Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

13. Eden Rally 6.4.-12.4.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem dam jednu chybu z RZ10 Falstone II, že svítí brzdovky neni tím, že bych brzdil, ale tim, že mi prostě na některých erzetách svítí různý světla. Jinak jestli to klouzalo víc nebo míň neposoudim, já se na šotolině kloužu pořád.

http://www.youtube.com/watch?v=8INj_xoGHDU

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 8:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked tak to jsme DUFsi 2. Kolikrát jsem odstupoval s N12 po naprosto triviálních crashích. Pták s tím mlátí o 106 a těžká pohoda. Evil or Very Mad

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETEREK Petr





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://uloz.to/312121/eden-rally-krize.wmv

když už sem dáváte ty rány tak přihodim pár svích z 2. etapy. tu na sipirkakim jsem ještě přežil a autu ani moc neublížil. štěstí se ale brzo unavilo a noiker II už mi byl osudnej. pak už jsem jel co to dalo na chirdonhead II jsem zase udělal par kotrmelců a i když s vylomeným LP kolem jsem odjel. o kousek dal jsem trefil strom ale to uz jsem tam radši nedal. Embarassed

Děkouju Michalovi že mi pomoh s texturama jsem rad že jsem si slušně rozjetou soutěž mohl nakonec zmrvit sám Cool

_________________
vodonoš týmu REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Pokud máš TotalComander zkontroluj si velikost souborů viz obr
Mě to do druhé etapy v pohodě pustí, pokud budeš mít některý soubor s jinou velikostí napiš p.m.ko a pořešíme to Wink


Malý problém, do druhé etapy mě to nechce pustit "nesprávné textury" a díval jsem se že mám jinou velikost souboru " track 27 E". Ví někdo co s tím? Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: oficiální informace no. 66 PELANEK Odpovědět s citátem

Bohužel jsem neodstartoval do první etapy. Auto v servisu prostě nechtělo naskočit. Příčina zatím není známá. Každopádně mě neskutečně mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit posledního závodu a to jak kvůli bojům o vyšší patra absolutního pořadí tak kvůli atmosféře posledního kola poháru. Moc jsem se těšil ale bohužel. Je to sport. Už teď se moc těším na pokračování TR a chtěl bych poděkovat všem účastníkům této krásné soutěže. Pořadatelům za super práci a soupeřům za krásné souboje(v jednotlivých RZ s J. Vaňkem a v abs. pořadí s M. Bruderem). Všem přeji hodně štěstí v TR2. Samozřejmě obrovská gratulace všem vítězům jednotlivých skupin. Svému týmu děkuji za podporu v uplynulém ročníku......

Všem fanouškům rallye ahoj příště
Foppa

P.S: skutečný důvod: nevěděl jsem, že se první etapa jede pouze do úterý a navíc jsem stejně mohl až ve středu....co se dá dělat Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rovněž já bych chtěl poděkovat pořadatelům za moc pěkné závodění. Druhé etapy se nezúčastním protože ani po 3 instalaci RBR a textur mne to do druhé etapy nechce pustit.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

re BAJGAR Petr:
Tady máš ten soubor zkus stáhnout a nahrát mělo by to jet Wink
http://uloz.to/313902/track-27-e-textures.rbz

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá duben 11, 2008 6:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Stáhněte si Eden_kontrola.exe. spusťte instalaci do adresáře Maps v RBR. Vytvoří se Vám tam soubor eden_md5.txt a ten pošlete na mail teamrally@mail.onlineracing.cz . Podívám se kde máte chybu a pošlu Vám mailem řešení.


Pokud se někdo stále nemůže dostat do druhé etapy TR použijte tuto variantu řešení.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá duben 11, 2008 6:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Šenk Michal: paráda už mě to tam pustí
Příspěvek Zaslal: pá duben 11, 2008 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, diky Michalovi jsem se rovněž mohl zúčastnit. Bohužel následoval pád bez DMP na předposlední RZ Evil or Very Mad . Nesnáším RBR a jeho stupidní nálady.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá duben 11, 2008 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezadařil se mi napsat komentář po poslední RZ tak poděkování celému teamu,který pro nás připravoval TR napíšu tady.Pánové díky za všechno a těším se na sraz. A samo GL všem.

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 11, 2008 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: reset Odpovědět s citátem

To není o závodění ale o tom komu to spadne a komu ne protože žádost o reset = 0
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 6:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nenadávej a zamysli se! Mail si poslal dobře a dvakrát. A co tak si dát žádost o reset i na webu? Rolling Eyes Myslíš že mám každýho upozorňovat na to co kde udělal špatně? To by mě brzo přestalo bavit. I tak pořád musím někde na něco reagovat a odpovídat. Na ICQ mám asi 70 kontaktů jenom z RBR.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 7:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za kopanec už podávám Smile
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 7:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už tomu nerozumim vůbec ,napsalo mi to že to nenašlo vhodné nastavení auta a už to nemám ani v seznamu tak nevím co dál
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 8:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme