Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

kuwa prosim Vas poradte !!!!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MACHACEK Jiri





Založen: 23. 01. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: kuwa prosim Vas poradte !!!! Odpovědět s citátem

vlezu do turnaje,odjedu prvni RZ mezicasy se normalne pocitaji,dojedu do cile ,chci jit na dalsi rz ale nemuzu protoze PRIPOJENI SELHALO ..Jsem z toho uz na nervy..vim ze se to tady uz resi.nechtelo se mi to hledat.tak jsem dal novy tema no ..poradte please
Příspěvek Zaslal: so leden 19, 2008 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a) jméno tématu lehce zavání...nevim, nebylo by třeba jednodušší napsat PROBLÉMY S PŘIPOJENÍM?
b) jak by se ti líbila odpověď: znám řeení tvojí situace, ale vzhledem k tomu, že se to tu řešilo se mi nechce odpovídat... Twisted Evil

to jen tak pro začátek.... Problém může být tvé připojení k netu. pokud máš špatného providera, stane se občas, že se router (nebo cokoliv v síti) zahltí paketama a je to jak u žíly a cholesterolu...proste to neteče. Druhá možnost je ta, že to občas blbne a spojení se obnoví, když dáš zkusit připojení znovu ANO...občas se mi to také stane

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: so leden 19, 2008 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kuwa a že by sis nejdříve zalistoval na foru? Podobné problémy už tu byly řešeny stokrát. Plně se ztotožňuju s bodem b) Vaška nade mnou. S tím tónem, který jsi použil moc rad nečekej. Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 19, 2008 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MACHACEK Jiri





Založen: 23. 01. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: sorry Odpovědět s citátem

omlouvam se Vam..a diky za odpovedi!
Příspěvek Zaslal: ne leden 20, 2008 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro vyčištění fora tohle téma smažu ok?

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: út leden 22, 2008 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út leden 22, 2008 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám taku otazku neviem kde to hodit nechcel som zakladat new tema...som dost nasrdený.. vcera som si otvoril turnaj na strankach chcel som tam upravit popis...upravil som...dal som ulozit a jedine co sa stalo zmazalo sa mi celých 11 RZ z celkoveho poctu 19 RZ.. a ked ho chcem upravvit píse mi to Cannot load tournament...co stym mam robit?? navonok to ukazuje 1 RZ ked to otvorim je tam len 8 a na administraciu turnaju sa nedostanem....dalo by sa stym nieco spravit alebo mozem kurva zacat odznova....skuste odpovedat
Příspěvek Zaslal: st leden 23, 2008 7:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SenkyrE





Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám problém také se selháním spojením! Vím že se to řešilo! Prošel jsem tu vše a něco našel a něco ne! To co jsem našel tak tomu stejně nerozumím protože je to psané snad svahilštinou. Prostě nerozumím těm pojmům!

No problém je tak. Dám online turnaje a mám nastavené aut. přihlášení - poté jsou tam filtry - dám pokračovat a Spojení selhalo. Zkusit znovu? - dám ANO - Špatné jméno nebo heslo! Ale já vím a jsem si jistý že je to správně (jist jsem si proto, že jsem to milionkrát kontroloval). No problém jsem zkoušel řešit takto: Dal jsem si online pomoc na internetu ale prostě jsem to tam nevyřešil. Kámoš byl 100 let za opicema a chtěl abych mu přišel nainstalovat Plugin do RBR aby mohl hrát po netu nové tratě atd. vše jsem mu tam dal! No a u něho dám online turnaje a přihlásím se úplně krásně! Zkoušel jsem už i nastavit v možnostech internetu dle něho! Ale pořád stejný problém!

Taky to zde psal jeden uživatel a zjistil že chyba byla v nastavení připojení. No tak jsem tam hledal a hledal ale bohužel když tomu h..no rozumím tak tam neudělám nic!

Kdyby zde byl někdo ochoten pomoci mi tak bych byl rád!! Díky předem!

_________________
Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Helloween, Kreator, Ozzy Osbourne, Nightwish, Korn, Sepultura, Soulfly, Marilyn Manson, Children of Bodoom are the Best.
Příspěvek Zaslal: st leden 23, 2008 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme