Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

www.richardburnsrally.nejhry.cz
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcet mít fanstránky??
Ano
94%
 94%  [ 71 ]
Ne
4%
 4%  [ 3 ]
Nevim
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 75

Autor Zpráva
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: www.richardburnsrally.nejhry.cz Odpovědět s citátem

Zdar, fanstránky této hry ještě ráno šli, ale teď už je tam nějaký sýzení. Nevíte proč?? Zaslechle jsem že se server má stěhovat na tyto stránky. díky
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k obsahu bych tipoval ze jim to nekdo hacknul. Idea

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

fansktránky patřili mezi moje nejoblíbenejší stránky.

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Oficiální prohlášení. Odpovědět s citátem

Zdravím všechny fandy RBR.
Jak bych to řekl...prostě sem vlastníkem, provozovatelem, webmastrem a prostě vším co se týká fasntránek na http://richardburnsrally.nejhry.cz Smile
Bohužel dnes sem po příchodu domů sem také zjistil nefunčnost stránek a snažil se to nějak vyřešit. Škoda, že s NejHry je velice špatná domluva ohledně některých věcí a tak sem se o to ani nepokoušel. Zkoušel sem se přihlásit na FTP ale přihlašovací jméno i heslo je změněno tudíž s tímto stavem na stávající adrese nemůžu nic dělat. Už sem ale dnes psal Wallymu ohledně stěhování a poprosil ho jestli by přípravné práce nemohl trochu urychlit tak uvidíme. Snad co nejdřív stránky opět pojedou jen na jiné adrese, kterou sem pak doplním. Jakmile mě Wally pošle přihlašovací údaje na FTP a vyřešíme další věci, tak okamžitě začnu nahrávat stránky na server. Prvně mám v plánu nahrát jen čistý web bez downloadů a později jakmile to bude možné nahraji postupně modely od těch nestahovanějších tzn. modely, skiny, modifikace, tratě...
Omlouvám se za tyto problémy ale bohužel na stávající adrese už s nimi nic neudělám. Mějte proto prosím strpení.
Díky za pochopení.

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže nová adresa fasntránek je: http://rbrfan.onlineracing.cz
Včera byl web opět spuštěn jen mám pro Vás špatnou zprávu. Nahrávání se minimálně o týden zpozdí. Ve škole toho teď mám až nad hlavu a nevím kam dřív. Jakmile přežiju následující týden, tak pak už snad naplno začnu nahrávat data na web. Web zatím funguje jen bez 99% donwloadů a přes týden to bude takhle i nadále. Jinak web ještě není kompletně hotov, jistě si všimnete, že tam pár věcí chybí a nejsou aktuální ale to vše budu řešit až bude čas. Díky za pochopení.

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: pá červen 06, 2008 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže dneškem mě skončil mor ve škole a teď už mě snad nic nezabrání se plně věnovat opět stránkám. Zatím je nahraná asi 1/4 downloadů a dneska večer bych rád začal pracovat na kompletním dodělání webu aby vypadal tak jak má. Uvidíme jak to všechno vyjde, tak buďte prosím trpělivý ale myslím, že už sme přežili s fanstránkami horší věci Wink
Přemýšlím i o měnší změně designu ale spíše pouze barev. Teď je ale halvní priorita zprovoznit co nejdříve všechny downloady. O dalším vývoji budu samozřejmě informovat.

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: pá červen 13, 2008 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Budoucnost fanstránek... Odpovědět s citátem

Opět Vás všechny zdravím a prosím Vás o vyjádření k nastalé situaci fanstránek. Jak jste si určitě všimli, tak už přes měsíc jsem na stránkách neudělal nic a nevím jestli ještě bude čas se o ně nadále starat. Došlo totiž k menší změně názoru na fasntránky ale hlavní důvod je ten, že toho času mám teď opravdu hrozně málo a nemám čas si zajet ani RBR. Ta změna názoru spočívá v tom, že nevím jestli by mělo nadále cenu udržovat stránky aktuální vzhledem k tomu, že v podstatě vše najdete budťo tady na RBR Czech a nebo na BH Motorsport a to nejen downloady ale veškeré informace od návodů až po zprávy o vývoji nových modelů, tratí atd.
Proto Vás prosím o vyjádření co si o tom myslíte Vy. Předem díky.
Tuto zprávu najdete i na fanstránkách.

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej, myslím, že fanstránky jsou super, ale prostě pokud to už nejde zvládat, tak to zabal. Je to tvoje věc.

Je sice pravda, že informace se dají najít i tady, ale tady se musí hledat, kdežto u Tebe to bylo vše rychle a hned po oku. Ale jak píši je to "tvůj boj". Když nebudou, tak se svět nezboří...

Každopádně díky Ti za ně!!

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: budoucnost fanstránek Odpovědět s citátem

Tak určitě bych stránky nerušil, ... no, já vím, když na to není čas, tak to nemá smysl. A co je někomu předat, kdo má čas, zájem a zkušenosti ?
Tvoje stránky jsou zde od roku 2004 (s přestávkou) a pomohly určitě hodně lidem (mě jo) hlavně v začátcích. No a pro začátečníky a mírně pokročilé by mohly i zůstat. Dnes je to tak, že když se někdo naivně zeptá na věc se kterou si neví rady na jiných stránkách (nejmenuji !!!), tak 100pro dostane vynadáno, nebo z něj někdo udělá blbce. No a pak už se raději na nic neptá, což tedy dobré není. Pokud je tedy budeš provozovat sám, nebo je někomu předáš, tak bych navrhoval jejich zeštíhlení, ale na druhou stranu bych přidal např. sekci "Nastavení setupu" - prakticky od A do Z. To tady určitě chybí - teoretických pouček a "rad" se dá najít mnoho, ale kdo je chápe? A diskuze k tomuto tématu bude určitě taky zajímavá.
Ať už se rozhodneš jakkoliv, musím Ti zde poděkovat za existenci Tvých stránek, byly jedny z prvních s tématikou RBR vůbec a určitě pomohly (a pomáhají) mnoha hráčům objevit a hrát tuto hru.
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No samozřejmě tu tato možnost je, že bych je někomu předal. Sem totiž téhož názoru aby stránky byly nadále v provozu. Jenže je tu spousta problémů které by se museli vyřešit. Především ten, že by stránky potřebovali kompletní přestavbu na PHP a redakční systém na míru. Takhle zvenku možná ještě nevypadají tak špatně ale vnitřek je děs a hrůza. Vzhledem k nedostatku času a se znalostí HTML na úrovni začátečníka sem aktualizace dělal ve FrontPage a už to stránky kódově hodně poškodilo. Pokud by se našel někdo kdo by se o ně rád staral tak bych byl jedině rád. Samozřejmě to pro mě není vůbec jednoduché rozhodnutí a rád bych u stránek byl i nadále ale momentálně by to bylo možné asi jen v případě šéfredaktora s redačkním systémem kde bych spíše pověřoval a kontroloval což není tak časově náročné jako teď.
Pište dál Vaše nápady jak toto vše vyřešit. Moc si vážím toho, že Vám není jedno jak stránky "skončí" a velmi nerad bych všechny zklamal, když stránky fungují už přes 4 roky.

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nemusíš se o ně starat hlavně at zustanou takhle
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 15:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku chci Ti poděkovat za provozování stránek o RBR! Navštěvoval jsem je od začátku a nemělo to chybu, hlavně protože byli v češtině. Wink
Doufám, že se to nějak vyřeší a nebude se muset rušit!

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně rušit je nechci a i kdybych s tím skončil tak po dohodě v Wallym bych je nechal tak jak sou. Napadlo mě ale, že bych z nich postupem času mohl udělat už jen ryze informační stránku kde bych vzal z fóra různé návody, tipy a další věci a nahízel je na fansite a rozdělil aby každý viděl kde co najít. Neberte to ale vážně. Tento nápad se mi "zjevil" po přečtení příspěvku od Martina. Tím by to ale znamenalo zrušení downloadů a nebo omezení pouze na modely, tratě a některé důležité modifikace. Opravdu nevím, musím si to nechat rozležet v hlavě a taky se rozhodnout podle toho kolik by to zabíralo času.
Každý další nápad vítám! Dělám to pro Vás, ne pro sebe Wink

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já bych tedy zrušil downloady aut, stejně už jsou všechny zde, na BH a na dalších stránkách. Nechal bych tam na ně odkaz, kde si je každý sosne. Nechal bych různé utilitky,programy,vylepšení (CamHack, RBRCT,...) a návody,případně i nějaké top skiny. Auta zaberou mraky místa a akorát se duplují. Toť můj názor.

P.S. Mimochodem o těch stránkách jsem se dozvěděl ještě dříve, než mě K.Arno přivedl k RBR Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja tu sice nejsem tak dlouho ale stranky navstevuji od zacatku co sem zacal jezdit RBR takze byla by velka skoda aby se zrusili ja bych je nechal a verim ze to tak zustane
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme