Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 21.9.-27.9.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši super soutěž, díky Brůďas.
Jinak, změnil sem vůz a do cíle nedojel Sad, moc jsem si nezajezdil (pořád bez spojky), ale i tak zase super atmoška.
RZ12, no, na mém lcd se dalo jet dobře, horší to bylo z vlhkostí, klouzalo to jako ... ale bylo to fakt pěkný, možná by nebylo od věci příště vymalovat pruhy krajnice když je mlha, přece jen tohle neni moc reál (hlavně v reálu si můžu rozsvítit světla, tady nikoli, respektive ne funkční) a místama nebylo vidět kde jedu, až když mne začal mlátit volant, ale to už bylo většinou pozdě, jinak to bylo rozhodně lepší, než loňská vypálená mlha, to už se snad opakovat nebude.
Po dlooouuuhé době je taky zaplněná galerka. Jen aby to vydrželo, když už se někdo dělá s týmovejma barvama, tak je dobré se s nima také pochlubit ne?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Radkem
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STALMACH Michal





Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Počítání času SR Odpovědět s citátem

Ahojte, chtěl bych se zeptat jak se počítá čas SR zde v Team rally. Nějak mi není jasné, že jsem během průběhu soutěže byl v konečných výsledcích před jedním nejmenovaným jezdcem o 0,2 sekundy a po uzávěrce je najednou přede mnou o 1,5 minuty... Od času kterého jezdce se přitá těch 5 minut? Dík za vysvětlení. Určitě nejsem sám komu to není zcela jasné.
Michal


Naposledy upravil STALMACH Michal dne ne září 28, 2008 13:55, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme dojeli první soutěž a nastává okamžik na který všichni radostně čekají a to odeslání replayů Wink
Jen připomínám, že oproti loňsku se systém zasílání změnil, proto si radši přečtěte znovu pravidla a nečekejte ode mně PM Exclamation

Ke kontrole zkracování prosím odesílejte RZ 7(Strýčkovy) a RZ 13 (Cote2)

Při této příležitosti ještě prosím abyste při zasílání žádostí o smáznutí neoprávněné penalizace uváděly to co máte, a to jméno a auto, usnadníte mi tím dost práce s vyhledáváním, přece nás jelo přes 300. Bohužel půlka lidí neuvádí většinou auto a někteří nevypíšou ani předmět zprávy. Díky

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

GARAZIJA:::On tě někdo zapoměl pochválit ?! No tak já ti gratuluju . Si fakt dobrej , ale ty tvoje nabubřelý keci to sráží do kanálu . Sorry , ale někdy se to nedá opravdu číst , jak se neustále naparuješ .

Prosíím co to meleš..?? Ja sa neustale naparujem ?? Raz odčasu sem niečo napíšem ty hrdnina. Nebolo to myslene asi tak jak si to pochopil... písal som to s prekvapením s tak velkého odpadu jazdcov... Je to prvý raz čo som team rally dojazdil a prelomil smolu tak sa neuraz ale poviem ti to !! TESIM SA MOC.. a radosť mi nepokazíš tvojimi rečami, niesi majster sveta a ani ja nie tak sa tu nehadrkujme o blbostiach Wink
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry Honzo,ale to není jen tento závod,ale i Tvé např. komentáře po RZ,kde div nezajedeš svůj rekord a přesto píšeš,jaká je to hrůza,jak seš pomalej,jakej to je hroznej začátek,atd...Lidi tady nejsou slepý a viděj,neboj.A to,že si ještě předtím nedojel TR,bych taky za smůlu nepovažoval.To že to člověk někde rozvěsí není podle mě smůla Wink .
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasím, lidé sledují i já sleduji a opravdu nechápu jak může někdo kdo jede s S2000 a zajede lepe nez treba zkušení wrcaři a on napíše že to byla hrůza. Nwm no Rolling Eyes Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sry ale ja napíšem hruza ked mi to nesadne ked mi to sadne tak predsa nebudem písat že som niečo zajazdil zle.. ja si nemyslím že by som jazdil o niečo lepšie s S2 ako napríklad KUCERA, BICA, BUJACEK alebo DAVID...a to auto nieje tak pomale aby som tie WRc nemohol prehnať navyše ked snim jazdím stále... viem o par ludoch ktorý vedia dat startovemu polu po 3 RZ 20 SEKUND a napíšu že je to s prepáčením na hovno...a ja si myslím že knim nepatrím..sme OT a ja sa nechcem hádať.. ak som niečo pokazil odpustte mi Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja píšete,ale není to jenom případ tohohle jezdce,konkrétně Janovi komentáře jsem nějak nesledoval.Ale tímhle stylem komentuje výkony víc jezdců,a všichni patří do špiček svých tříd,ale nechápu význam těchto komentářů a nedávno jmse to s kámošem probírali.Já kdybych dokázal někdy v životě zajet aspoň jeden závod nebo jednu RZtu tak "strašně", "pomalu" , "se spoustou chyb" ,"strašně špatný časy" atd...,tak bych byl šťastnej.Já mám taky plno keců v komentářích ale většinou opravněně.Sorry,ale už jsem asi OT
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ještě trochu OT: já když jsem to Honzo četl tak jsem taky si taky řekl že jsi ... Ono i ten "smajlík" na konci věty má obrovskou moc a proto taky tá reakce

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, musim se taky pridat Very Happy k OT:

Nechci se tu nikoho zastavat, ale vim ze jsem po dojete RZ(hlavne v 2etape) psal ze cas nic moc, a to jsem byl treba3. Jenze kazdy mame sve hranice jinde, nekdo je rad za 10misto v RZ, nekomu nestaci ani to 5. Ja sem nastavny, kdyz tu RZ zajedu treba o 10sec. hure nez pri treninku, a jestli jsem 2., 3., nebo 15 to neresim, proste me mrzi ze jsem to o tech 10sec pokazil, nez jak to jezdim normalne TECKA.

To jest muj nazor Smile
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A otázka zní...je toto rally? Každý jezdí jinak,každý má své limity a své pocity, takže to,že udělám 8hodin a dojedu druhý v Rz napíšu "skvělé druhý čas,paráda" Každý to bere jinak a nijak zvlášt bych to neřešil,každý je jaký je a už bych se v tom nerýpal, nejsme bulvární plátek,abychom tady takhle drbali.. Rolling Eyes
Prostě někdy to stojí za komentář,ale někdy není potřeba přilévat do ohně. Komentovat,ale né tady v diskuzi, každý si udělá o kýmkoli tady a na trati vlastní obrázek.

Nequotuj předchozí příspěvek! Michal Šenk

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT..
Presne tehlech kometařu sem si všiml taky a snažim se jim sam vyvarovat... Malinko mi to totiz prijde (myšleno přehnaně) jako uražka pro soupeře, ktery zajede stejny čas, ale při tom on jede to svoje a ma pocit ze to bylo dobre... Arrow pak takovy komentař docela znechutí... kdyz komentuju svoji jizdu, tak nekomentuju cas, ale to jak se mi jede...(např. nervozne nebo bez rytmu...)

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle debata patri nekam do sekce "ostatni".. Rolling Eyes

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si komentáře některých jezdců radši už ani nečtu. Very Happy Nicméně bych tuto debatu přibrzdil, vraťme se k S.A.D.A.C. Rally a k podstatnějším záležitostem.

Připomínám, že dle pravidel je prvních 10 jezdců z každé třídy povinno nahrát nejpozděje do čtvrtka (23:59) výše uvedené replaye z ukončeného podniku. Nebudou-li replaye nahrány, obdrží jezdec 10minut penalizaci! Exclamation

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne září 28, 2008 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Další
Strana 11 z 16

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme