Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak restartovat turnaj po pádu hry?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, je třeba zvukovku zakázat v devices, jinak je to naprd. Turnaj si klidně udělej, smazat se dá vždycky...
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 21:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Přesně tak, je třeba zvukovku zakázat v devices, jinak je to naprd. Turnaj si klidně udělej, smazat se dá vždycky...


Cece nebudes tomu verit, ale s vypnutou zvukofkou mi nesla spustit hra. Jako by ji tam snad autori povazovali za nezbytnou. No tak jsem rozjel jinou, ale vysledek byl stejny. Uz je mi blby zakladat testovaci turnaje a placat o tom ve foru. Zkusim nekdy ten SP2 a jinak to holt beru jako fakt, ze Shool stage jet nesmim a jinde mi to zase tak casto nepada. A smutny z toho budu zase az mi to padne tesne pred jistym vitezstvim, jako minule.
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Wally napsal:
Přesně tak, je třeba zvukovku zakázat v devices, jinak je to naprd. Turnaj si klidně udělej, smazat se dá vždycky...


Cece nebudes tomu verit, ale s vypnutou zvukofkou mi nesla spustit hra. Jako by ji tam snad autori povazovali za nezbytnou. No tak jsem rozjel jinou, ale vysledek byl stejny. Uz je mi blby zakladat testovaci turnaje a placat o tom ve foru. Zkusim nekdy ten SP2 a jinak to holt beru jako fakt, ze Shool stage jet nesmim a jinde mi to zase tak casto nepada. A smutny z toho budu zase az mi to padne tesne pred jistym vitezstvim, jako minule.

Možná by stálo za vyzkoušení RBR mod kolection 211(nebo tak nějak).Je tam kolonka o zvuku. Zkus zapnout "softvare audio". Ja jsem si něco podobného nastavil pomocí RBR Car Tune (už jsem to tu někde psal), není to 100%, ale mám pocit že je to mnohem lepší.
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 23:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroud: Máš pravdu, bez zvukovky se to nerozjede. Tak ještě můžeš zklust v souboru audio.ini najít:

[OPTIONS::SOUNDS]
NumberChannels=0

A změnit to na
[OPTIONS::SOUNDS]
NumberChannels=4
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo, s hardwareovou(to vypada blbe napsany) jsi uz asi laboroval, vid. Kamos mel podobny problemy pri RBRNet, tak stahoval akceleraci na minimum a nepadalo mu to. Mimochodem, co mas za zvukovku? Onboard?

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky pridam krasnou novou zkusenost s padanim turnaju. Prave mi kurioznim zpusobem vytuhnul RBR v turnaji Tarmac Tour mini. Po vyhrany 1.RZte sem dal odstartovat druhou ale obraz zustal vytuhlej v predstartovnim menu zatimco zvuk normalne bezel dal a spolujezdec odpocitaval vteriny do startu - skoro sem mel pocit ze se mi zaseknul zrak ale verte ze tim to nebylo. A jelikoz ozivovaci pokusy nepomohly a zase tak dobrej nejsem abych jezdil naslepo podle toho zmrsenyho rozpisu, tak sem timto prisel o dalsi vyborne rozjetej turnaj Crying or Very sad pac samozrejme ze bych ho jinak vyhral ze Very Happy
Jo jeste bych dodal ze tam bylo povoleny opakovani RZet, to kdyby mi nekdo neveril a myslel ze se vymlouvam po bouracce. Very Happy
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam SB Audogy 2 ZS, ale zkusil jsem i starou SB 5.1 a onboard. Stejne tak snizeni akcelerace, ale nic. Ted jsem nastavil jen ty 4 kanaly a stahnul novy plugin a projel jsem dva turnaje s Shool RZ a nepadlo to Very Happy Very Happy Nerad bych to zakriknul, ale to by bylo prima. Hrozne rad bych jeste vyhral jeden turnaj, abych dosahl deset vitezstvi, ale konkurence je cim dal tezsi. Asi premluvim nejake slabsi hrace a dame zamceny turnaj Very Happy
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 23:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si myslel že už mám po problému a dnes mi to spadlo už zase 2X Evil or Very Mad Mad . Jo a ten zaseklé obraz jsem už taky několikrát měl. Nejhorší je že už mě nenapadá nic co bych ještě mohl skusit. No a taky sory za ty rady co asi nejsou k ničemu Rolling Eyes . (A tak to dobře vypadalo)
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já su tak ščastné Very Happy Very Happy
Hrozně nerad bych to zakřiknul, ale dnes jsem jel několik turnajů, kde bylo celkem asi 6 School stages a nepadlo mi to. Wally moc ti děkuji, protože to je buď radou "NumberChannels=4" a nebo verzí 0.7c (ale jestli byl problem ve verzi 0.7ab, tak.....ještě nevím). Jen mě trochu trápí, že mi to dnes a fčera vůbec nešlo Sad Strašně jsem se zhoršil Sad
Příspěvek Zaslal: čt květen 26, 2005 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zkus dát schválně nazkoušku zase NumberChannels na 0, ať víme, čim to bylo Smile
Příspěvek Zaslal: pá květen 27, 2005 8:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Tak zkus dát schválně nazkoušku zase NumberChannels na 0, ať víme, čim to bylo Smile


Tak jsem si udelal turnaj ze tri shool stages a vratil NumberChannels na nulu a ...... nepadlo mi to. (pred tim mi to spadlo v 95% v prvni RZ a 5% v druhe)

Hrouda
Příspěvek Zaslal: st červen 01, 2005 15:11
Návrat nahoru
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a je to v pr.... . Včera sem sformatoval hadr a nainstaloval win xp pro sp1. Potom sem tam hodil RBR a spustil. A najednou mi hra zacala padat do woken. Pred formatovanim sem nemnel problemy. Vse bezelo v poho s nainstalovanym win xp pro sp2. Myslíte ze je chyba v sp1 ??? Ted sem se dival do audio.ini a mam tam "NumberChannels=0" a hra mi spustit de. To je asi moji integrovanou zvuk jkartou ze?

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2005 13:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BLACK*SNIPER napsal:
Tak a je to v pr.... . Včera sem sformatoval hadr a nainstaloval win xp pro sp1. Potom sem tam hodil RBR a spustil. A najednou mi hra zacala padat do woken. Pred formatovanim sem nemnel problemy. Vse bezelo v poho s nainstalovanym win xp pro sp2. Myslíte ze je chyba v sp1 ??? Ted sem se dival do audio.ini a mam tam "NumberChannels=0" a hra mi spustit de. To je asi moji integrovanou zvuk jkartou ze?

Uz mam taky SP2, ale hooodne dloho jsem jezdil se SP1 a krome vyse popisovanych problemu mi to chodilo bez problemu. (krome zahadne Xsary 2005)
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2005 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme