Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FAIR PLAY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To já dostávám po letech ježdění furt. A většinou s tím taky ještě říznu Very Happy

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VINS Vojta





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mym cílem ani tak neni patřit mezi nejrychlejší, kvůli tomu to nejezdim. mnohem větší radost mi udělá když závod odjedu čistě a bez chyb. když je někdo dobrej - já mu to přeju a nikoho neobviňuju. jenom jsem chtěl v tomhle Pavla podpořit, protože se tu podvádění objevilo (ne podle mně, ale podle toho, co jsem tu už někde četl).
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je zajímavé, že o podvádění píši JEN nováčci zde na foru..... Rolling Eyes Ono je něco jiného jezdit a vyhrávat v NFS, CMR, nebo jezdit a prohrávat v RBR Idea Pak to mnozí neunesou a hned píší o podvodech, ale konkrétní důkazy NEJSOU Idea A to, že někdo jede se švestkou rychleji než nějaký začátečník s N4,S2000 či WRC a tudíž podvádí je NESMYSL Twisted Evil

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINS Vojta





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4Jiří: o nikom tu nepíšu že podvádí, ale taky nepřipouštim, že třeba něco takovýho neni možný. nechci nikoho podezřívat z podvodů. a rozhodně to nepíšu proto, že bych se potřeboval "vybrečet" (kvůli výsledkům ((číslům ve statistice)) na který stejně kašlu), jak si to vysvětlujete.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pak zcela nechápu smysl tohohle vlákna.

1) Samozřejmě se podvod vyskytnout může, ALE pokud někoho chceš obviňovat z podvodu, jako že to je závažné obvinění, tak jedině konkrétně a s důkazy. Jinak jde plácnutí do vody, ne-li přímo o pomluvy.

2) Přečti si svůj první a svůj poslední příspěvek v tomhle vlákně. Dává Ti to smysl? Rolling Eyes

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt srpen 28, 2008 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to mlácení prázdné slámy, pramenící z toho, že nováčci prostě nepřečtou všechno na foru (ani nemohou). Je rozhodně snazší přečíst si něco o tom, že si posunu start, upravím fyziku, odstraním stromy a kdo ví co ještě, než si přiznat, že světová a česká špička mi naloží pokaždé, když si vzpomene.

5:40 na Plane je bídný čas a takový David Kučera to se S1600 jezdíval za 5:11 mám ten pocit. Já s Celicou ST205 za 5:14.

Anonymita internetového fóra umožňuje takovéhle očerňování, které nikam nevede. Zdržte se prosím podobných výkřiků do tmy. Napiště - podzřelý čas v tom a tom turnaji u toho a toho jezdce a basta. Před tím, ale ještě mrkněte minimálně na časy v ranku, alespoň ČR, ať nejste za neználky.

Příjemný den

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá srpen 29, 2008 8:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

@ Kuba: jn máš pravdu Laughing ale už se pomalu vracim do RBR, na další TR budu připravenej Wink Very Happy

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 29, 2008 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme