Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Test online turnaje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nikde jsem tam nevidel to jak se tam prida ten komentar k RZ. nebo to bude az v je verzi?

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Když budeš používat RBR v okenním módu (nastavuje se v RichardBurnsRally.ini), můžeš si dělat ve windowsech co chceš Smile


Kdyz to se mi ale trha Sad Asi bych musel jit s rozlisenim trochu dolu. No az mi to padne tak uvidim Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Wally napsal:
Když budeš používat RBR v okenním módu (nastavuje se v RichardBurnsRally.ini), můžeš si dělat ve windowsech co chceš Smile


Kdyz to se mi ale trha Sad Asi bych musel jit s rozlisenim trochu dolu. No az mi to padne tak uvidim Smile
me se to taky strasne seka v tom okne

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se to v okně skoro neseká - pravda, že mam trochu menší rozlišení, ale když se to okno roztáhne na celou obrazovku, tak to docela jde hrát. Takhle jezdim celý testování...

Komentáře až v další verzi. Nápady do další verze prosím sem.
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Mně se to v okně skoro neseká - pravda, že mam trochu menší rozlišení, ale když se to okno roztáhne na celou obrazovku, tak to docela jde hrát. Takhle jezdim celý testování...

Komentáře až v další verzi. Nápady do další verze prosím sem.


Wally,
Skusil jsem on-line a "strasne" se mi to seka, az se mi to stalo osudnym Sad a na mezicasech mi to obcas vypise cosi cervene nahoru (.....timeout)
Nevis, cim to muze byt? Mam jen 64 kilovou linku Sad Jinak AMD 3200+, 1G RAM a Radeon 9800 PRO. Jinak to je SQUELY.
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To červený ..timeout znamená, že uběhlo cca 20s od odeslání mezičasu a nepřišla žádná odpověď (zatížený server nebo pomalá linka), ale pro tebe to znamená jen, že neuvidíš výsledky na mezičase. Jiank se nic neděje... Proč se ti to seká těžko říct. Jaký máš druh připojení?
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
To červený ..timeout znamená, že uběhlo cca 20s od odeslání mezičasu a nepřišla žádná odpověď (zatížený server nebo pomalá linka), ale pro tebe to znamená jen, že neuvidíš výsledky na mezičase. Jiank se nic neděje... Proč se ti to seká těžko říct. Jaký máš druh připojení?


Mam NETBOX. Do domu pry optika, dole rack se switchem a do bytu utp. Ty se tim netrap, to spis at se eventuelne ozve nekdo, komu to jede na nejake pomale lince. A ja jeste zkusim nizsi rozliseni. Ted mam 1600x1200 a jede mi to na 35-40 FPS, ale zkusim to snizit.
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 9:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: houby Odpovědět s citátem

Hroudo ty máš teda dělo!!! No schválně, kolik lidí má tady takovej komp. já skoro
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 14:46
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Bishop Odpovědět s citátem

Jinak je zvláštní, ale od první beta verze mě to nedělalo žádnej problém. Vůbec nic mi nepadalo a připojení snad až na občasné problémy ve smyslu timeout jsem neměl. Jediné co se občas stane je to, že jednou za 10 turnajů prostě nemůžu vystartovar. Naloguju se, nastavim si auto, gumy a bůhví co ještě a pak najednou nemůžu spustit závod. Nechápu. Prostě mačkám na tlačítku start enter a ono to nic nedělá, tak musím dát "zpět" a jsem z turnaje venku. Tak to je jedinný. Wally jinak dík - a taková osobní otázka. Odkud seš? že bych tě za ten plug-in aspoň pozval na pivko Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 15:09
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom, že nejde dát start vím - chyba v RBR Sad . Jak to obejít popisuju tady: http://rbr.hopto.org/forum/viewtopic.php?t=30

Jinak jsem z Rokycanska, tak až někdy zabloudíš do těchto končin, klidně na pivko zajdem Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 15:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Wally napsal:
To červený ..timeout znamená, že uběhlo cca 20s od odeslání mezičasu a nepřišla žádná odpověď (zatížený server nebo pomalá linka), ale pro tebe to znamená jen, že neuvidíš výsledky na mezičase. Jiank se nic neděje... Proč se ti to seká těžko říct. Jaký máš druh připojení?


Mam NETBOX. Do domu pry optika, dole rack se switchem a do bytu utp. Ty se tim netrap, to spis at se eventuelne ozve nekdo, komu to jede na nejake pomale lince. A ja jeste zkusim nizsi rozliseni. Ted mam 1600x1200 a jede mi to na 35-40 FPS, ale zkusim to snizit.


Jeste budu muset polaborovat, ale co jsem ted zkusil, tak:

- Nizsi rozliseni mi nepomuze a i 1600 to ma pres 40 FPS
- Nemusim hrat on-line, staci byt pripojeny na i-net a uz se to cuka Sad Zkusim povypinat co se da a uvidim

pokus me stal dva nedojete turnaje, to mi zase klesne spolehlivost Sad ale jeden mi hlasil, ze se nemuze spojit a ani dve opakovani mu nestacily, ale linka na i-net byla dobra.
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: houby Odpovědět s citátem

Bishop napsal:
Hroudo ty máš teda dělo!!! No schválně, kolik lidí má tady takovej komp. já skoro


Jo hry jsou narocne aplikace a je jim potreba lecos obetovat Wink Ale kdyz pak vidim napr Far Cry na plne detaily a bez nich, tak to jsou dve zcela rozdilne hry.
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo, to bude tim, že tenhle server je občas pěkně přetíženej. Bohužel na něm jedou všechny weby unas.cz, wz.cz, borec.cz, mysteria.cz a kdo ví co všechno ještě. Jediný řešení prozatim, je dávat pořád znovu a znovu, než se to chytne. O přechodu jinam už jednam dlouho, ale asi to ještě chvilku potrvá a ani nevim, jestli to dopadne dobře...
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Jo jo, to bude tim, že tenhle server je občas pěkně přetíženej. Jediný řešení prozatim, je dávat pořád znovu a znovu, než se to chytne.


- Diky za radu.

- Jo a uz muzu hrat i on-line Laughing Staci nepouzivat NETBOX ale pekne se pripojit k internetu pres modem !
Příspěvek Zaslal: po duben 04, 2005 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme