Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 12.10.-18.10.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1min pentle je sakra málo. Příklad: na TR S.A.D.A.C měl první náskok přes minutu Idea co řeší min pentle? Nic! je to jen příklad.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRABLEC Jan napsal:
Plne souhlasim z vaškem Dejmkem. (Martine už jsi zapoměl jak jsi vloni tvrdě hajil pravidla?) Jinak kluků je mi líto.



Ano Honzo nezapoměl, ale to byl případ podvodu !!!!! A to je sakra rozdíl. Wink

Jinak bych toto tema ukončil s tím že kluci mají hold smůlu a sou potrestani podle pravidel.
Dale bych požadal vedení TR o zváženi v pravidlech od PŘÍŠTÍHO ZAVODU stahnout penalizaci za neodeslaní rpl na 1 min za RZ což je podle mě rozumné potrestaní.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pojďme se rovnou bavit o tom, jestli nezměnit třeba minuty v SupeRally... Pravidla byla vyvěšená před začátkem seriálu a myslím, že bylo dost času o tom debatit. Zmírnění penalty za neodeslání replaye na minutu by ve finále nic nevyřešilo, "výchovný" efekt by byl nula. Jen by z jezdců víceméně spadla jedna z velmi mála odpovědností vůči pořadatelům. Pokud je pilot zodpovědný, nemusí vůbec takovéto problémy řešit, nu ni?

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 18:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1 min. je skra málo Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DADAS mam takovy pocit že soutěž smolař rally v TR magazínu opět vyhraješ ty Crying or Very sad Po zkvělém vykonu na trati si díky své děravé hlavě a špatnému manažerovy ktery si nehlída své povinnosti přišel o 22 bodíku.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1 min za rz .....penalizace za 2 rz.... momeeentik počítam .... = 2min a to už pošupajdíš pořadím sakra dolů.
Nee dobře kašlem na to. Kluci jsou potrestani konec debatě o penalizaci. Nema to smysl.

Jinak bych chtěl zavěrem říci že se nezlobím ani na pořadatele kteří nepochybyli ani na sveho jezdce. Protože se to prostě mohlo stat každemu. Pro mě jakožto manažera je duležité že kluci nepodváděli Exclamation
A myslím že to je na cele situaci to nejduležitější i vuči ostatním Wink

Jinak sem zapoměl pochválit skladbu rally i realičnost počasí. Je to parada se svest v rally ktera dava smysl CRF za to díky bylo to fajn.
A už ted se těším co pro nas namýchal Karlos Twisted Evil

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Radek Garazija Odpovědět s citátem

To Brudlin - myslím , že bojuješ statečně , ale doufám , že marně . Protože jak ten boj vyhraješ , tak budu požadovat při každé mojí nesrovnalosti v TR o vyjímku a amnestii . Sorry , jenom doufám , že pravidla platí pro všechny , ne jenom pro někoho . Ale to neznamená , že s nimi souhlasím . Jinak si myslím , že David Kučera uznal svou chybu a proto nechápu proč to dál pitvat . Co čekáte . snad jsou pravidla jednou daný a doufám , že to platí . Jinak srát na všechno !!!!!!!!!! Všichni tomu věnujou spoooooooooooustu času a myslím , že to je problém teamu , když si to nedokáže pohlídat takovou banalitu . Nemám do toho co mluvit , ale jestli se změní výsledky tak na to dlabu .
BRUDER Martin napsal:
1 min za rz .....penalizace za 2 rz.... momeeentik počítam .... = 2min a to už pošupajdíš pořadím sakra dolů.
Nee dobře kašlem na to. Kluci jsou potrestani konec debatě o penalizaci. Nema to smysl.

Jinak bych chtěl zavěrem říci že se nezlobím ani na pořadatele kteří nepochybyli ani na sveho jezdce. Protože se to prostě mohlo stat každemu. Pro mě jakožto manažera je duležité že kluci nepodváděli Exclamation
A myslím že to je na cele situaci to nejduležitější i vuči ostatním Wink

Jinak sem zapoměl pochválit skladbu rally i realičnost počasí. Je to parada se svest v rally ktera dava smysl CRF za to díky bylo to fajn.
A už ted se těším co pro nas namýchal Karlos Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 2:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluky odbavit dle pravidel, mám v tom taky jednoho miláčka, ale to nnic nemění na situaci, je třeba být trochu zodpovědnější. Téma výše penalizace od dalších podniků za neodeslání RPL ale za úvahu stojí. Oproti loňsku totiž ubyl jeden podstatný význam rpl a to kontrola setupů, takže trest 5 minut je možná teď opravdu neadekvátní Idea

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 3:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevim, ale podle mě je todle téma uzavřeno s tim, že sám Bruďas souhlasí s potrestáním za neodeslání replaye, pouze podal návrh na zmírnění penalizace pro budoucí podniky. Jako člen SADACu mě mrzí že se to stalo i našemu jezdci, ale jinak než potrestáním podle předem daných pravidel to vyřešit nelze...

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem proti jakémukoliv zásahu do pravidel. Prostě za blbost se platí, zapomenuté odeslání replaye budiž potrestáno. Jeden z našich jezdců dal na mokrou sekci suché gumy, protože si nevšiml, že mu pořadatel implictně tyto suché gumy "nachystal". Odnesl to taky velkou časovou ztrátou, ale taky pořadatele nežádal o nějakou možnost to napravit nebo zmírnit následky. Stejně jako nastavení gum nebo setupu, i odeslání replaye je v péči samotného jezdce, musí si to sám pohlídat. Pokud toho nejsou jezdci schopni nebo na to zapomenou, jejich problém.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Dobeš musí být z Vás nadšen.....jestli už měl hotové video z první etapy......tak to může začít dělat znova.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 15:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím uznat že mate pravdu a přesvědčili ste mě že je to jedina povinost jezdce při turnaji a musi si ji ohlídat. Rolling Eyes Penalizaci kluci dostali opravněně a podle pravidel a tím bych dikuzi na tohle tema kterou sem rozjel chtěl ukončit Wink Díky za nazory a jedeme dál.

Ptyca - Laughing Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naštěstí jsem ještě pořádně nezačal Cool Po zkušenostech z minulého roku, kdy jse jedno video předělával kvůli nějakému Ptáčkovi co lítal mimo trať s konečným zpracováním raději počkám... Wink Cool

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak teď nevím, jestli se radovat nebo brečet Very Happy Teším se jako malé děcko, mamí, ja budu v televiiizi Very Happy

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Musím uznat že mate pravdu a přesvědčili ste mě že je to jedina povinost jezdce při turnaji a musi si ji ohlídat. Rolling Eyes Penalizaci kluci dostali opravněně a podle pravidel a tím bych dikuzi na tohle tema kterou sem rozjel chtěl ukončit Wink Díky za nazory a jedeme dál.

Ptyca - Laughing Laughing


Ještě pohled z mé strany. Všechno jsem pročetl a zkusím shrnout. Především mě mrzí, že po vyhlášení penalizací se objevilo dost názorů, které začaly hledat příčiny od začátku u pořadatelů. Ať už na úrovni "lidskosti" nebo opravdu neznalosti pravidel (viz dotazy jestli byli dotyční vyzvání zprávou). V pravidlech je jasně psaná věta o tom, že dotyční nebudou upozorňování přes PM a tuto větu pro jistotu ještě vždy vypustím v příspěvku, kde oznamuju požadované replaye. Přesto to jak vidím nestačí. Tato úprava oproti loňsku a pravidla obecně byla změněna s cílem přenést větší zodpovědnost na jezdce samotné. Já se musím prohryzat za 4-5 dní po skončení TR desítkama replayů, zabere to docela dost času a musím zodpovědně fungovat. Jezdec, který tenhle podnik s názvem TR jezdí a zná pravidla ví, že bude mít na 2 místech vyhlášeny rz ke kontrole (na webu pluginu je to tučným velkým červeným písmem) a odešle, hotovo. Je tohle opravdu tak těžké? Ve srovnání se mnou to každého bude stát x-tisíckrát míň času než mně. Dalším důvodem nerozesílání PM je věc technická. Web pluginu ve své ochraně proti spammerům zahrnuje i věc, kdy nejde odeílat PM hned za sebou. Vždy musí být nějaká časová prodleva mezi jednotlivýma zprávama a při oznamování 50 jezdcům to znamená sedět u pc téměř 2 hodiny a to systémem, najít jezdce, vložit předem zkopírovaný text, odeslat a pak čekat a pak ještě 49x.
Zkusím to ještě podpořit konkrétními případy. Po skončení CRF rally mě kontaktoval Brudlin, že jeho jezdec Aleš Kulhánek jede pryč hned v pondělí ráno a potřebuje vědět které RZ budou kontrolované. Domluva zněla, že je napíšu na forum SADACu, což jsem udělal a hned je zveřejnil i zde a na web TR. Aleš uploadl a nebyl problém. David Kučera patří do stejného týmu a oznámení si nepřečetl nikde. David, jak mi sám potvrdí je v tomto směru recidivista. Totéž se mu stalo vloni, kde jsem měl já povinnost ho upozornit na PM. Udělal jsem to 2x, nereagoval a proto jsem mu tehdy napsal i mail nad rámec svých povinností a až ten pomohl a pár hodin před "countdownem" záznamy uploadoval. (Tehdy byl, Jindro Kalivodo, David přede mnou, v případě CRF tomu je naopak a tvá poznámka zabalená do "zlých jazyků" o likvidaci konkurence, kterou jsi vzápětí negoval byla zcela nemístná, typicky česká a zbytečná, pač tohle opravdu nemám zapotřebí). Závěr z toho je, že je to jen o jezdci, jak se k povinnostem postaví a manažer nestihne zařídit vše.
Diskuze o výši trestu za tento přestupek se měla řešit před začátkem TR a ne teď, kdy nastal ten konkrétní případ. Mám pocit, že když podnik proběhne standartně bez nějakých prohřešků, tak "závodíme", ale jakmile přijde něco z pravidel, kdy je využita penalizace, tak je to "jenom hra" a to je podle mně špatně.
Omlouvám se za tento dopis, chtěl jsem zareagovat na dvě stránky zpět a věřte, že je sakra těžké zároveň být součástí pořadatelstva a jezdectva zároveň

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme