Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Par otazok od novacika

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wirus





Založen: 21. 10. 2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Nitra, Slovensko

Příspěvek Předmět: Par otazok od novacika Odpovědět s citátem

Zdravím, som tu úplne nový a chcel by som sa informovať na pár vecí:

1. Môžem sa účastniť MČR keď som z SR ? U nás totiž nič podobné nemáme Wink
2. Musím mať niečo odjazdené pred tým ako budem jazdiť MČR ?
3. Ako presne bude prebiehať MČR ? Zrejme pomocou tournament pluginu ale pár slov k tomu by mi pomohlo...(vážne je tu málo pokecu pre nováčikov alebo zle hľadám)
4. Ako presne upraviť RBR ? Stiahol som si autá z stránky http://www.rbrmcr.com/ a nainštaloval som ich do čistej inštalácie RBR v 1.2 ale keď som sa snažil pripojiť pomocou tournament pluginu vždy som skončil s hláškou že nemám vhodné auto.

Dik za trpezlivosť Smile

P.S.: Do MČR som sa už prihlásil (času ostáva málo) dúfam že to nebude problém...
Příspěvek Zaslal: po říjen 24, 2005 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. - Mužeš
2.- Nemusíš
3. - Jo, pomocí pluginu 0.8, stáhneš a a dáš do složky plugins v hlavnim adresáři hry, pak spustíš a v nastevení/plugins/RBR turnaj a jedeš
4. No a to bude asi nesprávnou fyzikou aut, předělávals soubor phyzic.rbz?
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2005 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm subor "phyzic.rbz" v adresary s RBR vobec nemam (teda som ho urcite neprepisoval) pouzil som len fyziku distribuovanu s autom ktora sa nahrava do /RBR/Physics/... Co som odpozoroval je ze ked adresar "Physics" zmazem mozem pouzit par aut - bohuzial ale nie Subaru ani Xsaru ktore by som chcel Wink
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2005 20:47
Návrat nahoru
Wirus





Založen: 21. 10. 2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Nitra, Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je message odo mna - sorry zabudol som sa lognut...

DOROTKA Martin ??? nahodicka ja sa volam DOBROTKA Mr. Green prihlaseny ako cislo 87 Very Happy
Příspěvek Zaslal: út říjen 25, 2005 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VECERA Radim





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat jestli muzem MČR jezdit s brachem z jednoho kompu???????????????????????????????
Příspěvek Zaslal: st říjen 26, 2005 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne ale musite mit kazdej svuj profil a kazdej zvlast posilat prihlasku
Příspěvek Zaslal: st říjen 26, 2005 18:24
Návrat nahoru
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VECERA Radim napsal:
Chtel bych se zeptat jestli muzem MČR jezdit s brachem z jednoho kompu???????????????????????????????



MŮŽETE ALE MUSÍTE MÍT KAŽDÝ NA STRÁNKÁCH PLUGINU VLASTNÍ REGISTRACI KAŽDÝ ZVLÁŠŤ A TAKY KDYŽ SE BUDETE STŘÍDAT NA JEDNOM KOMPU TAK JE POTŘEBA PŘI VYSTŘÍDÁNÍ VYPNOUT A ZNOVU ZAPNOUT RBR ABY SE UKONČIL PRVNÍ UŽIVATEL .... JINAK BUDE PLUGIN AKTIVNÍ A DRUHÉHO TO NEPUSTÍ.
Příspěvek Zaslal: po říjen 31, 2005 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lister
Anonymní







Příspěvek Předmět: Kolik to žere Odpovědět s citátem

Tak se taky přidám s otázkama. Níkdy jsem žádnou hru po netu nehrál tak prosím omluvte mou totální lamerskou neznalost. Nejvíc by mě asi zajímalo, kolik to tak žere, mám totiž omezené možnosti připojení ( mám volných tak 200Mb za měsíc co mi zbývá z limitu). Můžu se přihlásit před jakoukoliv rally, nemusím mi odježdění celý seriál a můžu jezdit sám bez toho abych byl v týmu. Můžu jed každou rally s jiným vozem nebo musím jezdit celý seriál s jedním.

Jak je to s těma etapama, je jedno kdy to v ten vypsaném časovém prostoru zajedu?? Protože mám dost nepravidelnou pracovní dobu a nemůžu být u kompu v nějakou pravidelnou dobu každý den.
Když jedu tak asi nevím jak na tom momentálně jsem že - to se asi dovím až zpětně co?? Jestli jsem to pochopil správně, tak mám potom možnost si stáhnout replaye ostatních jezdců - to by se mi líbilo, chtěl bych se totiž pokud možno zlepšit.

Nejsem žádný mega jezdec, jezdím jen pár vteřin pod těma rekordama co byly ve hře, ale rád bych změřil síly s živými jezdci.

Sorry za spostu dotazů, ale fakt mě to zajímá, rozhodně bych si chtěl zajezdit.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 13, 2005 15:34
Návrat nahoru
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Kolik to žere Odpovědět s citátem

Lister napsal:
Tak se taky přidám s otázkama. Níkdy jsem žádnou hru po netu nehrál tak prosím omluvte mou totální lamerskou neznalost. Nejvíc by mě asi zajímalo, kolik to tak žere, mám totiž omezené možnosti připojení ( mám volných tak 200Mb za měsíc co mi zbývá z limitu). Můžu se přihlásit před jakoukoliv rally, nemusím mi odježdění celý seriál a můžu jezdit sám bez toho abych byl v týmu. Můžu jed každou rally s jiným vozem nebo musím jezdit celý seriál s jedním.

Jak je to s těma etapama, je jedno kdy to v ten vypsaném časovém prostoru zajedu?? Protože mám dost nepravidelnou pracovní dobu a nemůžu být u kompu v nějakou pravidelnou dobu každý den.
Když jedu tak asi nevím jak na tom momentálně jsem že - to se asi dovím až zpětně co?? Jestli jsem to pochopil správně, tak mám potom možnost si stáhnout replaye ostatních jezdců - to by se mi líbilo, chtěl bych se totiž pokud možno zlepšit.

Nejsem žádný mega jezdec, jezdím jen pár vteřin pod těma rekordama co byly ve hře, ale rád bych změřil síly s živými jezdci.

Sorry za spostu dotazů, ale fakt mě to zajímá, rozhodně bych si chtěl zajezdit.


Takze:
- Zere to malo, data si to vymenuje jen a pouze na zacatku a konci etapy, a to radove nekolik kB dat, maximalne.
- Muzes jezdit jako soukromnik. V tymu je to ale lepsi, protoze ti muzou pomoct se setupama, hlasit vysledky z trati, a tak. Nikdo te nenuti jezdit cely serial, ale pochopitelne, nasbiras min bodu Smile Co se tyka stridani vozu, tusim ze muzes (ale nerucim za to!), ale urcite musi odpovidat tride do ktere ses prihlasil - a nedoporucuje se to, je mnohem lepsi si vypiplat jeden vuz.
- Etapy: Na kazdou etapu mas dany zacatek a konec. Obvykle pro velkou rally se prvni etapa jede od nedele do stredy a druha etapa od stredy do soboty. Jestli prvni etapu pojedes v nedeli rano nebo v utery v noci, to uz je tvoje vec.
- Vysledky se zverejnuji prubezne, pokud to neni u turnaje zakazane - pak se k nim dostanes az 15 minut po konci etapy, tusim.

A klidne se ptej dal, zadnej ucenej z nebe nespadl a porad je lepsi bejt za lamku nez delat totalni kraviny Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 13, 2005 16:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom malé upřesnění: data se vyměňují i v průběhu rz na checkpointech, ale řádově jde o několik kB na jednu rz, ale odjetí celého závodu se vejde tak do 50-100kB (zavisí na mnoha věcech), takže lámat hlavu si s tim určutě nemusíš Wink
Příspěvek Zaslal: út prosinec 13, 2005 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se tady ptám dál Smile, stáhnu plugin a můžu se hned připojit na net a třeba jen trénovat - je taková možnost nebo to vlatně nemá cenu a mám si trénovat pěkně ofline, ptám se proto jestli se třeba auta v pluginu nechovjí trochu jinak než auta v normální RBR, všiml jsem si, že je tam mnohem víc možností poškození auta a jiné menu atd... prostě bych si chtěl hraní v tom pluginu osahaz dřív než vyrazím někam závodit. A ještě dotaz potřeboval bych i k tomu trénování ( pokud tam možnost teda je) licenci???

PS: pokud se jede třeba Francie snowmod tak to budu muset mít asi naistalovaný ve svojí hře, co ?? Ale jak to řešíte to si to pořád přehazujete nebo se to instaluje někam do pluginu a běžnou hru to nijak nemodifikujeí??

Asi si udělám ještě jednu kopii RBR speciálně pro hraní na netu.

Ještě dotaz: běžně dělám úpravy fysiky v adresáři physics, zpátky do archivu to nikdy nebalím, ale někde jsem tu četl, že pro hraní na netu nesmí být v RBR ten adresář jen ten archiv je to pravda??
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lister napsal:
Tak já se tady ptám dál Smile, stáhnu plugin a můžu se hned připojit na net a třeba jen trénovat - je taková možnost nebo to vlatně nemá cenu a mám si trénovat pěkně ofline, ptám se proto jestli se třeba auta v pluginu nechovjí trochu jinak než auta v normální RBR, všiml jsem si, že je tam mnohem víc možností poškození auta a jiné menu atd... prostě bych si chtěl hraní v tom pluginu osahaz dřív než vyrazím někam závodit. A ještě dotaz potřeboval bych i k tomu trénování ( pokud tam možnost teda je) licenci???

PS: pokud se jede třeba Francie snowmod tak to budu muset mít asi naistalovaný ve svojí hře, co ?? Ale jak to řešíte to si to pořád přehazujete nebo se to instaluje někam do pluginu a běžnou hru to nijak nemodifikujeí??

Asi si udělám ještě jednu kopii RBR speciálně pro hraní na netu.

Ještě dotaz: běžně dělám úpravy fysiky v adresáři physics, zpátky do archivu to nikdy nebalím, ale někde jsem tu četl, že pro hraní na netu nesmí být v RBR ten adresář jen ten archiv je to pravda??

1.Trénovat můžeš normálně v turnajích, nebo si vytvoříš vlastní a ten si zahesluješ, takže v něm pojedeš jenom ty(žádný zvláštní licence na to nepotřebuješ). Ale co já vím, tak rozdíl je jenom ve stáří tratě, která v normální hře není (nová, běžná a rozbitá), tudíž by mělo stačit trénovat offline.

2.Já to řeším tak, že mám RBR nainstalované 2krát.

3. Je to pravda, adresář Physics musíš zabalit zpátky do archivu.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2006 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se da trenovat online na RBRnetu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út leden 10, 2006 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme