Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

13. Eden Rally 6.4.-12.4.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neupravoval jsi si po žádosti o reset náhodou setup Question Jestli spadne hra,ty zažádáš o reset,tak NESMÍŠ upravovat setup Exclamation Jinak hra nenaskočí Idea Idea Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,jenom chci upozornit nato,že jsem na Sipirkakimu trefil neviditelný předmět na rovině asi metr od cesty,což mě teda zrovna nepotěšilo.Pokud by se případně na těchto texturách ještě někdy jelo,bylo by dobrý to upravit,repley případně pošlu.Jinak textury super,ale skončit nato,že trefim něco,co nemůže být vidět fakt docela naštve.Pokud by to vidět bylo,jednoduše bych se tomu vyhl.
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to nepříjemné,ale: co jsi dělal ..... na rovině asi metr od cesty...... Question Laughing Máš jezdit po cestě Wink Ale já bych byl též naštvaný Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ na tyto problemy jsem uz upozornoval na zacatku pred rally.Jinak i ja na sipirkakimu trefil neco neviditelnyho Exclamation

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se radši držel pokud možno jen na cestě, takže sem nic netrefil. Ale mít dobře rozjetý závod a takhle skončit, by mě taky hodně štvalo. Tak sem nad tím přemýšlel a napadlo mě, že do příštího TR by se tohle mělo nějak vyřešit. Buďto, že při změně textur žádné neviditelné objetky nebudou a nebo, že pokud by se tohle stalo a doložilo by se to replayem, tak by se měl povolovat reset. V reálu přece také nic neviditelného trefit nemůžete, tak proč by to nemohlo být takto i v RBR Wink
Je to jen můj názor Wink Smile

Jinak jsem sice nováček na tomhle serveru a z TR jsem odjel tři závody ale i tak bych chtěl moc poděkovat všem co se na celé sezoně TR 2007 podílely! Už jen ty tři závody byly pro mě nezapomenutelný zážitek a doufám, že TR 2008 bude ještě lepší Wink Ještě jednou: Díky moc!

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No texturou nezměníš model tratě, je to jen věc alfakanálu, který buď to zobrazí, nebo nezobrazí texturu, to znamená, že fyzicky tam strom je, ale vidět prostě neni, protože textura je průhledná. Už se to řešilo před několika podnikama. Za dob RBR champu a Řecké rally tohle bylo ošéfováno tak, že ze zemně koukaly zhruba půl metrové pahýly, jenže to bylo v řecku, tady v čechách se řežou stromy až u země. Každopádně je to mrzuté, s tím souhlasim.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pekne to bylo vyreseno na Noikeru kde jsou tycky to se me moc libilo

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Neupravoval jsi si po žádosti o reset náhodou setup Question Jestli spadne hra,ty zažádáš o reset,tak NESMÍŠ upravovat setup Exclamation Jinak hra nenaskočí Idea Idea Idea


tak to je v háji

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Haze Jiří:No bylo to tak 30-40 metrů po výjezdu tak z levé 3,sežrala mě krajnice a já protože sem viděl jen trávů,chtěl jsem se plynule dostat zpátky na trať a vtom rána jak na P.Ridge.Jinak bych měl dost času auto strhnout a ztratit pár vteřin navíc.Takto jsem ztratil závod a zkazil si náladu.Obzvlášť,když jsem jel vcelku v klidu a neměl jsem v plánu riskovat.
BALAS Marek:Souhlasim s tebou.Toto nepovažuju za jezdeckou chybu,stejně jako když skončim na Prospectu.Taky bych do příštího TR,pokud bude a já doufám,že jo,tak bych ty resety nějakym způsobem umožnil.Už takto dojíždí většina na SR,nevidim tedy důvod reset neumožnit.Jinak se to může začít přibližovat ruské ruletě-podle textur.
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 13:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me nebylo dopřano kochat se krajinou az do konce rally jelikož nejsem vyvoleny jako Ptyca tak sem trefil stromek na komoru a ende. I když popravde řečeno jel sem přez hranu jelikož mě po nenastoupení Davida o nic nešlo tak sem se jen kochal krasnou krajinou a ejhle najednou stromek Rolling Eyes . Byla to paradní sezona a ja i SADAC budem tedy slavit historicky uspěch. Dané cíle před sezonou sme překonaly a i se štěstím v poslední rally možna vyvalčíme bednu i v N4. TR tymu mooooc děkuju za připravené hodiny zabavy a už se těším na sraz kde vam všem pánové složím poklonu za super zvladnutou sezonu . Cool Ještě jednou díííky moc všem co se na tom podílely Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda můžu říct, že ještě nikdy mě tak nemrzely chyby které jsem udělal. Jak vidno z výsledků S1600 tak stačilo zaslechnout poznámku o pravé 6 a neprobrzdit pravou 5 na jiné trati...... Ach jo, no co nadělám, ale cíle jsem si splnil. Když jsem startoval poprvé na Kizz-me rally tak mě vůbec nenapadlo že bych nakonec získal tolik bodů. Gratulace patří určitě všem "titulákům" a koneckonců všem úspěšným v TR. Pochopitelně patří velký dík celé organizaci za perfektně zvládnutý pohár. Asi mě nenapadá nic, co by se nějak výrazně dalo zlepšit (tedy snad až na zvýšení intenzity boje ochranců přírody za dřevnatý porost Very Happy ). Už se těšim na další ročník. Wink

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes jaj, tak moc jsem se snažil o top5 a nakonec mi unikla. Přesto, výsledky v S1600kach jsou infarktový! První trojka ve 2sec!!! To jsem teda nežral Laughing

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Eden Rally můžeme uzavřít. K mému velkému potěšení byly všechny nastavení aut v pořádku. Tolik obávanému cutování na této rally podlehli akorát Jiří Dokulil a Josef Sedláček. Oba to stálo jedno místo ve své kategorii. Zbytek, dokonce i Ptíca, drželi cestu jako vodítko. Gratuluju.
Za celý podnik děkuju všem za spolupráci, snad se nám to podaří i v ročníku druhém. Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt duben 17, 2008 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máme tady první díl sestřihu od Honzy Dobeše! Příjemnou zábavu!

http://www.teamrally.kitcarsweb.com/Video/Eden1.rar

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so duben 19, 2008 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny videjko... Exclamation Exclamation Exclamation jestli muzu trosku prudit, tak kdyz se tam hovori o Honzovi Fiserovi, tak mu tam misto znaku Subaru naskoci znak Mitsubishi...ale to je detail... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 20, 2008 0:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme