Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nové tratě - ON LINE nebo OFF LINE
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Nové tratě - ON LINE nebo OFF LINE Odpovědět s citátem

Diskutujte necenzurovaně. Smazány budou jen vulgární příspěvky.

Po téměř měsíci uzavírám hlasování o myšlence zda nové RZ v RBR na tomto pluginu jako ON-LINE jsou dobrá myšlenka nebo ne. Myslím, že kdo mohli tak hlasovali.

Výsledek:
88 pro ONLINE
69 proti ONLINE


Naposledy upravil BARTA Roman dne pá únor 01, 2008 16:01, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtělo by to trochu zklidnit hormon...

Ti, kdo se považují za sváteční jezdce, si jaksi neuvědomují (záměrně?) některé věci a pořád tady přetřásají argumenty, které nejsou pravdivé (řiká se tomu demagogie):

- Příbram II je otevřená i pro neplatiče a bude i nadále

- Nechápu, jak někdo může mít problém s tím, že když chce jet Příbram, musí jet online. Vždyť si může vše nastavit tak, že ani nepozná, že jede online a na výsledky ostatních může v klidu zapomenout

- Je to zejména ochrana proti střelcům, kteří zajížděli Příbram I i 50x za den. Věřte, nevěřte, to se děje - pak se tomu ale nemůže říkat rally, ale okruhy - zvažoval bych pro takové hráče spíš nějaký okruhový simulátor. Jako důkaz berte časy na Oslí - Strýčkovi těch, kteří testovali. Jsou někde jinde než ostatních i po 2 odjetých rz. Není to o tom zapamatovat si sled zatáček, ale pak už přesně víte kde a jak si najet a o tom rally není - to se mi hnusí

- Za pár dní tu bude turnajů s Příbramí tolik, že žádný sváteční jezdec nepřijde zkrátka - stačí vlést do turnaje s Příbramí nebo si založit vlastní.

- Rozpis by u Příbramy nebo Sosnové by šel normálně upravit, ale ne přes RBRDll, jelikož je dost prasácky napsáné a autor to odmítl opravit (už jsem tu o tom psal). Stačilo by obětovat jeden testovací turnaj na vytvoření rozpisu.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a jsem zde Laughing Laughing
Mám jen jednu otázku- mám to chápat tak že nové RZ Příbram II a Sosnová se dají založit normalně (že si je dám do svého turnaje) nebo to bude jenom ve velkych turnajích ??
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud můžu mluvit za Vaška Šourka, určitě se brzo bude moct zakládat turnaj všemi, kdo na to mají právo. Pokud se týká Sosnové, tak to záleží na Pyrosovi (a jak moc ho budete zlobit)...
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak upravit rozpis, když ne přes rbrdll?

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BILEK Michal





Založen: 30. 09. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradecký kraj

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem pro NE ... i když... Confused
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tím rozpisem bych se také přimlouval za osvětlení možnosti nastavení rozpisu a vůbec super by bylo, kdyby to šlo on-line v "technickém závodě".
A co se týká Sosnové on-line, rád bych aby byla vždy k dispozici pro tvůrce turnaje uvedeného v seznamu turnajů. Už proto, že to je speciálka a měla by být součástí velkých turnajů.A také myslím, že výhoda "mám to dřív, protože sem platil" skončí také. Asi po závěru TR. Je mi líto, že nemohla tím pádem být součástí on-line EuroCupu. Ale tak bude příště no.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky by mě zajímalo jak na rozpis ne přes RBRdll.

Ale k tématu... Na jednu stranu je to pěkné jezdit jen online, ale na stranu druhou si ty RZ stejně během chvilky zapamatujeme (já sám si je pomatuju myslím dost dobře už nyní po dvou průjezdech). Sice chápu, že by to bylo pěkné přiblížení rally, ale stejně to bude bez účinku. Význam jezdit tratě jen online by mělo význam snad tehdy, když by se jezdili jen dejme tomu jednou za rok (a třeba s tréninkem před závodem) což by ale byla strašná škoda. Navíc můj kamarád z nějakého důvodu nechce jezdit on-line a nutit ho k tomu kvůli RZtám?

Můj nároz je tedy JEDNOZNAČNĚ NE.


EDIT: Teď mě ale tak napadá, že ze začátku bych to nechal klidně jen on-line, ale časem (dejme tomu po 3 měsících) bych to uvolnil...
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BILEK Michal





Založen: 30. 09. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradecký kraj

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip napsal:
Taky by mě zajímalo jak na rozpis ne přes RBRdll.

Ale k tématu... Na jednu stranu je to pěkné jezdit jen online, ale na stranu druhou si ty RZ stejně během chvilky zapamatujeme (já sám si je pomatuju myslím dost dobře už nyní po dvou průjezdech). Sice chápu, že by to bylo pěkné přiblížení rally, ale stejně to bude bez účinku. Význam jezdit tratě jen online by mělo význam snad tehdy, když by se jezdili jen dejme tomu jednou za rok (a třeba s tréninkem před závodem) což by ale byla strašná škoda. Navíc můj kamarád z nějakého důvodu nechce jezdit on-line a nutit ho k tomu kvůli RZtám?

Můj nároz je tedy JEDNOZNAČNĚ NE.


EDIT: Teď mě ale tak napadá, že ze začátku bych to nechal klidně jen on-line, ale časem (dejme tomu po 3 měsících) bych to uvolnil...


Souhlasím !!!! Ale to už by bylo myslím složitý ... ale určitě dobrý
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no vzhledem k tomu že každý bude moci vytvořit turnaj s těmito tratěmi tak je skoro jedno esi ANO nebo NE,spíš bych byl pro variantu svátečních RZ
EDIT: taky souhlasím s Filipem
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BILEK Michal





Založen: 30. 09. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Hradecký kraj

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký význam má ta anketa ???
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip: Vážně si myslíš, že jí znáš po 2 průjezdech? Nesmysl. Vsadím se, že kdokoliv, kdo to jezdil kvůli testování x-krát dokolečka včetně mě, je tě schopen v pohodě porazit levou zadní, bohužel... Až bude 150 rz dlouhých 20km, tak pouze online bude postrádat smysl, ale v současné době jsou pořád rzty krátké oproti reálu...
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra jděte už někam s názorem nové tratě kdykoliv a kdekoliv, to je holej nesmysl!!! snad každej chce, aby rbr bylo co možná nejdýl zábavný. Tak proč tady prznit nový rz, když to může bejt ve formě lahůdky s hodně dlouhou trvanlivostí. Jasný že si Sosnovou zapamatuju líp, když se jedou 3 okruhy a navíc se hodně pouštěla kvůli problémům se setupem, ale pokud bude přístupná rz jen čas od času, tak se po ní nenaučim lítat jak po chirdonhead a bude to mnohem dýl rally!!! V reálu by jezdci asi taky rádi natrénovali Col de Turini ale prostě to nejde.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moje řeč.Neprskejte nad novými retami a radši se upřeta na to jak a kde jakou zatáčku budete projíždět atd.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Závěr:

Ten, kdo si chce s někým provnat svoje dovednosti, určitě uvítá, že bude mít na trénink stejný prostor jako ostatní. Vždyť právě ne každý má čas najíždět každou rz 30x.

A ten kdo to bere jen jako hru a je sváteční jezdec přeci taky nepřijde zkrátka, pokud mu nevadí, že musí být připojen k netu. Svátečnímu jezdci přeci musí stačit zajet si Příbram II třikrát do týdne, jinak to u mě není sváteční jezdec, ale tzv. hotlaper...
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme