Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VAŠE NÁMĚTY A NÁPADY K MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jo, jsme šťastlivci Exclamation (to myslím vážně Very Happy ) Mám 6600GT,problemy se hrou se mi drasticky zredukovaly po použití těchto ovladačůhttp://downloads.guru3d.com/download.php?det=1165 jestli chceš skus Wink (toto patří asi trochu jinam, ale snad to tak moc nevadí)

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBRdll trosku pomuze, ted mi to pada cca jednou z 6 pokusu. Coz je porad jeste vitenaco Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě clio ani Fábka nepadá a pravidla ¨bych nechal tak jak jsou do konce MČR.Jestli bude další MČR tak až pak se upraví. Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

slo by nejak udelat ze by se dalo dat aby se vysledky radily podle toho kdo jede za tym? a jeste 1 dotaz. slo by dat na hlavni stranku nekde na kraj odkaz na prave probihajici turnaj MCR?

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2006 5:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZITEK Dalibor napsal:
slo by nejak udelat ze by se dalo dat aby se vysledky radily podle toho kdo jede za tym? a jeste 1 dotaz. slo by dat na hlavni stranku nekde na kraj odkaz na prave probihajici turnaj MCR?

1. Asi ne Sad Ale muzes si vyexportovat vysledky v .csv formatu a pak si je seradit treba v Excelu.
2. Na aktualni turnaj se dostanes hodne jednoduse - seznam poharu / MCR rally nebo MCR sprint / jmeno turnaje. Nahoru na stranky se mi to davat nechce, prece jen, zni to neuveritelne ale tahle stranka neni jen o MCR Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2006 8:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
POLAK Tomas napsal:
ale celá podstata mých námitek je v tom,že bych chtěl víc jezdců a to díky vašim pravidlům prostě nejde.Včera jsem večer přišel z práce,zjistil jsem že je úterý a musím odjet rbr,ale když jsem viděl kolik nás jede tak jsem měl po závodech a po chuti jezdit


ale ale .. nemůžu za to že lidi nechtěj jezdit třídy .. to na pravidla svalovat nemůžeš ..
chci vědět jedno : k vůli jakému pravidlu nestartuje a nedojíždí víc lidí??

Vašek to řekl správně ... na tuhle relativně reálnou hru jsme čekali jak na smilování a najednou je špatná ... a to mě mrzí ...


Kvůli jakému pravidlu, tak pravidlo číslo 1 je to, že se jezdí pořád dokola jedno a to samé, což sem tu už jednou rozebíral, ono totiž jezdit během pár podniků v každé rally jednu a tu samou RZ a to hned několikrát na zábavě moc nepřidá. Další věcí je, že ve skupině s1600 stačí v podstatě doject do cíle s jakoukoli penalizací a mám body, což je bod číslo 2 a tím je vaše realistický bodování, tohle bych do příští sezóny (bude_li nějaká) rozhodně změnil. Bodem číslo 3 vidim ty penalizace v kategorii s1600 to je asi zbytečný, prostě když dam ránu, tak přemejšlim jestli si to dojedu do cíle alespoň pro nějaký body, nebo odstoupim a dam si nějakej turnájek, kterej nepojedu znuděně. Buď to SR zrušit úplně, nebo snížit penalizace. Jako argumenty typu reklama a diváci sou mi u rbr u dolní části těla. Já osobně sem se účastnil MČR ve třídě s1600, ale po asi 4.podniku mne to začalo silně unavovat, hlavně to už bylo jako na kolotoči. K tomu ještě ono vybírat charakter RZ aby se podobal co nejvíce reálu neni vždycky zrovna dobrým řešením. Posledních pár podniků sem už vynechal, sice z důvodu nedostatku času, ale všechno by se dalo ještě řešit, jenže pomalu se z toho vytrácí to co sem pociťoval na začátku. Podle mého Monte Carlo, byl z celého seriálu nejlepším počinem, každej do toho byl zapálenej a těšil se na to jako malej, což se postupem času, podíváme li se na účast na ostatních závodech v seriálu nějak vytratilo a jak už někdo poznamenal je účast čím dál menší. Nejspíš teda asi něco bude špatně. No a k tej realističnosti, ta je opravd báječná, jenže to je chyba rbr, z vlastní zkušenosti znám případ, a to hlavně na tratích z francie, že si to šinu vnitřkem zatáčky, stále všema kolama na trati a padne rána a konec, v repleji ani neni vidět co sem trfil, to samé se stává i na tratích ve švédsku. Ovšem nejlepší sou ty stromečky v GB, ty nadělaj víc problémů než velkej strom, takovej stromek, v reálu prostě přejedu aniž bych odřel lak a tady mi to v lepším případě sežere kvalty, což je konec a nebo mne to vyautuje rovnou. Ale zase na střední poškození můžu dát ránu čelem a pokud to neni víckrát za sebou, tak v podstatě dojedu do cíle bez zjevných problémů. Seem pro real poškození, ale penál bych snížil, tím by dojíždělo i víc posádek, ono totiž třeba dostat už ve třetí RZ penál, tak pak už ten zbytek moc lidí nebaví dojíždět jen tak pro zábavu.

No tak sem si zase postěžoval.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2006 23:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to že se jede pořád dokola je dáno počtem rz v rbr ......
Bodování je v pořádku ...jenže uvědom si jednu věc: na začátku bylo mnohem víc lidí co byli zapálení ale to bohužel vyhaslo ...čím to ??

ne všechny totiž baví dlouhodobé soutěže a to je ten kámen úrazu ....ano jezdí ale pokud si všimneš tak ve startovních listinách se objevují jedna a ta samá jména .. občas někdo přibude nebo zmizí ..... ale ne všichni u rbr vydží ....... tak jako skalní příznivci.

Je to škoda ale s tím se nedá nic dělat ....
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No musím souhlasit jak s Dejmkem tak i s tebou.
Faktem je že spousta lidí utekla do rbrchamp právě kvůli poškození (je jasné že neovlivníš to jak to tvůrci vymysleli ,ale je to podmět k zamyšlení a možná i přehodnocení do dalšího MČR).
Sám už jsi vyzkoušel ,že kolikrát banální náraz tě zastaví a rána na komoru ti dovolí pokračovat dál a výběr tratí si přidal taky své,doposavad se točí krom rallye sweden vše kolem pár vybranných RZ (dle tvého tvrzení co nejbližší skutečnosti -ale zdá se že tato volba odrazuje spoustu lidí), možná by jsi měl ustoupit trochu z co největší podobnosti ke skutečné rallye a udělat podniky zajímavější a pestřejší na tratě.
Neberto z mé strany jako hanobení tvé práce ,ale jako snahu udržet MČR při životě i pro další sezony. Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 9:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tratí je málo, to je určitě největší slabina RBR. Musíme počkat. Zatím máme jen 6 sněhových, 6 asfaltových a 25 šotolinových RZet, navíc USA se nedá moc použít - a z toho prostě moc nenavaříte.

Trošku zábavy do toho vnese počasí, mokro v Turecku to zas posunulo jinam Smile

Co se týká opakování RZet, v reálný rally se RZty jedou několikrát, jaky se vám líbilo jezdit třeba Falstone/Harwood/Prospect/Mineshaft 3x po sobě? Podobně to tak opravdu je!

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Tratí je málo, to je určitě největší slabina RBR. Musíme počkat. Zatím máme jen 6 sněhových, 6 asfaltových a 25 šotolinových RZet, navíc USA se nedá moc použít - a z toho prostě moc nenavaříte.

Trošku zábavy do toho vnese počasí, mokro v Turecku to zas posunulo jinam Smile

Co se týká opakování RZet, v reálný rally se RZty jedou několikrát, jaky se vám líbilo jezdit třeba Falstone/Harwood/Prospect/Mineshaft 3x po sobě? Podobně to tak opravdu je!


Nevadí mě když to jedu několikrát po sobě ,ale vadí mě že je to plus mínus v každé rallye to samé. Sám říkáš že je 25 šotolinek a my jsme jich jeli kolik ?
Určitě ti změny povrchů pomůžou ,ale neni to všelék.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Nevadí mě když to jedu několikrát po sobě ,ale vadí mě že je to plus mínus v každé rallye to samé. Sám říkáš že je 25 šotolinek a my jsme jich jeli kolik ?
Určitě ti změny povrchů pomůžou ,ale neni to všelék.

Kolik jsme jich jeli? Vsechny krome rally school, Frazier Wells, Daimond Creek 1/2 a Hualapai Nations. A musite uznat, ze USA trate jsou silne netypicky, jediny co se tomu trosku podoba je Finsko. Jinak se opravdu jely uplne vsechny trati.

To pockejte, az prijde "podzim" a asfaltova serie, to teprve budou lidi remcat, ze se porad jede to samy! Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Nemec





Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ani nevim proc ale na podzim se tesim nejvic Smile
A usa mas pravdu ze se podoba hodne Finsku ale i treba argentina je hodne ryhla.

Vic k tomu nereknu protoze uz bylo vse receno.
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
KORAL Vaclav napsal:
Tratí je málo, to je určitě největší slabina RBR. Musíme počkat. Zatím máme jen 6 sněhových, 6 asfaltových a 25 šotolinových RZet, navíc USA se nedá moc použít - a z toho prostě moc nenavaříte.

Trošku zábavy do toho vnese počasí, mokro v Turecku to zas posunulo jinam Smile

Co se týká opakování RZet, v reálný rally se RZty jedou několikrát, jaky se vám líbilo jezdit třeba Falstone/Harwood/Prospect/Mineshaft 3x po sobě? Podobně to tak opravdu je!


Nevadí mě když to jedu několikrát po sobě ,ale vadí mě že je to plus mínus v každé rallye to samé. Sám říkáš že je 25 šotolinek a my jsme jich jeli kolik ?
Určitě ti změny povrchů pomůžou ,ale neni to všelék.
Přesně, taky mě nevadí že se jede jedna RZ v Rally 3x, ale jak už to je v 5 soutěžích za sebou, tak to je hnus. Sad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě by nebylo špatné, kdyby se opakovaly 2, nebo 3 stejné sekce jako ve skutečnosti. Určitě by bylo zajímavé porovnání časů v prvním a druhém průjezdu...
A určitě bych přivítal, aby se jely RZety s rozdílným počasím bez možnosti výměny gum. Kluci snad dělají na úpravě turnajů, kde už nebude počasí dané předem, ale bude k dispozici jenom předpověď, jak je to v originálce. To teprve bude zábava!

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SOUREK Vaclav napsal:
Podle mě by nebylo špatné, kdyby se opakovaly 2, nebo 3 stejné sekce jako ve skutečnosti. Určitě by bylo zajímavé porovnání časů v prvním a druhém průjezdu...
A určitě bych přivítal, aby se jely RZety s rozdílným počasím bez možnosti výměny gum. Kluci snad dělají na úpravě turnajů, kde už nebude počasí dané předem, ale bude k dispozici jenom předpověď, jak je to v originálce. To teprve bude zábava!

Nedelaji, ale planuji to Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po únor 06, 2006 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
Strana 29 z 32

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme