Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Prosim poradte

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David Smutny





Založen: 06. 06. 2007
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Prosim poradte Odpovědět s citátem

Vytvoril jsem si ucet na strankach a jezdim RBR pres plugin vsechno beha v pohode vysledky vidim ale nic se mi nezapisuje do osobni stats.
Nevite cim to je ?
Příspěvek Zaslal: po červen 11, 2007 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

objevi se ti to tam az po case..nwm jestli po 14 dnech Smile
Příspěvek Zaslal: po červen 11, 2007 20:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Smutny





Založen: 06. 06. 2007
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji
Příspěvek Zaslal: po červen 11, 2007 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevim kam to napsat tak to davam zde.. chci hrat rbr ale obcas mi to hodi pri nacitani RZ tuto chybu .. Image
nevite co stim ? Diky moc
Příspěvek Zaslal: ne červen 24, 2007 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle mi to kdysi taky hlásilo. Me pomohlo vyndat RAMky profoukat to tam a dat je zpátky... (nevím jestli to je správně ale me to pomohlo Smile )
Příspěvek Zaslal: ne červen 24, 2007 20:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHLUD Radek napsal:
objevi se ti to tam az po case..nwm jestli po 14 dnech Smile

Měl jsem dojem, že teď, když běží zkušební provoz, se do statistiky nezapočítávají výsledky vůbec.

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 7:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nějak se to započítává, ale nevim, přijde mi to trochu divný. Od spuštění testovacího provozu jezdim plus minus každej den, ale že by se mi něco průběžně po 14 dnech aktualizovalo to ne. Spíš, jednou za čas tam skočí nějaký ty kilometry navíc; procenta dokončení jsou úplně nějaký divný. Klidně bych uvítal, kdyby se to pak resetovalo,až to půjde na ostro.

edit: u tich procent mi přijde, že se nepočítaj nedokončený turnaje, takže každýmu leze ta úspěšnost nahoru, to by vysvětlovalo i proč jsou některý lidi přes 100%, ale nevim.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 8:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MRNUSTIK Radek napsal:
nevim kam to napsat tak to davam zde.. chci hrat rbr ale obcas mi to hodi pri nacitani RZ tuto chybu .. Image
nevite co stim ? Diky moc



Toto sa stava hlavne na :

1.Starsich PC
2. Na PC s neznackovymi komponentami
3.Na kancelarskych PC s onboard zvukom pripadne aj onboard grafikou kde uz je doplnena graf karta do slotu a onboard je vypnuta pripadne je doplnena aj zvukovka do slotu a onboard vypnuta
4. Na PC s neznackovymi pamatami
5. Na PC s cipsetmi SiS a pod.

Zacal by som tak ako pise Skala Jan - vycistenim pamati,pripadne by som si pozical od kamarata neake znackove pamate na skusku - Moja doska zerie iba Kingston a Apacer,AM1 uz nefunguju na 100% - doska je MSI K8N Neo ,chipset nVidia nForce3 -vseobecne dosky od MSI su velmi haklive na kvalitu pamati,dalej ak mas dosku od MSi tak davaj pozor do ktorych slotov pamat osadis pretoze pri MSI doskach nemozes lubovolne kobinovat sloty napr. nemozes dat 512MB do slotu 1 a 512MB do slotu 3- info najdes v manuali ku doske.
Dalsia vec je ze by si nemal kombinovat pamate dvoch znaciek ani dvoch typov od jedneho vyrobcu,a ked uz tak v BIOSe treba nastavit casovanie podla toho slabsieho kusu,dokonca ak mas vsetko ok a aj tak to blbne tak by som asi daval v BIOSe casovanie s rezervou -napr. ak mas pamate s casom CL2.5 tak skus nastavit CL3 atd,dalej ak mas pretaktovany CPU tak to moze spovobovat tiez,ked pretaktujes tak podla moznosti pretaktuj nasobitelom /multiplier/ale. FSB nechaj na povodnej frekvencii,jednak ssi rozhasis synchronizaciu a jednak mozes odpalit grafiku,zvukovku..,takisto moze byt problem len v nastaveni BIOSu ale to sa da riesit len ak napises aky typ dosky mas v PC.. daj viac info o doske a pamatiach.
Uff to som sa rozpisal. Smile
Příspěvek Zaslal: ne červenec 01, 2007 12:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme