Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vítězství v turnaji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Hrouda napsal:
Asi te dost zklamu, ale ty ponozky patri k tricku a mikine Xsara WRC Confused Ale byl jsem nedavno v obchode Subaru a maji tam hezky katalog obleceni. Zrovna bych potreboval pyzamo, abych mohl snit o viteztvi treba nad ... , ale ty ceny jsou hrozny. Triko s kratkym rukavem 900,-


No to si delas srandu!?, za triko s kratkym rukavem 900??? Myslim, ze od nich by byly cenove nedostupne i ty ponozky na 1. misto Smile Je videt, ze ses ve vate Smile


Prej kazdy tricko ma serivy cislo Smile Ja nemaje tolik vaty to samozrejme kupuju ve stanku za 200 a mikinu o neco draz.
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych chtel moc tu ksiltovku sakra!!! Mrknu se nekde na netu, ale to je na hovno, to bude zase postovne... Kdyz u nas se nic nejezdi, jinak bych si ji koupil. Kdy se v Praze jede nejakej ten rally sprint??

ps. zajed si tu Super 1600, je to desna prdel Smile To auto vubec nejede a da se to strasne jednoduse hodit prez budku. Ale da se dobre kontrovat, ale zase to nic nejede smykem, no je to podobny jako kdyz jedu na snehu s oktosem Smile
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja bych chtel moc tu ksiltovku sakra!!! Mrknu se nekde na netu, ale to je na hovno, to bude zase postovne... Kdyz u nas se nic nejezdi, jinak bych si ji koupil. Kdy se v Praze jede nejakej ten rally sprint??

ps. zajed si tu Super 1600, je to desna prdel Smile To auto vubec nejede a da se to strasne jednoduse hodit prez budku. Ale da se dobre kontrovat, ale zase to nic nejede smykem, no je to podobny jako kdyz jedu na snehu s oktosem Smile


Prazsky sprint uz je jen exhibicni po sezone, takze kolem mikulase (letos tusim 2.12)

Tak jsem skusil ty 1600 a dalo mi strsnou praci se udrzet na trati Smile Spadl jsem z mostku, prejel nekolik poradatelu, naboril par stromku Very Happy Ale prijde mi to dost ulitly. S WRC jsem nikdy nejel, ale 1600 jsme meli v praci a se sluzebnim autem se clovek nemusi tak zinirovat a klidne si i zablbne na odlehlem "sotolinovem" placku, ale tedy jsem byl dost zaskocenej. Strasne se to pretaci. Very Happy Kdosi tu psal, ze mu to moc nejde s WRC a tak nejdriv trenuje s timto, ale podle me je to blbost. To se chova uplne jinak a ziska tak akorat blby navyky. Jsem si potom dal kratky WRC a byl jsem tak zblblej, ze mi to ale vubec neslo Smile
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 22:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale co to? I profesional se zaseknul Smile Tak neni to upln jednoduchy, kdyz uz se to rozjde, tak je cloveku lito brzdit a konci to spatne. Ale chova se to jako dvoukola, kdyz jedu s oktosem na sneho neco prez rucku, tak se to hnedka vrati, je to takove divne, ale muze se to dohnat tim, ze se za tu rucku zatahne vicekrat a je to plynulejsi Smile Na sotoline jsem zatim jel jenom do devadesatek a po tom co jsem jednou nalem skoncil v akmosove aute, tak na to seru. Sem zjistil, ze jet prez rucku do zatacky, kdyz tam neni videt, neni uplne jednoduchy Smile
Příspěvek Zaslal: čt květen 26, 2005 1:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem tady po delsi dobe ale chci rict ze bych s tema dalsima turnajema do poharu pockal delsi dobu.Hroudic ty zatim trenuj. Very Happy

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá květen 27, 2005 8:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ale co to? I profesional se zaseknul Smile


Ja jsem tam zadneho profesionala saseknuteho nevidel. Ale nejspis mluvis o sobe Smile Ale byla to sranda, az bude dalsi 1600, tak si zajedu.
Příspěvek Zaslal: čt červen 02, 2005 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
Tak sem tady po delsi dobe ale chci rict ze bych s tema dalsima turnajema do poharu pockal delsi dobu.Hroudic ty zatim trenuj. Very Happy

Trenovat ? Zbytecnost. Pockam si, az bude vic verzi licenci a potom budu excelovat v "Z"etkach Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt červen 02, 2005 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Clovece, ty by jsi se uzivil jako bavic, uplne z fleku Smile Nejhorsi je, ze u tech S16tek budou porad stejne casy Smile
Příspěvek Zaslal: čt červen 02, 2005 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Ale co to? I profesional se zaseknul Smile


Ja jsem tam zadneho profesionala saseknuteho nevidel. Ale nejspis mluvis o sobe Smile Ale byla to sranda, az bude dalsi 1600, tak si zajedu.


Tak jsem se pred tydnem vrhnul do dalsiho turnaje Super1600 ale starsne me to zdrtilo. Uz to takova legrace nebyla. Auto se mi zle pretaci, jak v zatackach, tak i pri brzdeni. Tak jsem zpomalil, aby to tak nedivocilo, ale to jsem zase dostal pres 3 minuty na RZ Shocked Tak jsem to vzdal, ze budu radeji trenovat se Subaru, jak jsem dostal narizeno, ale stejne jsem toho musel po peti minutach nechat z "rodinnych duvodu"
Příspěvek Zaslal: po červen 13, 2005 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Mazani starych turnaju x TOP10 Odpovědět s citátem

Po docela dlouhem hledani jsem to vzdal. Uz se tatdy o tom mluvilo na jare, ale nenasel jsem kde a zakladat novy tema se mi zda zbytecne. Snad to tu Wallik najde Smile

dotaz: ODMAZAVAJI SE STARE TURNAJE?

Nedavno jsem podruhe prekonal deset vitezstvi v turnajich. Po nejake dobe uz jich bylo zase jen 6 a dnes snad uz jen 5 Sad
Příspěvek Zaslal: pá září 16, 2005 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Re: Mazani starych turnaju x TOP10 Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Po docela dlouhem hledani jsem to vzdal. Uz se tatdy o tom mluvilo na jare, ale nenasel jsem kde a zakladat novy tema se mi zda zbytecne. Snad to tu Wallik najde Smile

dotaz: ODMAZAVAJI SE STARE TURNAJE?

Nedavno jsem podruhe prekonal deset vitezstvi v turnajich. Po nejake dobe uz jich bylo zase jen 6 a dnes snad uz jen 5 Sad


Podle mne jo ikdyz Wally mi o tom nic neříkal. Ale taky mi zmizl jeden.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: pá září 16, 2005 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Mazani starych turnaju x TOP10 Odpovědět s citátem

VITA Tomas napsal:
Hrouda napsal:
dotaz: ODMAZAVAJI SE STARE TURNAJE?

Podle mne jo ikdyz Wally mi o tom nic neříkal. Ale taky mi zmizl jeden.
Ja to chapu, asi to zabira misto a radeji bych treba zvetsil prostor pro sekci DOWNLOAD. Tam bych uvital hlavne ruzne, tady schvalene fiziky. Skoda jen tech vitezstvi z dob, kdy jsem jeste mel sanci vzhledem ke konkurenci. A taky mi pak stoupa procento nedojetin Sad
Příspěvek Zaslal: pá září 16, 2005 14:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odmazávají: http://speed.onlinegames.cz/rbr/forum/viewtopic.php?t=26
Příspěvek Zaslal: pá září 16, 2005 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim kam to napsat,tady se to asi hodi nejvic. Co takhle zavest pocitani vyhranych RZ? Treba jenom v MRC.U ostatnich turnaju me to prijde scestne.Jak je to slozity Wally?

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út listopad 29, 2005 2:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
No nevim kam to napsat,tady se to asi hodi nejvic. Co takhle zavest pocitani vyhranych RZ? Treba jenom v MRC.U ostatnich turnaju me to prijde scestne.Jak je to slozity Wally?


Hodne. Obecne, pocitani jakyhokoli poradi je docela zahul pro databazi.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 29, 2005 7:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme