Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nutně:pomoc

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARES Filip





Založen: 05. 02. 2006
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Nutně:pomoc Odpovědět s citátem

Potřebuju poradit.Mám volant Logitech MOMO racing,a když zapnu hru,sešlápnu plyn na plno tak mi jakýkoliv auto jede na půl plynu.Ve vlastnostech mi ukazuje plynový pedál naplno,takže nevim čim by to mohlo být.

_________________
Mares
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Nutně:pomoc Odpovědět s citátem

MARES Filip napsal:
Potřebuju poradit.Mám volant Logitech MOMO racing,a když zapnu hru,sešlápnu plyn na plno tak mi jakýkoliv auto jede na půl plynu.Ve vlastnostech mi ukazuje plynový pedál naplno,takže nevim čim by to mohlo být.


Těžko radit ,já ho mám pár dní a žádnej problém ,ale možná zkusit novější ovladač a doplňky : MOMO racing FIX CENTR a MOMO Tweak. Já to tam dal hned a nemám problém.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARES Filip





Založen: 05. 02. 2006
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Re: Nutně:pomoc Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
MARES Filip napsal:
Potřebuju poradit.Mám volant Logitech MOMO racing,a když zapnu hru,sešlápnu plyn na plno tak mi jakýkoliv auto jede na půl plynu.Ve vlastnostech mi ukazuje plynový pedál naplno,takže nevim čim by to mohlo být.


Těžko radit ,já ho mám pár dní a žádnej problém ,ale možná zkusit novější ovladač a doplňky : MOMO racing FIX CENTR a MOMO Tweak. Já to tam dal hned a nemám problém.


a to si je někde stáhul?

_________________
Mares
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a nemáš náhodou zapnutý combined pedals? mrkni do nastavení a tam jak máš nastaveno plyn a brzdu by měl být každej pedál zvlášť. combined pedals by mělo být na zrychlení a brzdy, nebo nikde, to je vcewlku jedno, pak to můžeš mít taky v profilu ovladače volantu, mrkni tam abys neměl nastaveno combined pedals.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: DFP Odpovědět s citátem

zdarec všichni, mám takový VELKÝ problém. koupil jsem si Logitech DFP a nejde mi zklibrovat. mam ovladače a nepořád nic. pls poradte někdo Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: pá říjen 20, 2006 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejde zkalibrovat? jako jak. Logitech jde vždycky zkalibrovat, jen to trochu víc specifikuj, co ti nejde? Hlavně si nejdřív stáhni nebo nainstaluj Logitech profiler. To je základ. Pak dyž si tam vytvoříš profil a přes něj hru spustíš, tak vjeď do nastavení a najít zařízení, pak ve složce FF dej zkusit FF a podle pokynů vycentruj volant. Pokud-li ho máš správně nainstalovanej, tak tohl vyřeší soft. chyby. Zatim každýmu, komu sem tohle radil, nebo komu sem to ze známejch dělal, to funguje. Teda nevim jak je na tom momentálně Honza Bitner Very Happy Pokud by to furt nešlo, tak to popiš drobet přesněji co ti nejde a já se pokusim najít nějaký možnosti jak to vyladit.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá říjen 20, 2006 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme