Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Neznama verze RBR
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Neznama verze RBR Odpovědět s citátem

Mam problem. Z nicoho nic mi po prihlaseni vyhodi iba neznama verze RBR. Nemozem sa tam nijako dostat. neviete mi niekto poradit? Uz som hru RBR odinstaloval aj vsetky veci k tomu aj som vymazal cely adresar restartol to cele to znova nainstaloval dal tam tie veci co su potrebne pre hranie online a stale to iste vypise po spusteny plugin: verze rbr nebyla rozpoznana. Neviem co s tym a nemozem ani hrat kde moze byt problem?


Naposledy upravil TUCHYNA Martin dne po srpen 06, 2007 23:01, celkově upraveno 1 krát

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: so srpen 04, 2007 23:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hej hoši pomožte mu pročetlo si to 40 lidi a stale tu nevidím ani jednu odpoved, ja teda neznám duvod proč to nejde ale mám informaci že to martin znovu odinstaloval vse vimazal nainstaloval celou hru a nejde to...
Příspěvek Zaslal: po srpen 06, 2007 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ses mi nejakej chytrej.. Tak asi z tech 40 lidi nema nikdo s tim nema zadny zkusenosti,kdyby mel kazdej psat co ty,tak nevim jak by to tu vypadalo...

A abych nebyl mimo misu,nikdy jsem nemel podobnej problem ani nevim co s tim..promin,tady proste nepomuzu Rolling Eyes

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: po srpen 06, 2007 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKULKA Jan napsal:
Ses mi nejakej chytrej.. Tak asi z tech 40 lidi nema nikdo s tim nema zadny zkusenosti,kdyby mel kazdej psat co ty,tak nevim jak by to tu vypadalo...

A abych nebyl mimo misu,nikdy jsem nemel podobnej problem ani nevim co s tim..promin,tady proste nepomuzu Rolling Eyes


no tak sorry veličenstvo, je to moj týmový kolega, nevieme tento problem viriesit tak sa pítam.
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 0:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

klidek.. vzdyt o nic nejde Razz

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 0:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také nevím co s tím,nikdy jsem to nezažil. Nepomohlo by vymazat RBR i z registrů Question Občas zůstane bordel když to jen odinstaluješ a nevymažeš to z registrů... za pokus to stojí Confused

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 8:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna blbost... Ale mas patch 1.02?
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: No ... Odpovědět s citátem

Dakujem moc ale nejde to stale. S registrov som to uz skusal zmazat aspon som pustil regedit a dal tam Hkeylocalmachine / software a potom som celu zlozku scs game ci ako to je zmazal to je vsetko ine som neskusal ... PATCH som stiahol tu z webu 1.02 ... Takze som bezradny ... Uz len pripajam ze na druhom compe mi to ide. Takze mozno by som po preinstalovani celeho systemu dokazal spojazdnit RBR ale zial mam tam moc veci a to je na dlho velmi dlho ... Konfiguracia PC AMD ATHLON 64 tusim 3200MHz 1GB RAM Zvuk SB Live 24 modem DSL VIGOR VGA GEFORCE 6600 tusim MS WIN XP PROF SK +SP2, NOD32 na tomto to nejde, a terza na tomto to ide je to nejaky Intel akurat je napojeny na router a uz mam za to ze tam mam nieco s tym PATCH-om alebo nejak tak ale neviem ako ho vymazat s registrov? Ak niekto vie poradit budem moc vdacny ....

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja mel ten samej problem, mrkni sem http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1174&highlight=
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Nepomaha Odpovědět s citátem

No ja sice vobec neviem preco ti to neslo a preco ti to zrazu islo ... No ale po instalovani mi dole nevyhodi nic takze som vydedukoval ze to je verzia 00. Po nainstalovani PATCH-u s tohto webu mi vyhodi RBR PC, version 1.02 (SSE) No akonahle pride na nastavenie RBR plugin tak mi len sucho zas a znova vyhodi : verze rbr nebyla rozpoznana Takze ja fakt neviem. Co ma najviac mrzi je ze uz som mazal registre kde som hladal slovo : sci games , richard burns rally no aj tak som si nepomohol. Takze nechapem uz sa bojim ze aj keby preinstalujem cely comp tak to nepojde akokeby mam zablokovane nieco ale co?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

v pohode to se mi deje uplne bezne restartni komp a pojede to .. kdyz ne tak opakuj .... a kdyz i nekolikrat ne .. tak zkuz vypnout maximum aplikaci co nabihaji pri startu... muze ti pomoct treba aplikace AUTORUNS z http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/ProcessesAndThreads/Autoruns.mspx
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Hmm Odpovědět s citátem

To je sice pekne ale kolko krat mam restartovat pocitac? Desat krat dvadsat? To nie je riesenie aj keby to islo idem skusit restartovat ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Dakujem Alesi ... Odpovědět s citátem

Dakujem ti Ales Shocked Sice neviem ako co ale rozbehlo sa to. Pocitac som sice restartoval asi desat krat a nic a to som aj predpokladal ale kupodivu spustil som tu aplikaciu ktoru si mi radil a povypinal tam vselico a zrazu to naskocilo. Mam terz sice uplne rozhodene RBR a tak ho asi zno odinstalujem a znova nainstalujem auta vsetko plugin atd ... No pravdepodobne to uz pojde. Akurat este by som rad zistil ktora aplikacia sa bije s RBR preco to nejde. Tak idem vypinat zapinat. Ale dakujem moc neveril som ze mi poradis. DAKUJEM Very Happy

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Zhrnutie Odpovědět s citátem

Takze plugin uz ide. Chybovu hlasku : Neznama verze RBR sposobovala aplikacia : monitor Registry Monitor PixArt Imaging Incorporation c:\windows\pixart\pac7311\monitor.exe Ked som ju vypol tak uz vsetko ide. Vdaka Alesovi ktory mi poradil a zaroven dal typ na aplikaciu autoruns.exe kde som v polozkach : logon vypal spominanu aplikaciu. Ja som to inak vzdy riesil podobne cez msconfig ale toto je lepsie. Dakujem.

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smile jsem rad ze ti to beha ... ja mam proste zkousenost takovou ze nekdy to naskoci a nekdy ne ikdyz mam pri startu win porad ty stejny programy, tak good luck
Příspěvek Zaslal: út srpen 07, 2007 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme