Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Budoucnost - Euro IV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Třístupňové Euro je
Dobrý nápad
73%
 73%  [ 70 ]
Špatný nápad
11%
 11%  [ 11 ]
Nedomyšlené
14%
 14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moje návrhy (nejen) pro Euro IV:

1. Super rally
Osobně jsem rád, že SR v Euru není. Nicméně - pokud by se uvažovalo o prodloužení podniku na dvě etapy, tak potom je myslím SR na místě. Nicméně je OPRAVDU třeba zohlednit délku RZ a celých podniků v RBR x reálu a podle toho přizpůsobit penalizace a nedávat 5 min, ale odpovídajících 2 až 2,5 min. Pak SR má jakýsi smysl, a je zde i pak určitá motivace. S pěti minutami nemá SR pražádný smysl.

1. Úhly řízení
Na toto téma se již vedlo spoustu debat - systémově by to možná nyní už navíc šlo ošetřit - stačilo by to zavést do kontroly setupů.

Jedná se o maximální úhel řízení ve hře. V současnosti se běžně používá až 792°, což pak odpovídá naprosto nereálnému vytočení kol. Pokud přidáme kombinaci menšího úhlu řízení na volantu (Momo), tak máme totálně nereálnou kombinaci, kdy je jezdec schopen nereálně rychle reagovat na situaci a udělat např. při krizi kontra tak rychle, že se z krize dostane, přičemž v reálu by např. ve stejném časovém okamžiku tak akorát stačil srovnat kola do rovného směru (viz různé onboardy z reálu x onboardy z RBR).

Je jasné, že nemůžeme v tomto realitu přesně napodobit - volanty v RBR se nevracejí tak rychle jak v reálu, ne všichni mají G25 či DFP atd. atd. Nicméně právě proto je zcela nutné omezit max. úhel řízení ve hře, aby vytočení kol odpovídalo reálu.

1. Tří stupňové Euro
Tento návrh rozdělení je docela zajímavý. Nicméně bych zvážil spíše dva stupně a to WRC a N4+S2000+S1600. Myslím, že by se spoustu enkařů rádo popasovalo s třídou S2000 atd. Ohledně bodování bych v tom nedělal větší zmatky (bonusové body atd.).
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda: Ty bonusove body byly mysleny misto superally Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po květen 12, 2008 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promazal jsem offtopic, nezlobte se, ale s budoucností to nemělo nic společného.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdy zhruba odstartuje Euro IV? Psalo se něco o podzimu?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá listopad 07, 2008 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, zatím to vypadá na leden. Snad brzo dodáme nějakou oficiální zprávu.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so listopad 08, 2008 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHALUPNY Jan





Založen: 17. 05. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Semechnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jezdím S2000 a jak to tady čtu,tak bych se do nich musel prokousávat přes S1600 nebo N4,což se mi moc nechce a možná nebudu sám,komu se nechce střídat auta,tak mě napadlo,jestli by nebylo lepší udělat spíš třeba divizi 1,divizi 2 a euro (na pojmenování nezáleží) a mít možnost postupovat nebo sestupovat pořád ve svojí třídě,než jet třeba S1600,příští sezónu postoupit do S2000,pak zase spadnout do S1600.Nevím teda kolik tady jezdí cizinců,ale možná by to šlo rozdělit i podle národů.Tzn.třeba oblastní přebor,republiku a svět.
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak právě třeba Euro je o tom, že si každý musí vybojovat kategorii v mezinárodních vodách Wink Se podívej do výsledků kolik tu jezdí cizinců.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle nakonec nebude. Zůstane jen B (S1600, N4, S2000) a A (WRC). Pravděpodobně už ale licenci B nebude mít automaticky každý profil, ale bude vydána až na základě vyplněné přihlášky kvůli zdvojeným a vícenásobným profilům.

Jinak kalendář a složení soutěží je hotovo, jen to ještě neschválili všichni, co to schválit musí. Tipuju, že v týdnu to bude venku Very Happy

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jistě víte, slavná rally MOnte Carlo opustila pro příští sezonu mistrovství světa. Euro Rally Cup IV proto začne 9.1. na zledovatělých tratích Monte Carla Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út listopad 18, 2008 0:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 18, 2008 12:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne turnaj:) kde skusím S2000 ale nepočítám že budu mít nějakou šanci Smile knkurence bude jednoznačně nabitá!
Příspěvek Zaslal: út listopad 18, 2008 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Největší novinkou RBR EURO RALLY CUP IV je nutná registrace do poháru ve tvaru PRIMENI Jmeno, Jmeno PRIMENI. Na webu EURO IV je online formulář pro žádost o licenci EuroB.
RBR EURO RALLY CUP IV

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dufsi, rozumím tomu tak, že kromě jezdců licence A, kteří ji mají, všichni ostatní i co absolvovali minulé ročníky si musí poslat novou žádost o licenci B ?
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, musí.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: ERC Odpovědět s citátem

Je mi jedno proti komu jedu a s čím,je to jen hra a pokud nechci aby mě brzy omrzela musí být něčím zajímavá.A plán třístupňového ERC je pro mě dost zajímavej.A taky si myslim že by si měl každej projít závodění od S1600 až po WRC - má to něco do sebe.
Už se na vás těšim v S1600 Wink

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 05, 2008 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme