Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

KALENDÁR 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Názvy rellye sice nejsou patentovaný ,ale zásadně jsem proti aby jsme si kradli názvy navzájem.

Evil or Very Mad Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 7:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mrkněte do straých vláken MČR jaká tam vypukla hádka ohledně organizace MČR se stejným názvem, ale jiným pořadatelem. Myslím že to bylo něco ve stylu, s MČR jsem přišel já a nikdo jinej ho dělat nebude (Mike Olson) jen se tam mrkněte. K tomu názvu, je fakt, že pokud udělam nějakej pohár a pak by mi někdo vytvořil něco podobného se stejným názvem, tak bych asi nebyl nadšenej, kort u MČR, když řeknu MČR v RBR, tak každej bude vědět o co jde a co to bylo, když budeme mít dvě, tak to někdo může špatně pochopit. Nic proti Paláskovi, souhlasim s Brůďasem, ale MČR od paláska asi nedosáhne kvalit původního, takže v podstatě bude vrhat špatný stín na onen pohár.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No třeba já osobně bych si ani nedovolil uvažovat o tom, že bych použil název již existujícího poháru... Asi hold klučina nemá ani špetku fantazie, to je poznat i z webové adresy... Sad http://www.rbr-cup.xf.cz/ x http://www.rbr-cup.wz.cz Question

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 8:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze nazev poharu je to uplne posledni. Je to jako zalozit kapelu a pak az si rozdelit nastroje.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Take nejsem zastancem toho aby byly nazvy turnaju přetahovany někym jinym. Take sem mu doporučil at se to jmenuje třeba Český Pohar RBR to je fuk. Na druhou stranu by to byla pro Mika reklama jako prase protože MCR od Palaska bez přípravy a jezdcu by nedosahovala prakticky žadné urovně a všichni by prosily Mika at MCR spustí on. Ale co když Mik opravdu už nebude mít chut ani čas se do takového projektu jakym je MCR pustit. Idea To ho nikdo nenahradí ? MCR skončí protože by ho nedělal Mik? No zanechme uvah o MCR ted tu mame Team Rally 07 ktere si myslím plně vynahradí neuskutečněne MCR. Ono to možna i MCR je Laughing Ja to tak beru ( spec licence, zařazení do poharu, ceny a vyhlašení , pouze čeští a slovenští jezdci a tym lidí ktery se tomu věnuje a dava do toho vše aby se nam to líbylo a hlavně se nečeka na odpověd 14 dní Laughing ) a budu mít pěkne nervy při tomto turnaji. Pro mě to je MCR jen se to tak nejmenuje Twisted Evil Pojede asi věškera elita jak pevně věřím a takove souboje si nenecha jistě nikdo uniknout. A Palaskuv turnaj pojedu take když nebude konkurence třeba vyhraju Laughing Ale ona možna bude skusil sem mu poradit tak doufam když se tím bude řídit tak to bude super zabava a konkurence třeba velka. Ono je jednoduché někoho potopit když se špatně zapsal ale lepší je mu pomoc. Ted mluvím jak stary fotr tak radši končím. Embarassed

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 14:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETEREK Petr





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to martin: V něčem budeš asi mít pravdu, ale je vidět že v době když Palásek úřadoval na ewrc jsi tam nechodil. On totiž sám nevymyslel nikdy nic , ale dokud jen otravoval blbíma otázkama na všechno se ptal 3x a zakládal nesmyslný témata (jednu dobu držel statistiku odeslaných příspěvků a založených témat skoro vyrovnanou) tak se mu všichni jen smáli. Vrchol všeho byl když někde na netu stáhnul video a pak ho vydával za svoje. Tady to mi řijde dost podobný.
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 13:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=6309

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 10:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To zní velmi dobře ,skoro bych se i přidal ,ale vzhledem k tomu ,že se nepojede s Nky tak to skoro ztrácí půvab. Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 10:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem na to narazil a je to zajimavy. Jsem zvedavy, jestli se nekdo z mistnich borcu zucastni. Ono se to jede totiz nazivo pri tech rally, zadny pohodlicko domaci sedacky Wink
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě tam chybí Nko, originální wrco mě nesedí. Sad
Jinak bych do toho šel...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jedina skoda ze je to tak daleko jinak bych to zkusil .. jeste to zkusim nejak vymyslet.. Cool
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Bruder martin:ja by som paláska neobhajoval ani sa ho nezastával. podla mna je to obyčajný šmejd. Chápem že má 13 ale mám aj patričné dvovody myslet si že má nejakú vadu.

Ten chlapec falšuje skiny a preto dostal padáka z našeho týmu.
Ten chlapec nám zaodmenu zničil celé neše stránky s ktorými vipomáhal.
ale dajme si otázku ako vipomáhal??? tak ze ich celé okopíroval z Prodrivu???? také nech si strčí viete kam.....
Dalej: do očí nám povedal že ich nezničil a že nevie spravovat ani robiť žiadne weby. myslím si že pravda je iná stačí si trošky prelistovať internet a hned zistíte že to 13 ročné decko má asi 10 webou a stoho 3 su pohári. a on mi povie že on nevie robit stránky???? a dalšia vec. kto mu tie poháre bude jazdit???? má tam 6 prihlásených. stojí to za to??? to decko je namočene v každej stránke. A ta stránka preto uroven nemá.

to len tolko z mojho pohladu na paláska. martin myslím si že by si sa mal zvlášť pozerať na paláska a zvlášť na svojho syna. lebo jedno je tvoje dieta a jedno je palásek. Palásek je ........bez komentara
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 12:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je mimo tema, rec je tady o turnajich RBR.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja vím, soory ale četl sem to tady a nedalo mi sa nepridat
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Kundlák: Tak teď si u mne dost klesnul ty ...


k Tématu: Neni to špatnej nápad, možná se dojedu podívat do prachatic na náměstí, ale závodit určitě nebudu. Dokáže mne rozhodit i když dole někdo bouchne dveřma nebo začne zvonit telefon, natož pak mít sto lidí vzádech, to bych se asi neudržel Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po červenec 09, 2007 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme