho rally jsem hru hned vypnul a kdyz jsem ji druhy den opet zapnul tak jsem zjistil ze se mi neulozila Crying or Very sad ..............v té rally skole se to automaticky ukladalo kdyz jsem dohral tu serii tech par zkousek...............ulozi se tedy sezona i zde sama napr. po odjeti jednoho rally..............nebo je chyba nekde jinde................napr. comp? dik za radu
Příspěvek Zaslal: čt srpen 17, 2006 9:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja si nejsem jistý jestli se to neukládá po 2rz když opustíš sezónu ale nevím to přesně to je už dávno co sem hrál sezónu.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 17, 2006 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Někdy se to ukládá samo, ale nevím už kdy.Ale když dojedeš RZ tak tam máš možnost uložit a tím se to ukládá.Snad. Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 17, 2006 13:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jestli si dobře pamatuju, tak se ukládá automaticky a při startu se ti v podnabídkách sezona ptá na to zda chceš c sezoně pokračovat, nebo ji zrušit a začít novou. Ale taky si myslím, že je ukládaná po dvou RZ
Příspěvek Zaslal: čt srpen 17, 2006 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zdeny1





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

diky................po druhej RZ se to neuklada..............ale jak jste rikali po kazdej RZ mam moznost tu hru ulozit...........ja vul si toho nevsiml Laughing .............a nebo (to delam ja) si vzdycky ulozim profil v hlavni nabidce..................ale dik za radu
Příspěvek Zaslal: po srpen 21, 2006 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme