Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

external transparent DDS- jmeno na okno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VITA Tomas napsal:
Musis to ulozit jako external_scarpe.dds


Tome to je nesrozumitelné. Jjako scrape musíš uložit stejnej soubor jako máš t.j. tvůj upravený external.dds ale se stopama po zněčištění, poškrábání apod.
Příspěvek Zaslal: po srpen 28, 2006 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Henri, mas RBR opatchovane na verzi 1.02 ?

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po srpen 28, 2006 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Henri





Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Henri, mas RBR opatchovane na verzi 1.02 ?

Ano, mám.
Příspěvek Zaslal: po srpen 28, 2006 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
VITA Tomas napsal:
Musis to ulozit jako external_scarpe.dds


Tome to je nesrozumitelné. Jjako scrape musíš uložit stejnej soubor jako máš t.j. tvůj upravený external.dds ale se stopama po zněčištění, poškrábání apod.


No ja odpovidal na ten příspěvek před mým a né k tématu. No ale jestli sem to teda napsal špatně tak pardóón Embarassed Laughing

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 28, 2006 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Henri





Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Henri, mas RBR opatchovane na verzi 1.02 ?

Michale, tak díky moc za radu! Ačkoli jsem Patch 1.02 instaloval do hry jako 1. , tak jsem o něj zřejmě instalací a odistalací různých TARMAC módů a pod. přišel, ..takže stačila reistalace tohoto Patche a jména na sklech jsou již zobrazována bezchybně i zvenku, Díky moc! Very Happy
Příspěvek Zaslal: út srpen 29, 2006 7:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Mam stejny problem jako Henri. Umim si udelat skin a tak, vsechny textury jsou ok, jenom napisy ci cokoliv, co je na skle mne nejde videt (temer), je to jenom o trosicku svetlejsi seda, nez je sklo, takze temer neviditelne, kdyz se ovsem divam zevnitr vozu, tak je vsechno ok, ale zvenku mne bohuzel na skle nic videt nejde... Sad Kdyby nekdo vedel co s tim, byl bych moc rad...

Pánové, už jsem to tady a jiní párkrát psal v tomto nebo jiném podobném fóru. Stačí, abyste si to přečetli. No ale budiž.

Nevím v čem to děláte, ale transparent.dds textury (okna) jsou především ve formátu DXT5 (při ukládání). Dále je v nich zahrnut alfa kanál, který popisuje co je průhledné a co ne. Vaše okna zřejmě jsou celé průhledné a proto je ten nápis tak šedivý. Zkontrolujte si proto, zda na místě jména v alfa kanálu máte bílou barvu. (alfa kanál to popisuje tak, že čím tmavší barva, tím průhlednější).

Např. ve Photoshopu jsou vpravo na zapínání kanály. Normálně máte zaplé RGB a na změny alfa je na něj potřeba přepnout. Netuším, zda se tímto zabývají jiné editory jako Photopaint a jiné.
Příspěvek Zaslal: út srpen 29, 2006 8:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme