Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nové tratě - ON LINE nebo OFF LINE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou zareaguju: Já pořád doufám, že to Vašek nechá jako Pyros jen pro vybraný akce. Remcalové budou sice křičet furt, že chtěj víc, ale při vlastním závodu budou stejnak chrochtat blahem a budou rádi, že můžou vůbec jet tak skvělou věc. Toť moje vize.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 21:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MINAR Daniel





Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Hranice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Závěr:

Svátečnímu jezdci přeci musí stačit zajet si Příbram II třikrát do týdne, jinak to u mě není sváteční jezdec, ale tzv. hotlaper...


Jsem sváteční jezdec a souhlasím Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady nesouhlasím. Z hardwareových důvodů nemůžu jezdit Sosnovou a proto nejezdím TR. Obě Příbrami mi ale jdou bez problému a pak bych si nemohl zajet ani ty, jakmile by to bylo v jednom turnaji. O co s hw konkrétně jde už znovu rozepisovat nebudu, ale opravdu to není slabým obstarožním pc, prostě jen nemůžu jezdit RBR na vysoké nastavení (jen RBR). A vím, že takových lidí je více...

Jelikož platí (snad?) limit 3 současných turnajů na osobu, tak si nemyslím, že by se nějak extra naháněly obě tratě online, navíc na reál...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

myslim si že kouzlo skutečný rally je, že všichni jezdci toho natrenujou stejně (pokud nemaj černý okna a zamknutý dveře.. Razz ) takže ja sem za ANO.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Fric: "hardvérový" důvody jsou neovlivnitelný ? To je stejné jako u Jardy Pančochy - jezdit RBR na low nebo ještě navíc ho nemoct jezdit úplně...to snad...ale to už se řešilo...
Tady na tom pluginu je tolik hotlaperů, že to svět neviděl (ne jinak je tomu jinde) ale má to aspoň řád. A tímto se to ještě více upraví. Myslím tím, že nove tratě budou pouze on-line. Chápu, že jsou tu takoví, kterým to opravdu vadí, ale většina bude těch, kteří loví a loví a loví. Víte co, že ?
Líbí se mi jak se všichni nad některými nečeskými "jezdci" rozplývají a obdivují jejich "umění". Hov*no leda - maj to najetý 1000x a 1000x - to bych se naučil i já kur*va Twisted Evil
Sem starej a mrzutej, to je fakt ale názory některých se rovnají pubertě. Slyšíte jak zvyšuju hlas ? To buďte rádi že vás nemám po ruce některý.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou. Přežily změnu hardwaru za nový, co se dá dělat. Jsou jen v RBR, jinde ne. Ale to neřeš, jen bych byl nerad, aby všechny nové tratě byly jen společně, což kdyby byly jen ve velkých turnajích bude skoro pravidlo.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem pouze pro online duvody už sem psal jinde Cool

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MITACEK Jirka





Založen: 17. 09. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky pro Smile
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 0:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem to asi všechno špatně pochopil. Myslel jsem, že Příbram bude taky jen ve velkých turnajích. S tim jsem měl problém. Pokud si jí budu moct kdykoli přidat do svýho turnaje, tak je to v pohodě...
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem jednoznačně jen pro on-line.... A pokud jde o mě (nikomu to nevnucuji) nechal bych nové RZ pouze pro velké turnaje Arrow pak by se tepreve tady simulovala ta spravna rally.... Cool

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 0:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja dam jen par argumentu k zamysleni Wink

1. jsou lidi co nemaji internet (pripadne maji, ale silne poruchovy)
2. jsou auta, ktera v pluginu nejsou
3. jakmile se povoli ty trate v turnajich, stejne bude milion turnaju s nima, takze se to mine ucinkem


Naposledy upravil VYSKA Tomas dne po leden 07, 2008 12:34, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 0:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boborech





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: nazor Odpovědět s citátem

Nejazdim aby som vyhraval, jazdim aby som sa bavil a nove trate ma bavia docela dost. Nezucastnujem sa vasich turnajov - nemam na to cas ani chut. Tak preco si tiez nemozem uzivat nove trate.
Pyros - co takto predaj na DVD a vas online system - strelcov mozno odradi cena a my ostatni si zajazdime.
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DENDYS Juraj





Založen: 10. 11. 2007
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: ? Odpovědět s citátem

i když ta rz nejde spustit offline tak to opravdu nejde nejak udělat aby ji pustily nejak jinak.. mimo plugin? protoze jestli to de tak na to strelci prijdou ne? a zakazování bude na nic...
A kdyz teda bude mozno vytvářet ty turnaje s novými rz tak bych byl pro aby byly jen ve velkých turnajich nebo aby meli jen určitý lidi právo to vytvořit...

_________________
www.besip.estranky.cz
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Jakub





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Tady nesouhlasím. Z hardwareových důvodů nemůžu jezdit Sosnovou a proto nejezdím TR. Obě Příbrami mi ale jdou bez problému a pak bych si nemohl zajet ani ty, jakmile by to bylo v jednom turnaji. O co s hw konkrétně jde už znovu rozepisovat nebudu, ale opravdu to není slabým obstarožním pc, prostě jen nemůžu jezdit RBR na vysoké nastavení (jen RBR). A vím, že takových lidí je více...

Jelikož platí (snad?) limit 3 současných turnajů na osobu, tak si nemyslím, že by se nějak extra naháněly obě tratě online, navíc na reál...


Mam stejny problem ze mi RBR nejde na high pozadavky, ale to neni duvod proc sosnovou nejezdit.Sosnova prece na low funguje, sice obcas je trat pruhledna tim ztratim par vterin, ale urcite to neni duvod proc kvuli sosnove nezdit turnaje
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLIVIK Lukas





Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Loukov, Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já (sváteční jezdec) bych to nechal tak jak teď funguje sosnová, tj. pouze online. S tím, že by tvůrce trati založil třeba 1x za týden turnaj, abych se mohl v neděli po obědě pokochat krajinou. Smile To by mi uplně stačilo. Možnost založit turnaj s novými RZ bych nechal pouze tvůrcům trati, a do velkých podniků. A nebo pouze těm kdo přispěli. Toť můj názor.
//Ještě jsem zapomněl: U nových tratí určitě nechat pouze reálné poškození.


Naposledy upravil OLIVIK Lukas dne po leden 07, 2008 15:02, celkově upraveno 1 krát

_________________
RBR FOREVER
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2008 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme