Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

desítkový rozpis

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: desítkový rozpis Odpovědět s citátem

mno já vim, že se tady kolem toho namlelo už dost, ale mam takovou ideu, jak by se dal desítkovej rozpis udělat. Dokonce jsem si zprovoznil i mensi soukromou betu na fraizieru, ale moc by mi pomohlo, kdyby mi někdo poradil, jak přidat v pace editoru další položku. Ta beta fachá dobře, akorát jsem musel obětovat veškeré hlášky o vzdálenosti. Kdyby se tam dala nějak přidat ještě nějaká ta hláška navíc, mohly by tam bejt i tyhle hlášky. zatim je to takhle kapánek nedomáklý. Pokud to někdo vykoumáte, písněte to sem a já bych udělal jednu RZ (cote nebo tak). Zatim jsem si do toho nahrál svoje hlášky, takže nic moc, ale pokud se to dotáhne, šel by tam dát snad i nějakej ten grosík a tak, ale k tomu bych potřeboval všechny hlášky. To už bych nechal na někom z vás. Mám před sebou tejden volna, takže by se to snad dalo zmáknout. Twisted Evil Twisted Evil
http://youtube.com/watch?v=qmIR6cgTiBw - první nedokonalé demo, aleb jak by to mělo fachat Very Happy

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: út listopad 27, 2007 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme