Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Volant spatne reakcie ...

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Volant spatne reakcie ... Odpovědět s citátem

Mam volant Logitech Formula GP Force Feedback. Dlhsie som ho nepouzival prerabal som byt a aj sa tam prasilo. Po dlhsej dobe prstavke v RBR asi mesiac som zacal mat problem. Najskor software nefungovalo. Teraz pocas rally stale auto stracalo vykon. Teraz som si vsimol ze je problem asi v pedaloch? Mohol sa tam dostat prach a moze to blbnut? Auto normalne nemoze po chvilach vobec ist. Inak ked som dlhsie hral akokeby sa to upravilo. Nevie mi niekto poradit staci to prefukat a nastriekat kontoxom a malo by to byt OK? Nemal niekto podobny problem? Dakujem ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: po srpen 13, 2007 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spis bych to videl na mechanicky problem, jako ma Momo. Rozeber to a budes moudrejsi.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po srpen 13, 2007 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Rozobrat? Odpovědět s citátem

Rozobrat sa to bojim ... Radsej nech blbne ako mi maju povypadat vsetky kolieska a pruzinky Very Happy Ale o tom mechanickom probleme sa tu asi na to MOMO pise tak skusim pohladat vo fore ak niekto vie presne tak moze hodit link dakujem ... Len je mi divne ze ked to je mechanicky problem ze to zacalo prave ked stal a prasilo sa na neho a postupne akokeby to prestavalo ... Ale dakujem uvidim ci sa este niekto neozve ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: po srpen 13, 2007 20:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napíšu to sem. Neměl někdo někdy potíže u volantu s jakoby přehozenou polaritou? V rbr totiž pedály a řízení fungujou inverzně, tedy od maximálních hodnot do minimálních a volant je prohozenej pravá/levá. Volantem to neni, mam doma MOMO a Wingmana, dělá to u obou, ovladače jsem přeinstaloval. Nevim přesně, čim se to mohlo stát ,ale před pár dny jsem si ve wingmanovi přežvejkal kabely v pedálech, myslel jsem, že jsem nějak při spojování drátků splet právě polaritu, ale zřejmě to je něco jinýho, každopádně se ten problém datuje od týhle události.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: st leden 23, 2008 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zkus se podivat do input.ini

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st leden 23, 2008 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo včechny hodnoty invert byly na true, dík. Ani nevim, že tam takovej soubor je, každopádně jeho datum je asi z doby, kdy jsem odhulil wingmana, zajímavý je, že to dělá i v cmr4, to jsem instaloval abych zjistil, jestli to přehození je záležitost jenom rbr.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: st leden 23, 2008 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLIVIK Lukas





Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Loukov, Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TUCHYNA Martin: Rozobrať sa to neboj, tady najdeš něco jako návod.

_________________
RBR FOREVER
Příspěvek Zaslal: st leden 23, 2008 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: DAKUJEM Odpovědět s citátem

Dakujem velmi pekne urcite sa to bude hodit skusim to rozobrat ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá leden 25, 2008 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme