Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBRChamp

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: RBRChamp Odpovědět s citátem

Nazdarek řeknemi tu nikdo jestli se da za registrovat ještě do toho Championatu Dík
Příspěvek Zaslal: ne leden 15, 2006 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přihlásit se můžeš. já se taky přihlašoval dodatečně. Zaregistrovaný už jsi koukám správně, teď už jenom navštiv stránky : http://www.rbrmcr.com/index.htm , odešli žádost o licenci a prostuduj pravidla a ustanovení. Zatím dostaneš stejně jako já licenci "B". Po dokončení 5ti sprintrally dostaneš "A" a budeš se moct přihlásit do velkého podniku.
Hodně štěstí! Těším se na tebe na Kypru! Wink
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2006 5:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SOUREK Vaclav napsal:
Přihlásit se můžeš. já se taky přihlašoval dodatečně. Zaregistrovaný už jsi koukám správně, teď už jenom navštiv stránky : http://www.rbrmcr.com/index.htm , odešli žádost o licenci a prostuduj pravidla a ustanovení. Zatím dostaneš stejně jako já licenci "B". Po dokončení 5ti sprintrally dostaneš "A" a budeš se moct přihlásit do velkého podniku.
Hodně štěstí! Těším se na tebe na Kypru! Wink


Pozor, rozlišuj RbrChamp a RbrMCR Exclamation

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2006 7:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor, rozlišuj RbrChamp a RbrMCR Exclamation[/quote]

Sorry.... Tak tohle by mě taky zajímalo!
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2006 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No....tak to máte hoši smůlu......já jsem se chtěl tam dostat už před 3 týdny, ale ani hovno......je to prostě plné........a pak stejnak ufoni typu Tommi Hirvela.....to bychom opravdu nesměli dělat nic jiného než jezdit, jezdit a jezdit......
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2006 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Re: RBRChamp Odpovědět s citátem

VASICEK Michal napsal:
Nazdarek řeknemi tu nikdo jestli se da za registrovat ještě do toho Championatu Dík


Takže: Já jsem se už přihlásil. Je potřeba zaregistrovat se na stránkách http://www.rbrchamp.com/ ve fóru pod nickem ve formátu "Jméno Příjmení" , stejně se zeregistrovat na webu pluginu a poslat adminovi RBRchamp (Tommy Hamerus) mail , nebo jinou zprávu , že by jste se rádi zúčastnili, vaše jméno a auto.

Jo a není už možné jezdit s WRC ....pouze PCWRC, nebo JWRC a jen jako soukromník. Do týmu se ale po dobrých výsledcích můžete dostat během sezóny. (Šéfové týmů mohou rušit, nebo podepisovat kontrakty po každém závodě). A snad i do továrního týmu, kde mohou jezdit s posledními evolucemi vozů.
Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 17, 2006 5:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme