Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Minimalizace hry na listu... pak uz se tonerozjede

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOVAD Lukas





Založen: 13. 03. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Minimalizace hry na listu... pak uz se tonerozjede Odpovědět s citátem

Dost casto se mi stava ze jedu RBR a jajednou mi to skoci do WIn, treba kdyz se mis tahne nejaka virova aktualizace, nebo mi nekdo zavola na SKYPE, vsechno potrebny si vyresim a kdyz se chci vratit z5 do hrat, tak hra sice anskoci, sou slyset zvuky ze hra, ale obraz zustava cernej....

nejhorsi to je kdyz zrovna jezdi v pluginu a tohle se mi stane, pak musm hru nasilne ukoncit a mam dalsi nedojetej turnaj a o me mrte S**E!!!

Nemate s tim nekdo zkusenosti, za radu bych byl hodne vdecnej...
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Minimalizace hry na listu... pak uz se tonerozjede Odpovědět s citátem

v4$!L napsal:
Dost casto se mi stava ze jedu RBR a jajednou mi to skoci do WIn, treba kdyz se mis tahne nejaka virova aktualizace, nebo mi nekdo zavola na SKYPE, vsechno potrebny si vyresim a kdyz se chci vratit z5 do hrat, tak hra sice anskoci, sou slyset zvuky ze hra, ale obraz zustava cernej....
1. Povypinat vsechno, co muze prevzit aktivitu.
2. Nebo poustet RBR v okne a ne full screen
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: Minimalizace hry na listu... pak uz se tonerozjede Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
v4$!L napsal:
Dost casto se mi stava ze jedu RBR a jajednou mi to skoci do WIn, treba kdyz se mis tahne nejaka virova aktualizace, nebo mi nekdo zavola na SKYPE, vsechno potrebny si vyresim a kdyz se chci vratit z5 do hrat, tak hra sice anskoci, sou slyset zvuky ze hra, ale obraz zustava cernej....
1. Povypinat vsechno, co muze prevzit aktivitu.
2. Nebo poustet RBR v okne a ne full screen



bych musel vypnout uplne vsechno a to je docela blbost, preci jenm antivir je docela dulezita vec, ja sem myslel ze by to moch treba vyresit nejak patch, nebo i ovlaace na grafku, mam GF 6600 GT ale zatim sem jeste nanic neprisel....
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 13:56
Návrat nahoru
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nebo si to můžeš v RichardBurnsRally.ini změnit
je tam řádek Fullscreen = true
a true jenom přepíšeš na false a máš hru v malém okně, já to tak používám když dělám skin Wink
Příspěvek Zaslal: út březen 11, 2008 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukas má pravdu. Ja som tiež bol z toho zúfalý, keď mi to padalo na lištu a vyriešil som to tým, že hrám v okne.
Příspěvek Zaslal: st březen 12, 2008 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A naco ti je antivir ked hrajes RBR ??? Shocked

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st březen 12, 2008 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUDLA Maros napsal:
A naco ti je antivir ked hrajes RBR ??? Shocked


Asi pocit bezpeci Laughing

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: st březen 12, 2008 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirži





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj..ted tu tak ctu..hele kdyz hrajete v okne a ne ve fullscreenu tak mate pisma? ja kdyz to dam do okna tak mam vse ok, ale nejsou tam pismena..treba v menu mam misto rychla rally nastaveni atd. mam jen to cerveny zvyrazneni...a to je docela blby...protoze si fakt cely menu nazpamet nepamatuju abych vedel co je kolikaty....mate tam pismena? jak by to slo vyresit?
diky
Příspěvek Zaslal: ne březen 23, 2008 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Horac89





Založen: 20. 07. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirži napsal:
ahoj..ted tu tak ctu..hele kdyz hrajete v okne a ne ve fullscreenu tak mate pisma? ja kdyz to dam do okna tak mam vse ok, ale nejsou tam pismena..treba v menu mam misto rychla rally nastaveni atd. mam jen to cerveny zvyrazneni...a to je docela blby...protoze si fakt cely menu nazpamet nepamatuju abych vedel co je kolikaty....mate tam pismena? jak by to slo vyresit?
diky


Tak já nvm, když jsem to hrával jen v okně tak sem problém neměl takovej co ty, já zase měl ten že to bylo takový pomalý-jak kdyby mě chybělo FPS. Ale teď už hraju přes fullscreen a no problem. Vážně neporadím, SRY
Příspěvek Zaslal: ne březen 23, 2008 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoduchá rada,nastav si rozlišení ve hře,jiné než máš na ploše monitoru Laughing Také jsem to měl, pak jsem dal monitor na 1280/1024 a hru na 1024/768 a no problémo Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 23, 2008 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jn, a kdyz zrovna hraju rbr cup jeste k tomu dobre rozjety a spadne mi icoqo tak to fakt nasere..
Příspěvek Zaslal: ne březen 23, 2008 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme