Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

ÚVODNÍ INFO PRO NOVOU SEZÓNU MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

snazil jsem se z Mika vytahnout aspon review a fotky, ale "ma to na jinem HDD atd." Myslim, ze i na praci PLuta by se nemelo zapominat. Kamos, velky zavodak, co ma doma WRCecko, cumel jak pero z gauce, kdyz videl vysledky nejakeho RBR na Autosportu... Ja myslim, ze MCR bylo dobry. Okay, vsichni vime, ze Mike si moc cizoch nazoru k telu nepusti, jenze to jeste neznamena, ze ho to nestalo mrte prace. Ja sam jsem napsal asi 5 review a pak toho radsi nechal, protoze to zralo tolik casu. Mike sice "si chodi hrat hry do prace", ale i tak verim, ze toho na nej bylo moc. Presto jsem mu veril, ze MCR znovu rozjede, predal jsem mu domenu rbrmcr.com s tim, ze se tak stane. Nestalo a to myslim, ze je proste konec MCR v cechach. TR je o nicem jinem a je to dost zajimave vymyslene, takze bych zapomnel na marketingovy zamery s pridelenim zajimavejsiho jmena...

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 21, 2007 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze je klidne mozne tento topic smaznout.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po leden 21, 2008 23:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strana 19 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme