Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

opakovane zaznamy

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirži





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: opakovane zaznamy Odpovědět s citátem

Omlouvam se jestli uz to tady je a zakladam nove tema, ale nenasel sem to..sorry..ale chtel bych se zeptat proc pri opakovanem zaznamu neupadnou napriklad dvere? normalne ve hre sem sel na tlamu a nekde sem..ehm..ztratil dvere, ale v opak. zaznamu tam byly ale naplno otevrene a ani se pri jizde nehybaly..jen proste jakoby zasekly na nejvetsim otevreni..proc neupadly jako ve hre?..a pak pozar-ve hre mi parkrat auto chytlo ale v opak. nic..proc to? mam neco blbe nastavene?
Příspěvek Zaslal: čt březen 20, 2008 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirži





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prosiim, napiste sem aspon nevim nebo ses ...píp... ze zakladas nove tema nebo aspon neco...dik
Příspěvek Zaslal: pá březen 21, 2008 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm, tak na takové detaily se nedívám, takže ti neporadím
Příspěvek Zaslal: so březen 22, 2008 8:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirži





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak me to zrovna jako detail nepripada... Very Happy ale teda musim uznat ze sem si toho vsiml taky az ted... Laughing prosim poradte nedko....rozseka kvuli me nekdo auto aby se podival jestli dvere upadnou a motor hori?...asi ne co... Very Happy ale tak kdyby to nekdo nekam zahodil tak se kouknete do opak. zaznamu a reknete jestli sem sam nebo to proste je chyba nebo proste nedostatek hry...(kterej je u vsech) Ď
Příspěvek Zaslal: ne březen 23, 2008 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirži napsal:
tak me to zrovna jako detail nepripada... Very Happy ale teda musim uznat ze sem si toho vsiml taky az ted... Laughing prosim poradte nedko....rozseka kvuli me nekdo auto aby se podival jestli dvere upadnou a motor hori?...asi ne co... Very Happy ale tak kdyby to nekdo nekam zahodil tak se kouknete do opak. zaznamu a reknete jestli sem sam nebo to proste je chyba nebo proste nedostatek hry...(kterej je u vsech) Ď



Neviem či jazdíš v aute alebo zo zadu. Ja jazdím v aute a tiež niekedy nabúram a potom počujem, že jedny dvere tam "asi " nemám. V replay som si všimol, že niekedy sú tam a poovorené dokorán a niekedy tam nie sú. No čo už s tým spravíme.
Příspěvek Zaslal: po březen 24, 2008 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MINAR Daniel





Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Hranice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou jsem teď v jednom turnaji na poslední RZ dveře urazil.Díval jsem se na replay a dveře byli jen pootevřené.Motor mi hoří jen u Subaru Impreza WRC06!

Image
Příspěvek Zaslal: po březen 24, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michalxo





Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
akurat dnes som spravil tento zaznam Smile Lave dvere mi lietaju zo strany na stranu a dokonca som spravil svoj druhy rekord len na 3. stupni, co tam aj pocut Smile [rekord nic moc, supnete ma lavou-zadnou Smile ]

Replay {nic moc, som este lamer} Smile
Příspěvek Zaslal: st březen 26, 2008 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirži





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mozna ste me spatne pochopil...ale ve hre je vse ok jak ve skutecnosti...dvere se podle sily narazu bud pootevrou, otevrou a litaji na pantu podle odstredive sily, nebo upadnou a odletnou...ale v opak. zaznamu je to vse stejne az po odletnuti...proste kdyz uz by ve hre lezely na zemi tak v replay jsou otevrene na maximum a nehejbou se...a co se tyce toho motoru, tak v jizde hori a v replayi ne...ale taky zalezi jak kdy...nebo co si pamatuju tak na originalnich tratich me dvere upadnou...nwm..ete to parkrat zkusim...(chudak auto) ale jnk. je to jen picovina...jen me to zajima.. Smile
Příspěvek Zaslal: pá duben 25, 2008 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já sem si všimnul taky že jsem párkrát naboural a motor hořel, a v opakovaném záznamu nic, ale myslím že zase tak moc, a tak čato nebouráme aby nám hořelo auto Smile
Příspěvek Zaslal: pá květen 16, 2008 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme