Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

při jízdě se to kouše
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To co píše JADAMEK Karel dělají občas nové chipsety. Třeba nForce. Nevím proč, ale mají problémy s těmito starými hrami. U mě byl stejný problém. Před rokem jsem postavil nový komp a RBR začalo sekat. Nebylo to ale takové to vrnění, jako když nestíhá grafika, ale po pár sekundách to škubalo strašným způsobem. A to sem měl a mám grafiku vskutku kvalitní - 8800 GT. Když kouknete na její testy, tak patří mezi High end. No a nic, prostě všechny nové hry s novými engine jely na plné rozlišeni a RBR nic. Nepomáhal reinstal windowsů, nepomáhal přechod na win vista...Vyměnil sem tedy po dvou měsících desku (nyní ASUS M2R32-MVP) a cukání přestalo.
Příspěvek Zaslal: pá červen 13, 2008 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: to MIKL Tomas Odpovědět s citátem

eeee, zadna modra obrazovka, zadne spadnuti do win, proste jedu a najednou stop, jak kdyz udelam printscreen, kdyz se mi podari dostat do spravce uloh a chci sejmout proces RBR tak prd, nelehne to ani omylem. Asi bude problem v tom co je napsano vyse, s tou grafikou, taky jsem poridil 8800GT na desku K9A2 Platinum V2 , jedu to v plnym rozliseni 1280x1024x32. a je mi to stejne k prdu.

EDIT : takhle to vypada, nafoceno mobilem, stane se mi to pokazdy, kdyz jedu pres plugin

Image Image Image Image
Příspěvek Zaslal: pá červen 13, 2008 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám grafiku 8800 GTS a jede to bez problému po počátečních problémech. Obr vidím jen v náhledu pošli mi ten poslední na email tomiho@centrum.cz.
Já vyřešil počáteční problémy jinými ovladači na desku a grafiku od té doby vše v pohodě.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá červen 13, 2008 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak chlapi kámoš mi udělal reinstal windows a je po problému. Asi jem v tom pc měl pěkný bordel.... Rolling Eyes

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: pá červen 13, 2008 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme