Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VAŠE NÁMĚTY A NÁPADY K MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Automatický restart Odpovědět s citátem

Ok, beru to jako jasnou věc. Jen jsem si myslel, že by to ulehčilo práci jak vám, tak urychlilo ježdění nám. No ale je jasné, že by se našli koumáci, kteří by to obcházeli.
Pokud se podaří bez problémů zprovoznit systém restartu od posledního servisu, tak to bude dobré. V takovém případě by mne zajímalo, jestli máte nějaký přesný rozpis, kdy u toho někdo z adminů sedí, nebo je to jak se podaří. Když se mi totiž podaří tak jako včera večer zhodit hru a na restart jsem musel čekat na dnešek (později než ve 22:00 jsem už jet nemohl), tak je to docela časový pres. V takovém případě by bylo dobré vědět, jestli mám v tu dobu okamžitou (+-) šanci na restart.

Ještě další dodatek k pluginu:
V MČR se jezdí víceméně jeden druh povrchu na jednu rally (xMonte), ale pokud chci jet něco tak podle chuti a mám uložené setupy na gravel, tak je prostě blbé, když se objeví v nějakém turnaji asfalt a já na to nemám ani nějaký univerzální setup.
Takže by bylo opravdu užitečné, kdyby se dal vybrat větší počet setupů. Nejsem příznivcem toho, aby byl na každou trať jiný setup, je to také určitě dobře, když si musí člověk vybrat kompromis. Nicméně tři setupy jsou opravdu málo.
Netuším přesně jak fungují setupy u RBR Dll, ale mám dojem, že tyto setupy (větší počet) stejně nejdou v pluginu použít (nebo se mýlím?)
Příspěvek Zaslal: st leden 18, 2006 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Automatický restart Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:

Takže by bylo opravdu užitečné, kdyby se dal vybrat větší počet setupů. Nejsem příznivcem toho, aby byl na každou trať jiný setup, je to také určitě dobře, když si musí člověk vybrat kompromis. Nicméně tři setupy jsou opravdu málo.
Netuším přesně jak fungují setupy u RBR Dll, ale mám dojem, že tyto setupy (větší počet) stejně nejdou v pluginu použít (nebo se mýlím?)


Mylis Smile Plugin tusim zvlada az 12 setupu. Pojmenovane musi byt klasicky, XslotY_name.lsp - X je auto, Y cislo od 0 do 11 (mozna i do vic, ja cisluju jen do 9ky). 10 setupu se zvlada urcite.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st leden 18, 2006 10:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
BITTNER Jan napsal:
Tak bohužel tentokrát nemáš pravdu. V rallye Cyprus nefunguje restart od nejbližšího projetého servisu, osobně jsem to bohužel vyzkoušel ,když jsem žádal o restart po 7 RZ.

Pochopitelne nechci pochybovat o tvych slovech, ale... Smile
Ale koukam do databaze a logu, a popravde tu zadnej reset pro Cyprus a tvoje user_id nemuzu najit. Dokazal jsem vystopovat, ze jsi to odjel vcera vecer mezi pul osmou a devatou vecer. Takze to asi vypada na nejakej bug Sad Ale zase na druhou stranu, vidim tady, ze na sprintu Sardinii ti to pokracovani povolilo a fungovalo... Ach jo, miluju chyby, co se vyskytnou jen obcas Smile

Takze prosim vas, pokud by se vam tahle chybka objevila (dostali jste povoleni pokracovat v turnaji, ale posle vas to zase na start), jestli budete mit aspon trochu casu, nestartujte a dejte mi plz vedet. Bud me nebo nekomu z adminu, oni mi kdyz tak daji vedet.

VK


Bylo by dobře vědět kdy a na koho se obrátit ,problém s tím ,že mě to vrátilo na první RZ jsem nebyl sám (shodou okolností jsme byli tři z jednoho teamu a všichni jsem jeli znovu od 1RZ). Žádost jsem posílal v pondělí večer a to samé Válek a v ůterý Valenta Fr..Trochu mě ale vadí ,že žádosti se vyřizují až k tomu někdo z adminů přijde - kolikrát je to povolený až v noci a ne všichni mohou jezdit v noci, když to druhý den končí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:

Bylo by dobře vědět kdy a na koho se obrátit ,problém s tím ,že mě to vrátilo na první RZ jsem nebyl sám (shodou okolností jsme byli tři z jednoho teamu a všichni jsem jeli znovu od 1RZ). Žádost jsem posílal v pondělí večer a to samé Válek a v ůterý Valenta Fr..Trochu mě ale vadí ,že žádosti se vyřizují až k tomu někdo z adminů přijde - kolikrát je to povolený až v noci a ne všichni mohou jezdit v noci, když to druhý den končí.


Sice mi Mike O. ten restart povolil, ale nutno říct, že až za 2 hodiny. Když mi máme jasně daný do kdy musíme poslat reset, tak by měl být stanoven časový limit na provedení popř. zamítnutí.

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: Automatický restart Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Ok, beru to jako jasnou věc. Jen jsem si myslel, že by to ulehčilo práci jak vám, tak urychlilo ježdění nám. No ale je jasné, že by se našli koumáci, kteří by to obcházeli.
Pokud se podaří bez problémů zprovoznit systém restartu od posledního servisu, tak to bude dobré. V takovém případě by mne zajímalo, jestli máte nějaký přesný rozpis, kdy u toho někdo z adminů sedí, nebo je to jak se podaří. Když se mi totiž podaří tak jako včera večer zhodit hru a na restart jsem musel čekat na dnešek (později než ve 22:00 jsem už jet nemohl), tak je to docela časový pres. V takovém případě by bylo dobré vědět, jestli mám v tu dobu okamžitou (+-) šanci na restart.

Ještě další dodatek k pluginu:
V MČR se jezdí víceméně jeden druh povrchu na jednu rally (xMonte), ale pokud chci jet něco tak podle chuti a mám uložené setupy na gravel, tak je prostě blbé, když se objeví v nějakém turnaji asfalt a já na to nemám ani nějaký univerzální setup.
Takže by bylo opravdu užitečné, kdyby se dal vybrat větší počet setupů. Nejsem příznivcem toho, aby byl na každou trať jiný setup, je to také určitě dobře, když si musí člověk vybrat kompromis. Nicméně tři setupy jsou opravdu málo.
Netuším přesně jak fungují setupy u RBR Dll, ale mám dojem, že tyto setupy (větší počet) stejně nejdou v pluginu použít (nebo se mýlím?)


MÝLÍŠ .. můžeš mít třeba 50 setupů za sebou ale vždy musí mít pozici 0 , 1 , 2 a plugin je ukáže za sebou
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 13:41
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALENTA Frantisek napsal:
BITTNER Jan napsal:

Bylo by dobře vědět kdy a na koho se obrátit ,problém s tím ,že mě to vrátilo na první RZ jsem nebyl sám (shodou okolností jsme byli tři z jednoho teamu a všichni jsem jeli znovu od 1RZ). Žádost jsem posílal v pondělí večer a to samé Válek a v ůterý Valenta Fr..Trochu mě ale vadí ,že žádosti se vyřizují až k tomu někdo z adminů přijde - kolikrát je to povolený až v noci a ne všichni mohou jezdit v noci, když to druhý den končí.


Sice mi Mike O. ten restart povolil, ale nutno říct, že až za 2 hodiny. Když mi máme jasně daný do kdy musíme poslat reset, tak by měl být stanoven časový limit na provedení popř. zamítnutí.


maily probírám tak jednou za 2 až 3 hodiny denně ...... chodím do práce od půl deváté a odcházím někdy v deset někdy o půlnoci ...

a hlavně jsem online ... cca 12 hodin denně .. takže jestli to chce někdo dělat ..prosím máte možnost .. ozvěte se a klidně se domluvíme ..
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 13:45
Návrat nahoru
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
VALENTA Frantisek napsal:
BITTNER Jan napsal:

Bylo by dobře vědět kdy a na koho se obrátit ,problém s tím ,že mě to vrátilo na první RZ jsem nebyl sám (shodou okolností jsme byli tři z jednoho teamu a všichni jsem jeli znovu od 1RZ). Žádost jsem posílal v pondělí večer a to samé Válek a v ůterý Valenta Fr..Trochu mě ale vadí ,že žádosti se vyřizují až k tomu někdo z adminů přijde - kolikrát je to povolený až v noci a ne všichni mohou jezdit v noci, když to druhý den končí.


Sice mi Mike O. ten restart povolil, ale nutno říct, že až za 2 hodiny. Když mi máme jasně daný do kdy musíme poslat reset, tak by měl být stanoven časový limit na provedení popř. zamítnutí.


maily probírám tak jednou za 2 až 3 hodiny denně ...... chodím do práce od půl deváté a odcházím někdy v deset někdy o půlnoci ...

a hlavně jsem online ... cca 12 hodin denně .. takže jestli to chce někdo dělat ..prosím máte možnost .. ozvěte se a klidně se domluvíme ..



to sem psal já
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALENTA Frantisek napsal:
BITTNER Jan napsal:

Bylo by dobře vědět kdy a na koho se obrátit ,problém s tím ,že mě to vrátilo na první RZ jsem nebyl sám (shodou okolností jsme byli tři z jednoho teamu a všichni jsem jeli znovu od 1RZ). Žádost jsem posílal v pondělí večer a to samé Válek a v ůterý Valenta Fr..Trochu mě ale vadí ,že žádosti se vyřizují až k tomu někdo z adminů přijde - kolikrát je to povolený až v noci a ne všichni mohou jezdit v noci, když to druhý den končí.


Sice mi Mike O. ten restart povolil, ale nutno říct, že až za 2 hodiny. Když mi máme jasně daný do kdy musíme poslat reset, tak by měl být stanoven časový limit na provedení popř. zamítnutí.


čas resetu a dmp souboru byl určen pro prvotní kontrolu aby se předešlo poslání dmp souboru z jiného pádu ....
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:


maily probírám tak jednou za 2 až 3 hodiny denně ...... chodím do práce od půl deváté a odcházím někdy v deset někdy o půlnoci ...

a hlavně jsem online ... cca 12 hodin denně .. takže jestli to chce někdo dělat ..prosím máte možnost .. ozvěte se a klidně se domluvíme ..


Ty jsi byl ten kdo si vymyslel MČR a začal stanovovat pravidla (obdivuju toho kdo vymejšlí zábavu pro ostatni) ,ale v momentě kdy někdo má problém a chce ho řešit tak mu nabýzíš práci !?!?!?
Debaty s tebou o problému jsou pro tebe jednoznačné - "zkus si to sám" (ale ty si věděl do čeho deš avytvořil sis tým lidí ,tak proč nepřipouštíš diskuzi) a hotové vyřízené.
Bezvadné řešení !!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
OLSON Mike napsal:


maily probírám tak jednou za 2 až 3 hodiny denně ...... chodím do práce od půl deváté a odcházím někdy v deset někdy o půlnoci ...

a hlavně jsem online ... cca 12 hodin denně .. takže jestli to chce někdo dělat ..prosím máte možnost .. ozvěte se a klidně se domluvíme ..


Ty jsi byl ten kdo si vymyslel MČR a začal stanovovat pravidla (obdivuju toho kdo vymejšlí zábavu pro ostatni) ,ale v momentě kdy někdo má problém a chce ho řešit tak mu nabýzíš práci !?!?!?
Debaty s tebou o problému jsou pro tebe jednoznačné - "zkus si to sám" (ale ty si věděl do čeho deš avytvořil sis tým lidí ,tak proč nepřipouštíš diskuzi) a hotové vyřízené.
Bezvadné řešení !!!


Hele, klidek. Mike jen rika, ze nemuze byt vsude, a protoze je toho asi na nej moc, tak by uvital pomoc. Tak jsem to aspon pochopil ja.

Jo a nabYzet se pise s mekkym Y Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Práce na MČR a jinak Odpovědět s citátem

Speciálně pro Bitnera a jiné podobné:

To že si Mike (+další?) vymyslel MČR je jen dobře. K čemu by bylo jezdit pořád nějaké turnaje bez návaznosti.

Můžeme být rádi, že to někdo dělá. Sice mně také někdy štve, že musím dlouho čekat na restart, ale jsme jen lidi a pochybuju, že za to něco dostává. Proto můžeme být rádi, že to je tak jak je. A jestli se to někomu nelíbí, tak ať přispěje k lepšímu řešení.

Myslím si, že z tohoto důvodu by bylo rozumné uvažovat o nějaké možnosti, aby si to každý mohl za určitých podmínek restartovat sám (jak jsem psal výše). Dalo by se samozřejmě potom požadovat zaslání dmp souborů a případně jezdce diskvalifikovat, kdyby se ukázalo, že je to podvod.

Admini ... myslím, že byste nad tím opravdu měli pouvažovat, protože potom budou další takovéto podobné stížnosti.

(Držím vám pěsti, ať u toho vydržíte)
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen říkám ,že když má někdo věcné připomínky tak to nejde ,byla tu řeč o tom ,jestli by šlo udělat rychlejší reakce na žádosti o restart. Dá se to dle mě řešit jednoduchym způsobem - Požadavky na restart se zpracovávají od 10:00 do 22:00(návrh). A je vyřešen problém. Na všechno se tu dělaj pravidla ,tak to pravidlo udělejte na restarty. Je to jen návrh a nemusí se zase zdát ostatním ,ale myslím že třeba tento čas je rozumný a dá se zajistit. Všichni s tím budou počítat a nebude nikdo na nikoho vrčet ,ale v návaznosti na toto bych doporučil přesunout konec první etapy třeba na 20:00.
A když už se mluví o pomoci ,já jsem se taky zapojil a snažím se dodělat review ze sprintů. Taky nemam extrémně času nazbyt ,ale dělám to aby to bylo kompletní.
A nakonec pravopis tu snad řešit nebudeme ne. Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Práce na MČR a jinak Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Speciálně pro Bitnera a jiné podobné:

To že si Mike (+další?) vymyslel MČR je jen dobře. K čemu by bylo jezdit pořád nějaké turnaje bez návaznosti.

Můžeme být rádi, že to někdo dělá. Sice mně také někdy štve, že musím dlouho čekat na restart, ale jsme jen lidi a pochybuju, že za to něco dostává. Proto můžeme být rádi, že to je tak jak je. A jestli se to někomu nelíbí, tak ať přispěje k lepšímu řešení.

Myslím si, že z tohoto důvodu by bylo rozumné uvažovat o nějaké možnosti, aby si to každý mohl za určitých podmínek restartovat sám (jak jsem psal výše). Dalo by se samozřejmě potom požadovat zaslání dmp souborů a případně jezdce diskvalifikovat, kdyby se ukázalo, že je to podvod.

Admini ... myslím, že byste nad tím opravdu měli pouvažovat, protože potom budou další takovéto podobné stížnosti.

(Držím vám pěsti, ať u toho vydržíte)


Zaprvé píšu se s dvěma T a nemám rád když i tak jednoduché jméno někdo komolí - když to neumíš ani opsat tak radši nepiš žádný jméno .
Za druhé ,již několikrát jsem tu Olsonovi vystřih pochvalu a díky za to co dělá a to neznamená ,že když do chlapů kolem organizace začnu trochu šťourat aby zkusili něco zlepšit ,že si jich nevážím.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem online minimálně od 9 do 21 sedm dní v týdnu ...... ale nemůžete čekat že každou minutu sleduju jestli někdo nemá požadavek .. pokud je to důležité tak písněte na icq a je to .. nechápu že si někdo stěžuje na to že se nevyřizují požadavky ...

a nebo je druhá možnost .. zaplatíme 4 sekretářky (ale jen pěkné a mladé )na čtyřsměnný provoz a bude to vyřešeno Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Práce na MČR a jinak Odpovědět s citátem

jasný .. já jsem rád za připomínky
Příspěvek Zaslal: čt leden 19, 2006 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  Další
Strana 19 z 32

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme