Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omezení v shakedownu fungují, ale až po tom, co manuálně načteš default. Bohužel. Předtím nejen, že nemáš omezení, ale hlavně máš úplně jiný default z jiné fyziky. Je to chyba pluginu. Snad bude odstraněna.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže hříšníky rozšířil ještě Michal Hrbáček. Stejně jako předešlí 3 borci dojel na mapy diferenciálů

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 21, 2007 0:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK Michal





Založen: 20. 01. 2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Takže hříšníky rozšířil ještě Michal Hrbáček. Stejně jako předešlí 3 borci dojel na mapy diferenciálů



Zdravím všechny, chci se omluvit podobně jako kolegové přede mnou. Bohužel jsem dojel na to, že tady moc nečtu forum a jednoduše jsem použil setup na Celicu ze staré fyziky, kde jsou jinak defaultně mapy diferenciálů. Neznalost tady neomlouvá. Nechtěl jsem si přilepšit, příště budu chytřejší.
Sad
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 21, 2007 0:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám dotaz - kdy budou ukončeny kontroly a rallye bude ukončena platnými výsledky ?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 22, 2007 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak výsledky jsou uzavřeny a oficiální. Za nepovolené nastavení vozu byli na konec výsledkové listiny pomocí penalizace odsunuti tito jezdci. Karel Kuncl, Rosťa Sekera, Jarda Cheníček a Michal Hrbáček. Vzhledem k tomu že k chybám v nastavení došlo zřejmě použitím setupů z minulých fyzik, rozhodli jsme se penalizovat tyto jezdce pouze v tomto podniku. Na start Fido Rally se mohou postavit. Automaticky těmto jezdcům provedeme kontrolu nastavení po závodě, i když nebudou v první pětce ve výsledkové listině. Doporučuji všem jezdcům co používají nastavení z minulých fyzik, ať si zkontrolují hodnoty nastavení. Vše ostatní bylo v Generation Rally v pořádku. K žádnému krácení trati, které by bylo nutné penalizovat, tentokrát nedošlo.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 23, 2007 0:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strana 21 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme