Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury jsou skvělé. Mě nejvíc potěšilo, že na Příbramsku konečně sklidili kukuřici a člověk nemusí tak dlouho bloudit po poli Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: st leden 02, 2008 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kaco, a proc jsi tu pilku neprinesla sama. Mohli jsme rezat spolu Wink

Ale za tu kukurici fakt nemuzu, to byl asi nejaky zemedelec z venkova.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st leden 02, 2008 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Já se omlouvám Very Happy , ale já když to vidim, nemůžu si pomoct. Hodně často to přehlížim, ale když to tam je 2x po sobě, už to asi nebude překlep.Rolling Eyes Nevidím důvod, aby jezdci rally byli považováni za burany co neumí česky. Wink
Moje chyba.Kdyz pisu normalne rukou tak se to nedeje, ale jakmile sednu k PC, tak jen mlatim do klaves.Jinak na pohled je peknesi Y Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st leden 02, 2008 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mohl bych nekoho pozadat o zaslani samotnych pribramskych textur. balik sem si stahl nejaky rozbity, vsechny ostatni trate krome stryckov jedou v pohode, tak kdyby nekdo mohl, na rotatron(zavinac)seznam(tecka)cz, diky

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st leden 02, 2008 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Ale za tu kukurici fakt nemuzu, to byl asi nejaky zemedelec z venkova.


Moc se Ty měšťáku na nás nevytahuj, jo Evil or Very Mad Já su venkovan teprve chvílu...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st leden 02, 2008 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neviem preco ale tie fido textury mi totalne znicilo RBR., Crying or Very sad 3-krat som to preinstaloval.,nemam nato nervy uz,, nic s toho noo.. Crying or Very sad

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt leden 03, 2008 0:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všem to funguje, tak nevím proč by Ti to mělo zničit RBR. Pokud postupuješ podle instrukcí, instálátor Ti RBR nezničí. Zkus napsat co máš za problém a nepiš že Ti to zničilo RBR. S tím Ti nikdo neporadí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt leden 03, 2008 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak som to nainstaloval.,najprv mi to pisalo nejake chyby v instalacii a potom ked som to rucne skopiroval vsetko ficalo ale objavovali sa mi take graficke nerovnosti.,proste to kusalo jak svina Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt leden 03, 2008 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Při spuštění Fido.exe musí rozbalení instalátoru do složky Team_Rally proběhnout bez chyb. Pokud se objeví nějaká chybová hláška, došlo zřejmě při stahování k poškození instalačního balíku. Před spuštěním instalace tratě je lepší balík stáhnout znovu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt leden 03, 2008 13:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo dva-krat po sebe? to bude asi problem v mojom PC sakra,.no nic.,fido vynechavam

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt leden 03, 2008 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě malý dotaz ohledně balíku textur - co všechno to prosím vás přepisuje ??

Včera jsem šel udělat rozpis na Bisanne II a všiml jsem si, že je to tam trošku jinak - prostě ta nejhorší část kolem prvního splitu, kde byly značky hodně rozházené jsou spravené.

Nedali jste náhodou do textur i rozpisy ?? (Pokud ano, tak nevím co říct Evil or Very Mad, protože mi to takto zřejmě přepsalo rozpis na Greenhills II atp., nehledě na to, že to je něco podobného jako s příliš dobrými default setupy - viz stará kauza s Focusem 06 MČR apod. )

(pokud tam ty rozpisy nejsou, tak se omlouvám za zbytečnou invektivu)

NO a dále ještě k texturám (berte to pouze jako konstruktivní kritiku) - Austrálie se mi líbí, opravdu je to tam pěkné. Strýčkovy jsem nezkoušel, ale Francie mi připadne, že asfalt už je opravdu příliš výrazný a zejména konec asfaltu a začátek trávy je prostě příliš ostrý. Začíná to takto v tomto stylu vypadat hodně nepřirozeně (zase větší saturace než ve skutečnosti atp.)

Podle mne byly lepší textury na Francii v MČR, kdy se jela jako Německo.
Příspěvek Zaslal: pá leden 04, 2008 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Superrally Odpovědět s citátem

A ještě mám jeden menší dotaz, na který jsem přišel tak nějak až teď, páč jsem se s tím přímo v rally ještě nepotkal.

Pokud vyletím v poslední sekci, tak co se stane, když na poslední RZ není Superrally záchytný bod ?? Já teda osobně vždycky při vytváření turnaje dávám záchytný bod na poslední RZ sekce a podle mého názoru, pokud na Fido Rally vyletím v RZ21-24, tak nedostanu SR a budu ze závodu diskvalifikován.

Nebo se mýlím a SR funguje na konci závodu automaticky ??
(pro porovnání např. můj test RT--WRC-- test 01-01 - )
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=80fdec39277011a07f4580bfed240398
Příspěvek Zaslal: pá leden 04, 2008 8:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fido s rozpisem nic nedela, spis jde o to, ze nektery trate maji vic rozpisu, jde o to M,N,O na konci. Ruzne varianty-rano, poledne, vecer-jiny textury-jiny rozpis(jakoby tri ruzny trate).

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: pá leden 04, 2008 8:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pančocha:
S rozpisem to opravdu nic nedělá Rolling Eyes

Otázku na SR bych čekal spíš od nějakého začátečníka a ne od manažera páteho týmu v celkovém pořadí. Zkus se třeba podívat na ostatní soutěže TR. Rolling Eyes

Textury na asfalt: nový koberec většinou udělá ostrou hranu. Jinak uznávám že na texturách Francie jsou nedostatky. Ty jsem chystal já. Bojoval jsem s tím poměrně dlouho a vzhledem k tomu že bohužel zrovna u Francouzských RZ je pro každou trať i otočenou jiná textura, jak okolí tak tratě, neměl jsem tolik času abych to předělával ručně na osm RZ.

Bohužel se mě podařilo vyrobit ještě jednu chybu a to tu že se mě do finálního balíku nedostaly poslední úpravy na Příbrami (u vykácených stromů za retardérem zůstalo ve vzduchu poletovat pár zbytků) a na Mineshaft se nedostala textura reklamy nad skokem. Za to se všem účastníkům Fido Rally a Hroudovi zvlášt omlouvám.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá leden 04, 2008 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury jsou naprosto bomba, je to ted víc austrálie než byla. Byl jsem uchvácenej tou vegetací, díky za to

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: pá leden 04, 2008 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další
Strana 5 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme