Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VAŠE NÁMĚTY A NÁPADY K MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
POLAK Tomas napsal:
a další věc,většinou vždycky když havaruju ze 1600 tak je to protože se prostě honím se čtyřkolkama,nejednou jsem měl velkej náskok ,ale prostě nepojedu hyjenu já chci závodit i za cenu že nedojedu,v tom je rozdíl mezi náma,já to mám zábavu!!!!

Ano, tos rekl naprosto presne - my to bereme vazne, ty z toho mas jen zabavu. Tak to vypada, ze se nemame o cem bavit, protoze kazdej se bavime o necem uplne jinym. Smula.


čoveče tak mě napadá jestli máš i vlastního navigátora a manažera,ale abych se přesvědčil jak to je stím kdo to beru pro zábavu a kdo vážně jdu udělat anketu souhlas?

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: st únor 01, 2006 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je debatam ktera podle me nebude mit nikdy konce. Ale to je to co musi poradatel takoveho podniku jako je MCR snaset. To je jako kdyz mi nekdo u reklamace rekne, ze on je jenom zamestnanec a neni firma. Ano, ale je zastupce a musi se k tomu tak stavet. Ale na to si kluci uz zvyknuli a taky je obdivuju. Urcite by tedy nemeli Admini lidi odpalkovat stylem, ze server je jeho prace a kdyz se ti to nelibi, tak jezdi jinde a nejlepe CMR. O tom, ze oni u toho sedi zadarmo a delaji vsechno jenom proto, aby mi jsem si jezdili totiz nema nikdo pochyb... Za to veliky dik.
To co pise Vasek v jednom prispevku si myslim, ze je blbost, pises, ze skalni priznivci RBR nebudou jezdit sampionat, kde je nulove poskozeni (to jsi myslel to stredni, o ktere tu jde), ale me se zda, ze na Hamreus Cupu je prez 200 lidi prihlasenejch, coz tomu odporuje a jedou tam i lide z MCR, se mrkni. Nejspravedlivejsi penalizace by byla asi ze k casu posledniho kdo dojel skupinu se pricte treba 30 sec. nebo jedna minuta... Vim rikali jste, ze je to moc tezke, takze tohle to nebude. Ale je to skoda. Realne poskozeni zustane, OK, je to vase volba, myslim, ze ma vse mouchy, ale proc ne.
Ale rikat, ze rbr neni jenom hra se mi zda jako fanatiznus. Proste to je jenom hra, ktera je nejlespi v rally, ale jenom HRA! Je to zabava pro lidi. Sturmovik je HRA a nema s realitou nic spolecneho, stejne tak jako simulator pro vycvik pilotu. Nevim jestli jsi Vasku videl to video, jak prijel Rovanpera k Martinovi po havarii v RAC rally? Myslim ze jo, tak to je realita!!!!!! Realita je takova, ze pokud udelas chybu v realu, tak muzes zabit cloveka a to v RBR nejde, tak to jenom zcervena a kamarad ti neumre. Tohle se proste neda porovnavat. Myslim, ze vse by varesilo ty penalizace jak jsem psal ja... Ale vim je to tezke, nejde to udelat, tazke proc jsem to vlastne cele psal? Smile
Jinak Nijankovi jsem rikal, at prejde do N, ale on nehce, je to spatny, ze tam neni konkurence, ale myslim, ze pro tyhle skoupiny by nejake vyjimky udelat sly, aby se tam prihlasilo vice lidi.
A hlavne prosim zadne odpovedi, bez jezdit jinam! Diky ja jsem tu spokojeny

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st únor 01, 2006 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
POLAK Tomas napsal:
a já bych to řekl takhle,sakra já nevím na co si pořád hrajete? já si cením vaší práce ale vy vůbec nic nectíte,sakra chcete dělat něco co bude lidi bavit? fakt bavit tak at si řeknou jak né?do háje nevím na co si furt hrajete že můžete s jezdcema dělat co chcete? nějak nechápu

Tak ja ti to dam polopate Evil or Very Mad

Jo, presne tak to je, a je to tak naprosto v nejlepsim poradku! Mike ma nejakou predstavu, jak ma MCR vypadat. Mas jinou. Jenze organizator sampionatu je Mike, takze je na nem a ciste na nem, jaka budou pravidla! A protoze Mike sam jezdil realnou rally, tak je tradicionalista a ty pravidla jsou hodne prisny a nuti jezdce na sobe hodne pracovat. Ty s tim muzes vest polemiku, muzes s tim i nesouhlasit, ale to je tak vsechno, co s tim muzes delat! Mas vicemene jen 2 moznosti - bud tenhle sampionat jet, anebo proste te to nebavi a pak si jezdi co chces anebo nejezdi vubec! Zaloz si vlastni sampionat, dej si tam nulovy poskozeni, SR checkpoint po kazdy RZte, lidi te budou milovat, ale pravy skalni jadro, lidi co jezdi RBR prave pro tu vysokou narocnost, ti se toho turnaje budou stitit podobne jako CMR Exclamation

Mike dava jezdcum to, co by MELI dostavat a ne to, co si jezdci sami preji. Uvedomili jste si to vubec nekdy? Nuti vas k tomu, abyste pravidelne trenovali, delali lepsi a lepsi setupy, proste pracovali na sobe! RBR a MCR VUBEC neni jen o zabave, ale taky o poctivy a tvrdy praci! A v okamziku, kdy polevite a kaslete na trenink a nedokazete se koncentrovat na zavod, tak logicky nemate sanci dojet a bourate a skuhrate, ze ta hra je moc tezka a nespravidlive nastavena a kdovi co jeste. Misto, abyste mu podekovali, tak delate vsechno proto, aby se na vas vysral a prastil s tim.

Sakra, a proc ja vlastne marnim cas psanim takovejchle prispevku? Chtel jsem dneska vecer udelat dve drobny zmeny na webu, no, tak dneska uz toho moc neudelam. Ach jo.


Víš Vašku nutí mne to k zamyšlení nad hrou samotnou ..........

když nebylo rbr tak jsem si hrozně přál jezdit nějakou opravdovou rally na pc ... nestojí to skoro nic a přináší to uspokojení .. aspon pro mne nebývalé

najednou je tu vysněná hra .. bez mulťáku tak se našel wally a udělal z rbr RALLY ZE VŠÍM VŠUDY .... CO VÍC SI PŘÁT ?????????????????????
Příspěvek Zaslal: st únor 01, 2006 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tohle je debatam ktera podle me nebude mit nikdy konce. Ale to je to co musi poradatel takoveho podniku jako je MCR snaset. To je jako kdyz mi nekdo u reklamace rekne, ze on je jenom zamestnanec a neni firma. Ano, ale je zastupce a musi se k tomu tak stavet. Ale na to si kluci uz zvyknuli a taky je obdivuju. Urcite by tedy nemeli Admini lidi odpalkovat stylem, ze server je jeho prace a kdyz se ti to nelibi, tak jezdi jinde a nejlepe CMR. O tom, ze oni u toho sedi zadarmo a delaji vsechno jenom proto, aby mi jsem si jezdili totiz nema nikdo pochyb... Za to veliky dik.
To co pise Vasek v jednom prispevku si myslim, ze je blbost, pises, ze skalni priznivci RBR nebudou jezdit sampionat, kde je nulove poskozeni (to jsi myslel to stredni, o ktere tu jde), ale me se zda, ze na Hamreus Cupu je prez 200 lidi prihlasenejch, coz tomu odporuje a jedou tam i lide z MCR, se mrkni. Nejspravedlivejsi penalizace by byla asi ze k casu posledniho kdo dojel skupinu se pricte treba 30 sec. nebo jedna minuta... Vim rikali jste, ze je to moc tezke, takze tohle to nebude. Ale je to skoda. Realne poskozeni zustane, OK, je to vase volba, myslim, ze ma vse mouchy, ale proc ne.
Ale rikat, ze rbr neni jenom hra se mi zda jako fanatiznus. Proste to je jenom hra, ktera je nejlespi v rally, ale jenom HRA! Je to zabava pro lidi. Sturmovik je HRA a nema s realitou nic spolecneho, stejne tak jako simulator pro vycvik pilotu. Nevim jestli jsi Vasku videl to video, jak prijel Rovanpera k Martinovi po havarii v RAC rally? Myslim ze jo, tak to je realita!!!!!! Realita je takova, ze pokud udelas chybu v realu, tak muzes zabit cloveka a to v RBR nejde, tak to jenom zcervena a kamarad ti neumre. Tohle se proste neda porovnavat. Myslim, ze vse by varesilo ty penalizace jak jsem psal ja... Ale vim je to tezke, nejde to udelat, tazke proc jsem to vlastne cele psal? Smile
Jinak Nijankovi jsem rikal, at prejde do N, ale on nehce, je to spatny, ze tam neni konkurence, ale myslim, ze pro tyhle skoupiny by nejake vyjimky udelat sly, aby se tam prihlasilo vice lidi.
A hlavne prosim zadne odpovedi, bez jezdit jinam! Diky ja jsem tu spokojeny


MOHU REAGOVAT POUZE na ten fanatizmus ...... pokud lidi co jezdí real rally jsou podle tebe fanatici tak i my jsme tedy fanatici .. to uznávám

ale pokud tomu tak není tak zde o tom nemůže být řeč protože i pro ně je to z 90% zábava ......... a i když je to mnohdy nebaví .. když se nedaří tak třeba i po total crashi další závod jedou .. zase do toho auta sednou .. a snaží se tomu přispůsobit ..... ale to není fanatizmus ale zábava .....

skuste si jen tak představit že stojíte na startu reálné rally a ihned pochopíte o čem to je ... já to zažil .. je to úžasný pocit aten se snažím navodit i na pc .. i když se to spoustě vám nelíbí a nesouhlasíte s tím .....
realita je hlavně o pocitech ..... i když nejsou někdy zrovna dobré ale o tom to celé je že jsme schopni ten pocit vlastní příčinou ovlivnit ....

skrátka jak si kdo udělá tak má .... obrazně řečeno

padlo tady "jdi jezdit jinam" ... myslím že není třeba polemizovat o tom proč tomu tak je ... prostě je to volba každého ... jestli chce .. fakt mě nebaví MČR POŘÁD DOKOLA OBHAJOVAT.

dokud nebylo MČR tak jste měli dostatek příležitostí si udělat podobnou soutěž a ta možnost tady pořád je ..................

Záleží vše opravdu jen a jen na Vás jak se k tomuto tématu postavíte ....

víte FIA se taky nikdy nikoho neptala jak to chtějí ... sice na ni každej nadává ale co by bylo rally bez FIA??

PROSTĚ JEDNOU JE CESTA NALAJNOVANÁ a po té kdo chce tak může jet.
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 0:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to me je zase jedno jestli poradatel vi jake jsou trate nebo ne! stejne to tu mame vsichni najete!! takze nemusime trenovat!! neco jineho by bylo kdyby se jely nove trate a poradatel by si je mohl projet a my ne! A to ze to upada? no hodne lidi nema cas! chtelo by to aby mohli jet i zahranicni jezdci a byly by 2 zebricky MCR a mistrostvi sveta tohle by bylo supr!!

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 4:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZITEK Dalibor napsal:
tak to me je zase jedno jestli poradatel vi jake jsou trate nebo ne! stejne to tu mame vsichni najete!! takze nemusime trenovat!! neco jineho by bylo kdyby se jely nove trate a poradatel by si je mohl projet a my ne! A to ze to upada? no hodne lidi nema cas! chtelo by to aby mohli jet i zahranicni jezdci a byly by 2 zebricky MCR a mistrostvi sveta tohle by bylo supr!!



o tom že vím jaké jsou rz: myslím že podle délky rz v harmonogramu to ví každý, jen si je stačí vyhledat právě podle délky ... pro ty co nejsou zdechlí ....
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ad Fanatismus: Kdyz si po sobe ctu vcerejsi prispevky, tak i ja sam se musim chechtat Very Happy Nutno rict, ze vcera jsem byl pekne nas...supenej a ta diskuse s Tomasem mi nejak nepridala Smile Takze pokud jsem se nekoho dotknul, tak sorry Razz

Ne, ted vazne a bez emoci: Admini tohodle webu + Mike se snazime delat MCR, aby za neco stalo, a proto davame vysoky naroky jak na sebe, tak na ostatni. Jinak se totiz takovahle vec usporadat neda. Jestli se z toho pro lidi vytraci zabava, tak to asi opravdu nebude v poradku - jenze, vsem se zavdecit neda. Spektrum lidi co jezdi RBR je siroky, od "arkadistu" (ted to nemyslim jako nadavku) co jezdi jen pro zabavu az pro "fanatiky", co by to chteli jako realnou rally, vcetne prejezdu a ultrarealistickyho poskozeni. A protoze organizatori "z natury" tihnou k tomu byt konzervativni, je takovej i sampionat. To je asi vsechno, co se k tomu da rict.

Co se tyka vyhruzky "jdete si jezdit jinam", za tim si stojim dal - ale s tim, ze je to krajni reseni. Ono je to obouseca zbran, jak pro jezdce tak pro poradatele - kdyz odejdou jezdci a zalozi si vlastni federaci, tak zakonite poradatele jsou nahrani! Muj nazor podporenej zkusenosti ale je, ze veskera prava a povinnosti ma organizator a zalezi na nem a ciste jen na nem, jak s obojim nalozi. Od lidi si muze nechat poradit, obcas ma nekdo skutecne dobrej napad. Ale konecny rozhodnuti je jen na nem - je to jeho zodpovednost. Vim ze to zni tvrde a nedemokraticky, ale verte mi, je to opravdu jedina cesta, jak takovyhle projekt "uridit" aby opravdu fungoval.

A jestli chcete, dam konstruktivni navrh: Se soucasnou sezonou MCR bych uz nehybal, zmena pravidel uprostred sampionatu nikdy neprinese nic dobryho. To, ze se na zacatku menila pravidla bylo jen tim, ze proste nikdo z nas nemel zkusenosti s poradanim. Takze navrhuju, aby se po sezone sedlo a udelalo se verejny "vyberovy rizeni", kde by se lidi mohli uchazet o poradatelstvi poharu.

Howgh, domluvil jsem. Sorry ze asi nebudu dneska reagovat tak promptne jako vcera, prece jen, za to me v praci neplati Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 9:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

určitě ... základní rysy šampionátu jsou jasně definovány a myslím že v principu fungují spolehlivě, jasně někomu se může zdát že ne ale zase na druhou stranu ne vše může být hned dokonalé, takže se pořád vyvíjí a vyvíjí a věřte že do konce sezony dostane MČR finální podobu která bude nastolena pro sezonu další.
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ehm teda jestli nějaká bude Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 9:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LACIGA Jakub napsal:


tak mi to prosímtě najdi já nemám čas tady číst každý příspěvek mám i inačí povinosti než rbr.potom bych se Vám klidně omluvil



to snad nemyslíš vážně že ne ... Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Ad Fanatismus: Kdyz si po sobe ctu vcerejsi prispevky, tak i ja sam se musim chechtat Very Happy Nutno rict, ze vcera jsem byl pekne nas...supenej a ta diskuse s Tomasem mi nejak nepridala Smile Takze pokud jsem se nekoho dotknul, tak sorry Razz

Ne, ted vazne a bez emoci: Admini tohodle webu + Mike se snazime delat MCR, aby za neco stalo, a proto davame vysoky naroky jak na sebe, tak na ostatni. Jinak se totiz takovahle vec usporadat neda. Jestli se z toho pro lidi vytraci zabava, tak to asi opravdu nebude v poradku - jenze, vsem se zavdecit neda. Spektrum lidi co jezdi RBR je siroky, od "arkadistu" (ted to nemyslim jako nadavku) co jezdi jen pro zabavu az pro "fanatiky", co by to chteli jako realnou rally, vcetne prejezdu a ultrarealistickyho poskozeni. A protoze organizatori "z natury" tihnou k tomu byt konzervativni, je takovej i sampionat. To je asi vsechno, co se k tomu da rict.

Co se tyka vyhruzky "jdete si jezdit jinam", za tim si stojim dal - ale s tim, ze je to krajni reseni. Ono je to obouseca zbran, jak pro jezdce tak pro poradatele - kdyz odejdou jezdci a zalozi si vlastni federaci, tak zakonite poradatele jsou nahrani! Muj nazor podporenej zkusenosti ale je, ze veskera prava a povinnosti ma organizator a zalezi na nem a ciste jen na nem, jak s obojim nalozi. Od lidi si muze nechat poradit, obcas ma nekdo skutecne dobrej napad. Ale konecny rozhodnuti je jen na nem - je to jeho zodpovednost. Vim ze to zni tvrde a nedemokraticky, ale verte mi, je to opravdu jedina cesta, jak takovyhle projekt "uridit" aby opravdu fungoval.

A jestli chcete, dam konstruktivni navrh: Se soucasnou sezonou MCR bych uz nehybal, zmena pravidel uprostred sampionatu nikdy neprinese nic dobryho. To, ze se na zacatku menila pravidla bylo jen tim, ze proste nikdo z nas nemel zkusenosti s poradanim. Takze navrhuju, aby se po sezone sedlo a udelalo se verejny "vyberovy rizeni", kde by se lidi mohli uchazet o poradatelstvi poharu.

Howgh, domluvil jsem. Sorry ze asi nebudu dneska reagovat tak promptne jako vcera, prece jen, za to me v praci neplati Smile
jestlize se to mohlo menit doposud tak proc by se to nemohlo zmenit ted?

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si přečet všechny příspěvky za poslední dva dny.
Asi by bylo na čase tuhle debatu jednou pro vždy ukončit!!!! Tedy alespoň pokud chceme ještě MMČR jezdit. Obdivuji Mika a Vaška, že to všechno s klidem a rozvahou zvládají!!! Já bych asi tak klidný rozhodně nezůstal.... Wink To se ale pozná srdce správného soutěžáka!
Kluci, držíme palce !!! Vydržte to !!!

P.S. Můj návrh jak přesunout víc jezdců do nižších tříd: Startovné pro jezdce třídy WRC (pořadatelé by si určitě nějakou odměnu za pořádání zasloužili).... stejně jak jsem je zatím poznal, by to všechno dali za ceny pro vítěze Smile
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já se taky chechtám ještě tedka,a mám takový námitky k tý realitě,prostě se to tak nedá brát a nikdo mi to nevymluví,nebo snad lidi hrajou střílečky kvůli tomu,že se chtěj nechat zastřelit?nebo proč? protože je to bezva zábava!!! nebo snad v realitě kolem jezdců chodí žena,dítě,pes atd? Věřím že v reále to musí být super postavit se na start,ale nic na PC se nikdy nemůže ani z 50% vyrovnat realitě.Jinak ten systém už nebudu řešti protože jako vždy si stojíte za svým a prostě to bude po Vašem,ale budiž,jak jsem psal je mi to jedno,jen jsem chtěl aby to bylo zábavnější

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
LACIGA Jakub napsal:
No jo rally je o chybách ale chyby jsou a budou,ale chyby nejsou pouze na straně jezdcu ale i pořadatelu si teda myslím já. Je docela velká blbost že když jsi tochu rychlejší než máš být a strheš to na ručku a zadním nárazníkem jen lizneš strom,tak se mi docela často stává že mi upadne starter nebo něco inýho a už nejde pokračovat,zase někdy to naperu přímo na předek a nic se neděle ani poškození.Je to nevyrovnaný to realsiticky poškození bud by to chtělo vyrovnat a přispusobit to zkutečnosti,ale nevím esi se to dá nějak,chtělo by to i nějaký jináčí poškození než tam je např třeba defekt nebo ulomení kola mno však asi víte jak to myslím....


v tvém případě je klíčové co jsi napsal : Je docela velká blbost že když jsi tochu rychlejší než máš být a strheš to na ručku a zadním nárazníkem jen lizneš strom,tak se mi docela často stává že mi upadne starter

udělej něco pro to aby jsi nárazníkem nelíznul ..

v tomhle ti pořadatel pochopitelně pomoct nemůže


No já vím že mi stím pořadetlé nepomužou ale je blbost když má auto motor ve třebu a lkiznu zadkem strom tak že mi upadne startér ty jsi to už někdy viděl??????
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Re: Real Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
DOCKAL Stepan napsal:
Skorpion napsal:
hehe tak tohle jsem rikal hned zezacatku, ale to jsem byl cerna ovce Very Happy


Souhlasim!!! Ja tady rval a prosil aby se jelo na stredni poskozeni, ale to byli vsichni proti ze kdyz zavody tak jenom real apod... Pak se zacalo hlasovat a dost dlöuho stredni poskozeni prohravalo, pak prisel zlom a stredni posk. prevacovalo REAL na cely care. A jsme zase u arogance panu poradatelu, kteri si proste neco vymysli ale uz je jim jedno ze ostatni maji taky nazor. Je to jako nase politicka scena!!! Sliby sliby a nakonci skutek utek.


Tak aby bylo jasno - poradatele jsou arogantni, cizi nazor si sice radi poslechnou, ale rozhodnuti je na nich. Proc? Protoze je to JEJICH sampionat, jsou to oni, kdo za to ze si daji praci s organizaci maji pravo urcovat pravidla! MCR vzdycky byla hlasena jako maximalne tezka, pokud mozno co nejvic se blizici realite - proto real poskozeni (to hlasovani bylo vicemene o tom, kolik % lidi ma problemy s tesnenim), proto 5 minut penalizace, proto mrzi kazda rana. Tohle jsou proste pravidla a hotovo! Politiku sem netahej, tohle je sport - jak jednou existujou pravidla, menit se uprostred sampionatu nemuzou a nebudou.

A pokud ma nekdo pocit, ze pro nej jsou tahle pravidla neprijatelna, neni problem - zalozte si vlastni "poradatelskou organizaci", udelejte vlastni stranky, usporadejte vlastni sampionat (co treba "Lama Amateur Cup"? Smile) a uvidime, jestli Mike a vy obstojite v konkurenci, uvidime, kde bude prihlasenejch vic jezdcu! Zatim ale mandat na MCR ma Mike a hotovo, veskera prava a povinnosti ma on. Dela co muze a podle me to dela moc dobre, a kdyby se melo po skonceni sampionatu hlasovat, komu dat poradatelstvi na dalsi sezonu, Mike ma muj hlas.

Howgh, domluvil jsem.



Bla bla bla.... Presne tohle jsem cekal.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Další
Strana 27 z 32

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme