Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fyziky na pluginu - pořádek nebo anarchie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 105, 106, 107  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro zavedení jednotných fyzik?
Ano, jsem pro jednotné fyziky.
87%
 87%  [ 448 ]
Ne, jsem pro více fyzik.
12%
 12%  [ 62 ]
Celkem hlasů : 510

Autor Zpráva
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mira: Pekne jsi to napsal i za me. Wink Cool

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, opravdu ... jen co je pravda.

Já tady napíšu pár výtek, prostě poznatků, chybek na které jsem přišel a Míra Fric na mně vyjede JAKO PRVNÍ, že se chovám jak malý kluk. Je to proti mně slušně řečeno o dost mladší muž, takže pardon, ale takové věci se mne dotýkají. A pak se do mně pustí ještě ostatní.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne po listopad 12, 2007 21:08, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, tak toto je řešení?
Nic proti, ale Tvoje a ne Mirovi příspěvky jsou pro mě subjektivně psané vzteklým tónem. A nehceš se přece urážet kvůli tomu, že Ti mladší kluk napíše něco ve smyslu pošlapaných hraček. A to nás tady všechny posíláš do prdele.
No comment.
Věnujme svůj čas a energii raději fyzikám. Nebo aspoň vy, co tomu rozumíte.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak Jardo nezlob se na mě ale už musím take něco napsat. Za prve si na Míru vyjel jako první ty ( koukni se o stranku z5 ) Jinak na tech fyzikach a to nejen WRC ale i ostatních tříd Míra ležel několik měsíců shaněním různych podkladů a materialů tak asi ví o čem mluví. Navíc mě přijde že když to není podle tebe tak to je špatně ( a to už sme jednou zažili od někoho jiného ) a budeš se hadat až dokud tě neklepne pepka. A za 3 si se mohl do prace na fyzikach zapojit a průběžně konzultovat z klukama co dělají ale jak je vidět nenašel sis čas a ted posílaš všechny do prdele???? A tvuj argument že si starší než Mirek Laughing No nezlob se na mě ale tím bych se neoháněl. Protože to spíš vypada že si malí uvstekany Jarda. Sorry mužu si to přece dovolit sem poněkud starší nežli ty. Wink

oo koukam že si větu JDĚTE VŠICÍÍÍ DO PRDELE už odstranil To byl totiž důvod proč sem tohle napsal Idea


Naposledy upravil BRUDER Martin dne po listopad 12, 2007 21:24, celkově upraveno 2 krát

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže podívej, to, že jsem fyzikám věnoval tři čtvrtě roku a posléze jsem o výsledcích spravil i Mirka Frice a shodli (ano shodli jsme se společně ať si teď Mirek říká co chce, někde bych historii ICQ vytáhl) jsme se na určitých věcech ohledně průběhu motoru a současný tým fyzikářů se na toto zcela vybodl, to už jsem přešel. Budiž i tento můj závěr mohl být mylný. Zarazilo mne jen to, že na konečném závěru měl zásluhu svým názorem i Mirek Fric a přesto tyto věci pominul. No budiž.. co se dá dělat, už jsem na to zapomněl.

Teď jsem se pouze dobře míněnou kritikou snažil přispět ke zlepšení fyzik WRC. A dostal jsem ťafku v podobě hraček a malého kluka místo toho, aby prostě řekl, "ano, toto je pravda, zde pravdu nemáš" anebo neřekl radši nic. A já už prostě jsem tady na ty výtky na fóru alergický.

Např. takový Mirek Olša je vcelku velmi klidný člověk a zprvu jsem ho nechápal, když říkal, že nemá smysl na cokoliv na fóru reagovat a reakce na jeho adresu jsem mírnil a vysvětloval. Od doby kdy se do mně několik lidí dost nevybíravým způsobem pustilo na tomto vlákně už jsem opravdu alergický na takovéto výtky. A proto jsem už radši nebudu nic psát, protože to opravdu nemá žádný smysl. A přitom až na tuto invektivu od Mirka Frice jsou to jen lidi, kteří s fyzikou a prací na jejím vývoji nemají nic společného, neví co to obnáší a jen tady kritizují.
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No a dále... do fyzik jsem se zapojit chtěl. Tým Mirka Frice mně odstavil - řekl jsem atmosférické motory ať udělají, ale jak půjde o turba, že bych to do toho rád zase přispěl. Bohužel ... až ze "sdělovacích prostředků" jsem se posléze dověděl, že enka (turbo) už jsou hotová a já vlastně o ničem nevím.

Na Mirka jsem tak trochu vyjel, nicméně ve vší slušnosti ("nezlobte se pánové, atd...").

A když mluvíš o shánění podkladů - ty jsi k tomu taky přece přispěl a já jsem před pár dny ještě před vydáním kontroloval v devět večer na rychlo u Maliny průběhy Focusu a Fabie. A tím už končím....
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jediné co chci napsat je tohle...
Vážím si práce kterou Mirek udělal,
protože je první člověk co udělal kompletní pořádek ve fyzikách na pluginu a o tohle jde podle mně nejvíc

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připojím se k Dufsově krátkému komentáři a rád bych zakončil tuto dlouho nikam nevedoucí debatu. Rád bych vymazal svoje poslední příspěvky, bohužel to ale už nejde.

Takže, pokud jsem někoho urazil, tak se omlouvám. Mým cílem je také kompletní nová fyzika, což je již jasné z názvu tohoto vlákna, které jsem vytvořil. A byl bych rád, kdyby to byl cíl všech a když se napíše nějaká ta kritika, tak aby to bylo bráno v pozitivním směru a ne osobně.

Howgh
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PACKA Jan





Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Nachod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čau focus 06 jel jsem turnaj a na 2 splitu mtor stratil výkon a auto přestalo jet,stejnej problem jako u C4 ,a soubor v RBR ini mam
Příspěvek Zaslal: st listopad 14, 2007 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Fabia Odpovědět s citátem

Mne to robievala aj Fabia ale zistil som ze to boli zaprasene alebo neviem co pedale Smile Aspon sa mi to zdalo tak teraz neviem ze by som mal aj ja tu chybu?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: čt listopad 15, 2007 8:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se musím zasta Jardy...S prominutím Mirek mi někdy připadá,jako že si o sobě myslí že nikoho lepšího na světě není!!!
Jarda měl akorát výtky k převodovce Focusu,a Mirek se na něj vrhnul,že se chová jako malý kluk!Při vší úctě k Mirkovi,jako malý kluk se zachoval on!Jarda tady "v rámci testování" napsal své výtku vůči fyzice Focusu,aby mohly být opraveny než budou puštěny do ostrého provozu!
A Bruďasova výtka,že se fyzikám Mirek,Evo a Kent věnovali skoro rok...Nic proti,ale ja osobne jsem s Jardou něco o těch fyzikách taky napsal,ne ve smyslu,že bych o tom něco věděl,ale jak to vypadá.A to,že pak o všem informoval Mirka,a ten se na něj vybodnul...Zkuste taky někdy uvažovat nad tím co píšete!!!Všichni jste chtěli reálné fyziky,Jarda se do nich pustil a to vám bylo dobrý...A teď mu všichni nadáváte!Zamyslete se všichni sami nad sebou...

EDIT:Je pravda,že jsem taky rád,že jsou nové fyziky,ale jak dole píše Jarda,způsob jejich tvorby...


Naposledy upravil ADOLT Lukas dne čt listopad 15, 2007 11:14, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt listopad 15, 2007 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukáši, děkuji za podporu, ale nerozdmýchávejme tady zase zbytečnou debatu o tom kdo co řekl špatného. Nemá to žádný smysl.

Mirek a spol. mají velkou zásluhu na tom, že jsou fyziky kompletní a od jednoho tvůrce.

Druhou věcí je ovšem to, že kvůli požadavkům ze strany jezdců byly možná některé ušité příliš horkou jehlou a puštěny na plugin, aniž by byly důkladně otestovány. A v tom spočívala celá moje výtka např. ohledně převodovky.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 15, 2007 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RENDLA Michal





Založen: 24. 12. 2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď sem si zkoušel různý nastavení a zjistil sem že u všech novejch aut mi nejdou pořádně nastavit dify. Centrální je v poho, s tim můžu dělat co chci. Ale přední a zadní jde nastavovat jen po 50 jakože 400,450 atd. A eště k tomu přední jde max do 500 a víc nic. Zase na druhou stranu Focus 04 (s novou fyzikou) funguje normálně po deseti a všechny tři jdou do 900. Jestli už to tu někde je tak sorry...
Příspěvek Zaslal: čt listopad 15, 2007 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skus si precist readme k tem fyzikam co jsis stahl nez se na neco zacnes ptat. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt listopad 15, 2007 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RENDLA Michal





Založen: 24. 12. 2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Kladno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to se omlouvám, neměl sem nainstalovanej acrobat, tak sem se na to vyprd... sem trotl.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 15, 2007 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 105, 106, 107  Další
Strana 37 z 107

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme