Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zavedení trestů na foru

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro zavedení trestů/banů zde na foru ?
Ano, n?kte?í jedinci si d?lají co cht?j !
80%
 80%  [ 34 ]
Ne, nem?lo by to smysl, ?asem se umravní každý :-(
14%
 14%  [ 6 ]
Nevím.
4%
 4%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Zavedení trestů na foru Odpovědět s citátem

Poslední dobou se zde vyskytlo několik zhovadilostí,které by na jiných forech byla okamžitě potrestána nějakým trestem, nebo i banem. Toto forum je k takovým ZHOVADILOSTEM dost tolerantní a skoro každý si zde může dělat co chce Mad Max. se smaže po x dnech OT, nebo se téma zamkne a donekonečna se napomíná tytyty Confused Jak je vidět,VŮBEC to nepomáhá Crying or Very sad Je to jako kdysi s vypořádáním se se zločiny komunismu Exclamation Nikdo není ochoten stanovit PEVNÁ pravidla a snažit se je prosadit a vyžadovat od jiných Rolling Eyes Proč zde kluci dělali FAQ, Jak začít, Pravidla konference apod., když pak skoro každý nováček zakládá 100 stejných témat Idea Toto je dost velký problém,který mě dost vadí. Vím,že učený z nebe nikdo nespadl (zaplať pánbůh ), ale když někdo založí téma nové tratě a hned pod ním jsou další 3 topicy se stejným názvem,tak to je o přes držku Twisted Evil A to co poslední měsíce předvádí <CENSORED> by jinde udělal max. 3x a měl by BAN Idea Toto forum je až nezdravě demokratické a tolerantní a pak na to doplácí většina slušných hráčů Crying or Very sad Je zde hafo lidí od cca 11 - 55 let a jen pár trotlů se neumí chovat Evil or Very Mad A říkat,že je někdo mladý a on se časem srovná není řešení Exclamation Nedej bože,kdyby se zde mělo najednou vyskytnout takových <CENSORED> 10 Exclamation Rolling Eyes Twisted Evil Copak někdo viděl,aby zde psal zhovadilosti a pořád prudil mladý <CENSORED> Question Rolling Eyes
Jsem pro debatu, zda by stálo za to, zavést formu nějakých trestů, od napomenutí až po ten nejpřísnější a to je BAN (od 1 - 5 měsíců např.) a on by si pak už dal každý pozor Idea

edit by admin: Jmena prosim vynech. Sice kazdy vi, koho mas na mysli, ale porad plati NO FLAME.

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem jednoznačně pro zavedení trestů na tomto serveru. Je fakt, že by se tento server měl nějak chránit od lidí jako je jeden nejmenovaný člověk a pár dalších, kteří jak píše Jirka zbytečně zakládají topicy, které už tu dávnou jsou. Je jasné, že každý někdy vytvoří topic, který se buďto nehodí do sekce kam ho umístil nebo otázka na kterou se ptá, už se někde dávno probírala, už i mě se tohle stalo. Nemůžeme tu ale trpět lidi jako je ........ Je sice hezké, že se !možná! časem uklidní ale od té doby co sem si ho všiml tu dělá stále stejný binec a zmatek. Nikdy sem na jeho příspěvky nereagoval ale tady sem si řekl, že se musím vyjádřit. A není to jen o tom kterého máme všichni teď na mysli, je tu hromada dalších lidí, kteří by si nějaký trest zasloužili. Akorát se asi stydí za jméno, tak mají v nicku přezdívky. Když sem se registroval na RBR Czech tak první čeho sem si všiml bylo, že většina je registrována pod svým jménem v určitém tvaru a tak sem si řekl, že to asi bude jedno z pravidel a registroval se stejně jako ostatní a myslím, že tohle by mělo dojít každému když se sem podívá aby pak admini neměli zbytečnou práci s přejmenováváním už registrovaných lidí tady na serveru ale to už sem moc odbočil Smile
Zpátky k tématu. Určitě bych zavedl nějaká pravidla, která by zajišťovala "zbavení" se určitých lidí, kteří tu dělají to co nemají. Dřív to zřejmě potřeba nebylo ale dnes už je to na RBR Czech podle mě nutnost, která by se měla začít řešit co nejdříve. Taky mi torchu vadí reakce některých lidí např na příspěvky nejmenovaného. Když reaguje jeden dva lidi, tak to nci není a souhlasím s tím ale když zareaguje jeden a chytne se půlka fóra, kteří napíšou hromadu příspěvků, které nejmenovaného stejně moc neuklidní, tak to už mi celkem vadí. Problém jednoho nejmenovaného a další bych když už tak řešil přímo s ním a přes PM nebo ICQ ale takhle se taky celkem zbytečně hromadí příspěvky s tématem nejmenovaného Wink Vyřešení speciálně nejmenovaného bych viděl tak, že se mu ozve někdo z vedení nebo moderátorů a přes PM mu oznámí, že pokud se do např 14 dnů neuklidní a nezačne se chovat tak jak má, tak okamžitě dostává BAN klidně i na 1 rok. Bylo by podle mě zbytečné tu zavádět systémy jakéhosi upozornění, které fungují na některých jiných fórech kdy se uživateli dávají upozornění za nedodržení pravidel a až při určitém počtu upozornění nebo napomenutí dostává uživatel BAN. Některé případy by se takhle samozřejmě řešit daly ale některé jako např nejmenovaný bych řešíl tvrdě a rázně smilování Wink
No nic měl bych toho nechat nebo tu napíšu celou slohovku Very Happy Počítám, že se někdo ozve, že se mu můj názor nelíbí ale je to jen návrh jak řešit nastalou situaci Very Happy Wink
Jestli je to možné, prosil bych někoho z vedení serveru aby se k tomuto problému vyjádřil a popřípadě navrhnul možnosti jak by se to dalo řešit. Díky

Teďka zjišťuju, že sem to nenapsal úplně tak jak si to myslím tak to tu napíšu ještě jednou jen ve zkratce:
Jsem jednoznačně pro zavedení trestů. Jsem pro to aby někteřé "známé firmy" dostali ihned BAN bez upozornění ale ostatní, kteří vyjímečně "ulítnou" bych to v pohodě trpěl. A samozřejmě sem pro zavedení pravidel o tom jak se chovat na tomto serveru tak abych nedostal BAN Wink Díky za pozornost Smile

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 9:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klid, kluci, vždyť se nic tak hrozného neděje. Každý, kdo tady blbnul za dobu, co tu jsem, se časem uklidnil (i já) Wink

...srovnávat nesmysly ve fóru např. s politickými procesy minulého režimu, to je trochu silné kafe Rolling Eyes

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná máš Míro pravdu,ale PROČ musíme čekat a trpět, než se hodlá dotyčný uklidnit a začne dodržovat pravidla Question Twisted Evil To pak nemusí platit pravidla žádná a bude to stejné Crying or Very sad
P.S. Já nemyslel politické procesy,ale po sametové revoluci vše vyšumělo a komančové,kteří se provinili, mnohdy zůstali bez trestu, prostě se čeká,až vymřou....stejně jako se zde čeká,až se jistí jedinci uklidní Twisted Evil A proto se ptám,zda to MUSÍME trpět Question Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tomuto tématu mám jen jedno.Katka a já jsme tady něco málo přes rok a nikdy jsme si nedovolily zoložit nové téma natož zbytečné téma.Vždy používáme funkci hledat a co nedohlédáme tak to řešíme po PM nebo ICQ různých lidí tady na pluginu.Jinak Katka Nedávno nejmenovaného myslím upozornovala že si nemá rozčílit lidi tady na pluginu.Ale asi to bylo zbytečné.To jsem chtěl vyjádřit k tomuto tématu.Díky

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri: Jo, musite. Admini to s vama mysli dobre, a proto se snazi s vetsinou lidi vyjit po dobrym. Viz treba rekordy/ranky, system resetu turnaje, a uz nevim co vsechno - s timhle ja osobne nikdy moc nesouhlasil, ale stejne jsem to naprogramoval, protoze to spousta lidi chtela. S forem je to podobny - je tady vic lidi, kteri mi uspesne pijou krev, ale ban rozdavat nebudu - aspon zatim ne.

Takze racte prosim projevit trochu vice pochopeni.

P.S. Ban jsem zatim dal jen za umyslny spam + za Sonulku Serou, kdo nevi o koho jde at je rad Rolling Eyes

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To BALAS Marek: To myslíš mně že.

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 14:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže zdržuji se hlasování.

Hned úvodní příspěvek mne dost zdrchnul, nejprv píšeš o vypořádání s komunismem a o pár slov dál, že je tady moc demokracie, buď jsem blbej a nechápu, nebo se mi to nějak vylučuje. Zavádění trestů, to je podle mne zhovadilost.

J.H. Asi takhle: Člověk "A" tady byl jednu dobu dost nepopulární, postupem času se jeho rozhled zlepšil a dneska pořádá akci X. Člověk "B" tady začíná obdobným způsobem, ale co za rok? Třeba taky dospěje. Ať už šlo o osobu "A" nebo "B", vždycky jsi se do nich hned pustil, to jsi sám tak dokonalej?
Nemam proti Tobě nic osobního, ale prostě už mne ty komentáře někdy dost štvou, a teď ještě dokonce hlasování, jak by asi bylo tobě, kdyby tohle na tebe někdo zkusil? co?

No nic, hlasovat nebudu, dle mého je to dost velká chujovina celé tohle téma a nemělo by tady co dělat. Banoval bych ty co tady házej debilní spamy s reklamama, jak tomu bylo před nějakým časem, ale rozhodně né nikoho z komunity jezdců RBR. Toť asi moje první reakce na první příspěvek hned od srdce.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

možná je to přehnané ale když si přečteš tento příspěvek http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=43226#43226 tak možná názor změníš, jelikož to už je fakt velká drzost Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bezděkovi je 13, myslím. Jednou taky dospěje. Já nevím, ale já z toho mám spíš srandu. Kluci, trochu nadhled, neberte to tak vážně. Vzpomeňte, co jste vyváděli za kraviny Vy, když jste byli na základce. Jasně, když napíše takovou blbost, tak mu někdo vynadá, jako řeba teď já skrz PM, ale jinak určitě preferuju trochu nadhledu a nezavádět kvůli němu nějaké plošné restrikce.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme byli na základce, tak žádnej internet nebyl. Sad

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
RAFAJ David





Založen: 04. 07. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Lázy 11(VS)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jednjalo se z očí do očí a každý okamžitě nesl následky za svou drzost, takhle se jen směje za monitorem, jak to většině lidí vadí a nic s tím nenadělají. Hold někdo na to má povahu, naštěstí převládají takoví, kteří se dokážou chovat jako lidé.
Všude se najdou rýpali, ale to už patří k životu a nezbývá, než se nad to povznést.
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak taky musím uznat,že ze začátku jsem měl s Filipa hrůzu,ale tak nějak jsem si zvykl a hodněkrát jsem se už i zasmál.Samozřejmě je štěstí,že tady takových není 50,to by teprve bylo něco.No a protože Admini jsou tak mírumilovní Very Happy ,tak nezbývá doufat,že Filip dostane co nejdříve rozum.Věřim,že má RBR rád,pač i svoje výsledky už docela zlepšil a tak doufám,že jednou přijde nato,že to,co někdy dělá,těmto stránkám nijak neprospívá a nepomáhá.No a rada pro ostatní,pokud nemůžete Filipovi opravdu nějak pomoci,tak prostě nereagujte,to by podle mě,mělo fungovat nejlíp. Wink
Příspěvek Zaslal: po červen 30, 2008 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme