Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Test online turnaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja taky Smile
Příspěvek Zaslal: čt březen 24, 2005 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zájemcům jsem právě odeslal instrukce pro otestování. Příští týden to bude spustim naostro...
Příspěvek Zaslal: pá březen 25, 2005 15:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

u prvniho turnaje: cote 2 mezicas se neposlaly vysledky a u cote2 1 a2 mezicas se neposlal a u cote se odeslaly vsechny (mozna problem s mojim pripojeni k internetu nevim). a jeste dotaz jestli by slo udelat ze by se po kazde rz ukazaly i vysledky po rz. jo a jestli by neslo udelat aby se startovalo v urcity cas aby jeli vsichni najednou. Musel jsem musel sehnat physics. 234 kb musi mit ten co jsem mel ja mel 247 kb a stejny mel i fabiawrc. mozna bych k tomu plug inu pribalil jeste physic aby nebyl prblem z rozjetim. Jinac supr!!!!!!!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: pá březen 25, 2005 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky to chce physics.rbz z verze 1.02. Kde ho vezmu? Instaloval jsem znova patch 1.02 i jsem stahl physics z BHM a je to prad ten samej. Neni to nahodou z DVD verze? U RBRNetu s tim byl taky problem.
Příspěvek Zaslal: pá březen 25, 2005 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marta_CZ napsal:
Taky to chce physics.rbz z verze 1.02. Kde ho vezmu? Instaloval jsem znova patch 1.02 i jsem stahl physics z BHM a je to prad ten samej. Neni to nahodou z DVD verze? U RBRNetu s tim byl taky problem.
dej mi mail ja ti ho poslu
Příspěvek Zaslal: pá březen 25, 2005 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pošlete mi na mail někdo ten soubor, se kterým to nechodí. Když bude v pořádku, zařadím ho do seznamu povolených... Jinak mam českou CD verzi + patch 1.02
Příspěvek Zaslal: pá březen 25, 2005 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Pošlete mi na mail někdo ten soubor, se kterým to nechodí. Když bude v pořádku, zařadím ho do seznamu povolených... Jinak mam českou CD verzi + patch 1.02
posilam
Příspěvek Zaslal: pá březen 25, 2005 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi Ddaja poslal ten spravnej physics.rbz(diky), ale po zadani jmena a hesla to pise: spojeni vyprselo. To uz je turnaj uzavrenej nebo delam neco blbe?
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marta_CZ napsal:
Tak mi Ddaja poslal ten spravnej physics.rbz(diky), ale po zadani jmena a hesla to pise: spojeni vyprselo. To uz je turnaj uzavrenej nebo delam neco blbe?
ne turnaje jsou myslim ze az do 30.3.2005 myslim ze to bude neco s pripojenim mozna to nepusti firewall. Wally na jakych poretch to bezi? aby se to mohlo dat do vyjimek
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Firewall nic nerikal, zkusim to znova.
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 12:34
Návrat nahoru
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak napoprvy jsem asi napsal blbe heslo, napodruhy jsem se prihlasil, odjel prvni RZ, mezicasy fungovaly, po dojeti jsem dal pokracovat, nasledovalo cekani na odpoved a spojeni vyprselo, mozna mi blbne spojeni, nesel by prodlouzit ten cekaci limit?
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil jsem znova, ted to neodeslalo mezicasy, na konci to napsalo 3. misto, ztratu, takze spojeni asi bylo, pak pokracovani a zase vyprselo spojeni.
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jeste kdyz chci jet offline turnaj tak to nejde. pri oficialnim spusteni online se bude moct jezdit i offline turnaj nebo bude jen online?
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 13:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem konecne dojel jeden komplet, ale s mezicasy byly problemy, odeslal se asi jenom jeden.
A pri jednom z predchozich pokusu to psalo, ze v turnaji uz nebude mozne pokracovat.
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Offline zatím nejdou, jelikož ten nový plugin už ty z té starší verze neumí. Pak to samozřejmě půjde.

S tím připojením - využívá se síťová vrstva Internet Exploreru, takže pokud Vám normálně funguje Internet Explorer, mělo by fungovat i tohle. Tudíž používá to port HTTP protokol a port 80 ven...

Marta_CZ: Asi musíš mít špatné připojení na internet. Můžu se pokusit trochu prodloužit ty čekací doby na spojení. Co ti to přesně psalo, když se nepodařilo výsledky odeslat? Failed nebo timeout? Jinak zkoušel jsem to i na špatném připojení a docela to fungovalo - pokud se neodešle jeden výsledek, tak to ještě nevadí - pokusí se znova poslad v dalším mezičase...
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2005 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme