Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Prosím rychle pomoc!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Prosím rychle pomoc! Odpovědět s citátem

Mám takový problém, celé dva roky mi RBR jel naprosto normálně, ale ted když se mi pokazil starý HDD a musel sem koupit nový a nainstalovat nový Windows a vše ostatní, tak se mi RBR ted nechce rozběhnout. Když sem ho znovu nainstaloval a nastavil grafiku na High a rozlišení 1024x768 na které sem to normálně hrál, tak po spuštění se mi objeví černá obrazovka, ale dole zůstave lišta Start. Kamarád mi poradil, že něco podobného to dělalo i mu a tak to řešil tím, že několikrát zmáčkl Alt+Ctrl+Delete. Tak sem to zkusil. Najelo mi obrázek soundblaster audigy, pak warthog a pak i celé intro, jenže pak se to seklo a spadla mi ta hra. Nejprve sem si myslel že to bude nějakou chybou mých cd, protože je už mám víc jak dva roky a už jsou trochu poškrábané a tak sem si od kamaráda pjčil anglickou verzi, ale ta dělala to samé. Zkusil sem nainstalovat patch, i tu knihvnu proti padání hry, ale nic mi nepomohlo. Tak Vás pěkně prosím o radu, jestli nevíte co s tím. Sad Sad
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: Prosím rychle pomoc! Odpovědět s citátem

Asi ti nic konkretne neporadim(mne sa to nestalo), ale skus si pre istotu precitat http://svkchamp.kitcarsweb.com/manuals/postup_pri_nahadzovani_rbr.txt a mozno ti to pomoze. Surprised

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle uz tu nekdo popisoval, neim, jestli vyresil, ale nekde to tu bude.
http://rbrczech.rbrmcr.com/forum/viewtopic.php?t=735

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK tak zatím díky, ale nic z toho mi nepomohlo. Jak rikam predtim mi to na tomto pc jelo naprosto v pohodě, ale až sem musel koupit ten nový HDD a nainstalovat windows tak mi to proste dělá. Já ještě zkusím ty windows nainstalovat znova, ale fakt nevím. Sad
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JackCY





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to vypadá na nedoladěné PC, co takhle všechny ovladače na MB, GF, Audio, volant, pár service packů na WIN, potom taky codecy na videa a audio, běží to z toho hdd na jiném PC? ... musíš zkoušet, mě zase RBR schazuje CamHack, tak ho nepoužívám (psalo to asi nějaký prase)
Příspěvek Zaslal: po listopad 13, 2006 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK tak já zkusím všechny ovladače, přeinstalovat. No jyném pc sem to nezkoušel, tak doufám že ty ovladače pomožou.
Příspěvek Zaslal: út listopad 14, 2006 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme