Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY MEXICO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Re: ATI NA RBR? NIKDY Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
BISAHA Ondrej napsal:
Vsem co nejeli lovu zdar a ukažte se trochu. Ten sprint se jede na sprint jaksi pomalu. Smile


Jdi do haje. Ja jel moc pekne i rychle, a jak to se mnou dopadlo? Embarassed


No coveca já zjistil, že nedělám chyby jen když jedu tak na 99 procent. Slevím o trošku z rychlosti a už nejsem koncentrovanej a je to špatně. Vysledky jezdím tak, že pravidelně při nové rally si udělám na tratích rekordy přímo ze závodu MCR a po RZ cumím co jsem dokázal, takže jsem si trochu utáhl rychlosti jakou se sprint jede. Nee jsem sřáč, ale povedl se mi setup myslím. Tady to bylo dost důležitý a při dělání setupu jsem hodně kalkuloval nad ideálně průměrným povrchem, na kterým se mexiko jelo (mimo Harwood Forest, který je moc specifický). Jinak abych se vyjádřil k řezání tratí - je mi pěkně hnusně z tohoto počínání. Plno lidí bojuje kolikrát především sami se sebou a posunování vlastních hranic je někdy kurva náročný a pak příjde nadšenec, kterej udělá na RZ 10 sekund jen pro řezání zatáček. Já jsem k sobě hodně krytickej člověk a věřím, že i ostatní. No prostě, často jsem k vůli tomu ztrácel motivaci. Neurážejte hru a jezděte po cestě, at jsou ty výsledky objektivní.
Řezání tratí - Co takhle udělat pravidlo, že můžu podat protest na kontrolu cizího replaye? Klidně bych byl pro. Občas bych to za sebe rád využil Smile.

Omlouvám se pokud takový pravidlo existuje,ale jsem jen tupej stroj a Tománek mě nic neřekl Smile
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 0:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Tady je moje 14. RZ
neco kolem 45 mB, format wmv.

Navod na stahnuti:Vpravo dole dejte free, a po chvilce cekani opiste kod.


Miku pěkdná čistá jízda. Škoda jen toho replaye z blbé pozice auta. Z kokpitu bych ze stopy měl lepší pocit. Díky ale
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 0:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuzu pustit ven repley z pohledem zevnitr ne? Very Happy

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 7:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: nechapu Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Nemuzu pustit ven repley z pohledem zevnitr ne? Very Happy


nechapu proč? Se stydíš? Very Happy . hod repley z kabiny voe, já udělám to samý až postup jak to zrendrovat do kvality jaké to máš ty.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nestydim, ale je to moje know how Smile

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 16, 2005 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: Jeee Odpovědět s citátem

Jeee tak to je teda know-how. Jestli ti jde o to neukázat ostatním stopu jakou jedeš nebo tak, tak všichni stejně víme jakou jezdit, jenom je otázkou kdo se do ní dostane. Tak GO ON s replayem Smile
Příspěvek Zaslal: so prosinec 24, 2005 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme