Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Neznama verze RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PIVONKA Martin





Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: verze rbr nebyla rozpoznana Odpovědět s citátem

Zdravim, verze rbr nebyla rozpoznana to se mi ted obevuje, co mam delat prosim poradte. zkousel sem i ten autorun, ale nepomohlo furt stejny a Registry Monitor PixArt Imaging Incorporation tam v tom autorunu vubec nemam, reinstaloval sem okna, ale po spusteni mam to samy co pred tim, a patche viz http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=download&cat=2 mam vsechny nainstalovany
Příspěvek Zaslal: út září 04, 2007 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Co pomohlo mne Odpovědět s citátem

V prvom rade si pozri presne ci mas isto nainstalovany patch a vsetko tak ako odporucaju tu na webe. http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=al&p=howtostart
Ked to vsetko mas pusti teda RBR a skontroluj co ti svieti aka verzia svieti to dole pri starte myslim ze pri vybere plugin-u. AK mas teda verziu plugin-u v poriadku a pustis ho a vyhodi ti hlasku ze neznama verzia tak vypni hru prejdi na polozku vo WIN START a potom SPUSTI najdi tam aplikaciu ktoru stiahnes z netu: Autoruns.zip potom spustis autoruns.exe a das si polozku logon nasledne povypinas najlepsie vsetky polozky. Potom ked povypinas vsetky polozky restartni system ked ho restartujes malo by byt vsetko vypnute. Nasledne spustis RBR a plugin a malo by to ist. Ak to pojde uz vies kde je problem a potom postupne zapinaj po jednom a vzdy restartni a spustaj RBR a plugin ked zrazu nepojde RBR plugin a vyhodi ti hlasku tak vypni to posledne a potom restartni a uz vies ktora aplikacia spustena resp. sluzba pustena po starte WIN ti robila problem. Myslim ze by to malo zabrat. Jednoducho zvacsa robi problem nejaka aplikacia ci sluzba spustena po starte - rezidentne ... Vela zdaru ... Idea

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út září 04, 2007 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj souhlasim tohle je moc pekny popis toho jak to presne vyresit diky Martin ze jsi to tak pekne sepsal.
Příspěvek Zaslal: st září 05, 2007 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Dakujem tebe Ales Odpovědět s citátem

Dakujem Alesovi za to ze mi pomohol pri mojom probleme. Cool

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: st září 05, 2007 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PIVONKA Martin





Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj diky za radu, ale me se po startu win startoval nejakej smejd v podobe viru nebo spywaru, takze sem reinstaloval okna stejne sem musel, a tu halsku uz mi nepsie, ale i tak diky za radu
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: OK Odpovědět s citátem

OK Ved to je to iste dolezite je ze sa to poriesilo ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá září 07, 2007 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: PRUSER Odpovědět s citátem

Mam rovnaky problem, disk zformatovany,ciste windows,ovladace,hra,patche,plugin...

Skusil som popisany postup s tym startupom, uz pomaly nemam co vypnut Smile ale ono to stale nefunguje Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


http://fotoalbumy.azet.sk/kamotu/1/ft-101723311-v-7/?i9=c997eb3e0b99

http://fotoalbumy.azet.sk/kamotu/1/ft-101594129-v-6/?i9=c997eb3e0b99

_________________
Always Follow Your Dreams.
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

me to taky fakt obcas nejde ... proste nezbyva nez je rebootovat a rebootovat ono se ty chytne... lepsi radu nemam Sad bohuzel
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Hmm Odpovědět s citátem

Ja uz si to presne nepamatam ale viem ze mi nikto neporadil iba Pavelka Ales ktory mi nechal odkaz kde je problem podobny pozriet tie registre ... resp. spustene progr. Ja som to stale pozeral cez autorun a tam so to nenasiel pozrel som to cez aplikaciu ktoru mi poradil on teda to na co tam je ten odkaz a tam ked som vypol vsetko tak to islo tak mi bolo jasne ze je problem tam. No a potom som iba postupne zapinal vypinal a samozrejme som prisiel na tu aplikaciu kde je problem. Inak nemusi to byt len to moze byt problem aj vo verzi toho co sa hra po sieti a podobne ... Dolezite poriadne prestuduj vsetko co je popisane tu a vsetko vyskusaj a isto pomoze.

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za snahu, robi mi to prvykrat v zivote , no a reboot... za 2 dny aspon 30x ,win XP zabera v pamati v nastartovanom stave uz len 140MB,ziadny antivir,ziadny program,firewall.. nic... len zivotne dolezite casti windowsu... este to viem okresat tak na tych 130MB ale to nema zmysel, bezne som jazdil plugin pri zapnutom ICQ,antiviru atd..

Boze /prip. Wally / pomoz Confused


Vdaka MARTIN, uz som vypol vsetko,bezi len jadro systemu,ovladace a LAN...

_________________
Always Follow Your Dreams.
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

asi zbytecna otazka... uplne posledni plugin tam mas? tusim ze to je 0.87RC5
a jde o to rebootnout a pak hned pusit RBR a v nem rovnou na plugin... kdyz tak po rebootu chvili pockej, hned se neprihlasuj do win, to same i po prihlaseni .. snad to pomuze (jo jinak link na ten autoruns je nahore v diskuzi)
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Alesi - Vsetko som urobil ako je popisane aj s tym autorunsom,uz mi bezi len jadro systemu+ ovladace dosky,zvuku,grafiky a siete... v nastartovanom stave zabera 140MB v RAM pamati... ziadne softy,antiviry... nic!


Pluginy som skusal obe dostupne TU v sekcii download a to 0.85 a 087RC3...
Tak som sa docital ze RC3 sa same updatuje na RC5 po sieti ale ja sa na siet z pluginu neviem dostat Sad potrvrdim online turnaje a BUM - neznama verze..

_________________
Always Follow Your Dreams.
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVELKA Ales





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sad jak uz jsem psal vys... vic opravdu nevim.. me to taky obcas zlobi... zkuz to pro dnesek nechat byt a treba to zitra uz pujde, ja to resim presne tak, necham to byt a za den dva je to zase OK. Jak pises tak je asi vse u tebe OK, takze nezbyva nez cekat na spravnou konstalaci hvezd... vic nevim ... promin, hodne stesti
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK, kazdopadne dakujem ze si mi venoval kusok svojho casu,skusim to zajtra a ked to nepojde tak uz pomoze asi len ta konstelacia Smile diky

_________________
Always Follow Your Dreams.
Příspěvek Zaslal: út leden 29, 2008 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme