Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR beginner

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M!key8





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: RBR beginner Odpovědět s citátem

sem tu novej, tak ahoj Smile
mam par dotazu a podobny, rad bych, kdyby mi nejake dobre duse odpovedely Smile nedavno sem se dostal k demu RBR a hned jsem si rek ze tu hru musim mit. (vetsinou hry jen tak "kupuju z netu" ale za kvalitni hry se vyplati zaplatit, navic kdyz to bylo 171Kc ve verzi od CDProjektu, tudiz s dabingem od CZC (snad to nebude jako reklama) postovny neresim, kamos taky neco kupoval) Tak sem to nechal obednat, kdyz to prislo, tak hned sem chtel neco vyzavodit, soupnul sem si Imprezu na RZ ve Finsku a aby to nebylo tak lehky tak jeste snih a realisticke poskozeni, spravne hadate, nedojel sem ani k checkpointu Very Happy Konecne se zacinam drzet na trati, ikdyz na ukor casu, ale snd nekdy to prijde Smile
Vzhledek k tomu ze RBR 2 nebude, tak sice se komunita stara k dalsi updaty hry, ale moje otazka zni, jak moc se o to stara? Novejch aut je pomerne dost, neco sem tady cet o vytvareni novejch trati, jak sou na tom chlapci? Smile jasny, nejdriv si musim zazit ty puvodni veci, ale tak vite jak... Smile A dal, vsechno mi funguje jak ma, jenom u miho volantu, jeste s vibration feedbackem, to nejak nevibruje Sad V jinejch hra to de bez problemu (LFS, kdyz sem zkousel NFS tak tam taky) jenom tady nejak ne, nemel by nekdo nejakou radu krome novyho volantu? Vsude to mam zaply, v Wingmann Profileru, ve hre, v driverech. Fakt nevim co s tim Sad ale zas tak mi to nevadi, ale by to fajn Smile jinak, co se tady mluvi o nejakym modu nebo co to ma bejt, jezdite pres to online Smile kdyz ho instalnu, bude pristupnej singl i s postupem sezony?
Jinak, tohle je super hra, pokud ma nejaky chybi tak je odmitam hledat, nema to smysl Smile uzasnej pocit pri RZ, nevim co bych k tomu napsal, proste nice, jen skoda ze se ji nasel tak pozde, byl bych ochotnej za ni zaplatit puvodni cenu Smile
BTW: jaky povazujete nejtezsi jizdni podminky? Smile ja to mam jasny, Finsko + snezeni = pomalu nejde videt cesta a kdyz k tomu pridate poprasany celni sklo, nevidite temer nic, to je pak jizda hledat kde konci cesta Smile)
BTW2: sry ze sem se tak rozepsal, kdyz ja sem z tyhle hry docela dost unesenej Smile
Příspěvek Zaslal: pá srpen 25, 2006 23:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Re: RBR beginner Odpovědět s citátem

Jo, v pohode, sem rad za kazdyho unesenyho fanouska Smile .
1. Komunita se stará a jak Laughing mrkni sem: http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads a sem http://www.rbrmcr.com/?p=download to druhý URL jeste nefunguje, ale začne, tam sou potřebný tzv. fyziky který ti pak budou fungovat při hraní online.
2. Vytváření tratí probíhá hned nám u nosu, především díky Wallymu, Pyrosovi, Vencovi šourkovi, vráťovi, atd..., tady - http://rbr.onlinegames.cz/forum/viewforum.php?f=3
3. Zkus ve hre v nastaveni Feedback test (nebo tak nejak se to menuje..), jesli ti to pobezi...
4. Abys moh jezdit online tak se musis zaregistrovat tady na webu a stahnout si plugin, ten nainstalovat a pak to mas ve hre v menu v Nastaveni, plugins, RBR Turnaj, ...
Pro me je nejtezsi kombinace Punto S1600 a Bisanne, od ty doby co me na ni mikeee zajel tak ji nikdy nedojedu bez chyby Razz
Příspěvek Zaslal: so srpen 26, 2006 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M!key8





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

aha, diky za odpovedi Smile jeste, prej v ty hra te muze zahranovat vrtulnik, hele jak moc se mam rozsekat aby se to ukazalo, jen tak sme se snazil a stejne nic :)no jinak ten FF mi porad nefunguje a v tom testu se nic nedeje, proste jakoby byl vyplej Sad
jo a jeste byme docela zajimalo, jaktoze tady maj vsichni jmena? To je na internetovy forum docela divny Smile)
Příspěvek Zaslal: so srpen 26, 2006 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

M!key8 napsal:
aha, diky za odpovedi Smile jeste, prej v ty hra te muze zahranovat vrtulnik, hele jak moc se mam rozsekat aby se to ukazalo, jen tak sme se snazil a stejne nic :)no jinak ten FF mi porad nefunguje a v tom testu se nic nedeje, proste jakoby byl vyplej Sad
jo a jeste byme docela zajimalo, jaktoze tady maj vsichni jmena? To je na internetovy forum docela divny Smile)


Většina z nás jezdí MČR a tam je podmínkou startovat pod skutečným jménem .
K tomu vrtulníku musíš přejet někoho na RZ v realistik modu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 26, 2006 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten FF ti nefunguje, protoze nemas FF volant. RBR nepodporuje vibration feedback.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so srpen 26, 2006 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
M!key8





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Ten FF ti nefunguje, protoze nemas FF volant. RBR nepodporuje vibration feedback.

aha, no tak co nadelam Smile
he, ta hra me zacina bavit vic a vic, je skvela Smile jenom se mi porad nepodarila akce s vrtulnikem Smile dam realisticky mod poskozeni, zapnu render detail na medium, aby tam byli vsichni lidi a kdyz je prejedu tak jen cervena obrazovka a postavi me na silnici Sad mam jeste neco zapnout? Smile
Příspěvek Zaslal: ne srpen 27, 2006 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

musíš na nejtěžší obtížnosti v šampionátu, jedno jaký poškození, na tom nesejde

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne srpen 27, 2006 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
M!key8





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
musíš na nejtěžší obtížnosti v šampionátu, jedno jaký poškození, na tom nesejde

aha tohle Smile ja to pochopil trosku jinak Smile dik, az se mi bude chtit bootovat do winu tak to rozhone zkusim, ono je to blbost, ale tak proc se na to nekouknout, zejo? Smile
Příspěvek Zaslal: ne srpen 27, 2006 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M!key8





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hmm hele sem chtel zkusim nejaky novy auta do RBR tak jsem sice neco nasel, v offline v pohode, ale v turnaji ne, vim, spatnej model nebo fyzika, jenze zkousel sem Imprezu WRC 06, Nejakou Fabku tady odsud a Lancera Evo 9 a nic z toho, je dost mozny ze nejsou kompatibilni s pluginem, jenze taky nastava otazka, kde mam stahnout auta ktery podporovany sou? na rbrmcr.com sem hledal, je tam toho ost a podle toho mi zadny jet nemuhly protoze nejsou dodelany, ale ty sou, stejne na ne neni download link takze fakt nevim kde podporovany auta sehnat. Jinak, myslim ze vsechno delam dobre, prepsat par dat je bez problemu, v tom by chyba bejt nemela.
Příspěvek Zaslal: st srpen 30, 2006 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji data nepřepisovat ,raději stará vymazat a překopírovat nová . Přepisováním není vyloučena chyba . Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 31, 2006 6:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SvobodaTomas





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojky Všem nemohu a nechci skrývat nadšení z toho jaký jsou u nás v republice lidičky.Toto je naprosto ůžasné,vše co děláte a tak.Nevím jestli si to vůbec zasloužím asi ne.Moc toho neumím tak asi proto.Navíc jsem neschopný,nějak se se vším vRBR peru něco jde a něco vůbec.Je to složitější tak se přidávám k těm,co žadají o pomoc.Kdyz tak jsem na ICQ,moc by mi to pomohlo.Ps:Stejně hledám nové přátele,najde se někdo??Díky
ICQ 386 802 250
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme