Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

padání richardsburnsSS.exe

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TESAR Tomas





Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: padání richardsburnsSS.exe Odpovědět s citátem

zdravím všechny
pročetl jsem celé forum, ale odpověd na můj problém jsem nenašel. RBR hraju skoro půl roku a nyní potom co se přeinstalovali fyziky aut atd, tak u některých pohárů či jednotlivých závodů v některých RZtách nenajede některá RZ a spadne to zpět do XP a objeví se v aplikaci burnsSS.exe nastala nějaká chyba a konečná, nevíte co bych měl ještě případně do instalovat? jestli toto někomu taky dělalo problém at mi napíše prosím na icq 403 165 107 díky moc.
Příspěvek Zaslal: so říjen 04, 2008 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMKO Marek





Založen: 28. 09. 2008
Příspěvky: 62

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Preco by ti mal pisat na icq? Forum je na to, aby sa tu riesili problemy a nie na to aby sa tu iba hladali ludia, ktori to vyriesia.

Taky problem ma plno inych ludi okrem teba a ak sa to vyriesi tu, tak im to pomoze a nebudu sa musiet znova pytat Wink
Příspěvek Zaslal: so říjen 04, 2008 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TESAR Tomas





Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: padání Odpovědět s citátem

vím, ale občas se to některé věci nedořešily a psal jsem se i Wallyho, a bohužel zatím neodpověděl. Proto jsem se chtěl tady zeptat, zda někdo měl taky tento problém, protože sice ve foru se toto řeší s tímto padáním hry, ale visual +cc mam nainstalovaný, a přesto to u některých rz padá, takhle jsem třeba přišel včera o IRC, i když jsem měl jednou restart, tak u RZ3 to nenajelo a to samé u IRC shakedown. Jiné závody chodím tak netuším zda je chyba vysloveně u mě nebo spíš u nastavení závodů. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so říjen 04, 2008 13:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja tento problém občas mávam. Vždy, že keď začínam nejaký turnaj, tak idem s novým reštartom hry, povypínam všetky aplikácie nepotrebné na lište ( ICQ, Antivir, Skype, Googletalk a podobné, ktoré by sa mohli aktivovať alebo automaticky aktualizovať v priebehu hry).
Často sa mi to stávalo, keď som predtým v RBR išiel shakedown a odtiaľ hneď do online turnaja, tak mi to niekedy vypíše túto hlášku. Niekedy zabudnem reštartovať hru a ako naschvál sa niečo objaví. Idem 20 až 30 turnajov bez problémov a potom buď v RBRSS.exe nastala chyba, alebo pád do Win a posledne mi to dokonca 2x hodilo modrú obrazovku na tej istej RZ v rôznych turnajoch. Všetko mám nainštalované podľa návodu.
Je to nevyliečiteľná choroba tejto hry a myslím, že tu nie je nikto komu by to občas nespôsobovalo problémy. Raz to robia nové textúry do turnajov, inokedy zvuky, grafika,výpadok servera, zahltená pamäť PC po iných aplikáciach,hrách, možno aj nastavením niektorých turnajov a to hlavne počasia, atď.
Příspěvek Zaslal: so říjen 04, 2008 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TESAR Tomas





Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

díky za pár tipů zkusím to tak udělat.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim...mam taky problem:RBR mi islo uplne v pohode ale dnes ked som chcel hrat mi vypisalo hlasku o nejakej chybe v RBR SSE.exe a vobec mi hru nespustilo...po asi 10 pokusoch na preinstalovanie a pod. som dosiel na to ze mi to robi ked nainstalujem Czech Online Plugin...nestretli ste sa niekto s tym???Ked mam hru nainstalovanu povodnu aj z Patchom 1.02 tak hra ide ako nahle dam plugin uz vypisuje ze program RichardBurnsRally_SSE.exe bol zastaveny a hru mi nechce spustit

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uz to ide.Data Execution Prevention(DEP) musi byt zapnute len pre programy ktore su nutne pre chod WIN
ja som tam vcera menil vecer nastavenie koli chybnej hlaske jedneho programu a neslo to preto.Nemyslel som ze to by mohlo mat vplyv Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme