Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. Carlsbad Rally 4.1. - 10.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, no tak nejspis to bude tim nastavenim trati, tj. denni doba, povrch trate, podminky? Pokud neni navolena spravna kombinace zobrazuji se bud puvodni textury snowfrance - vsechny textury prohnany B/W filtrem a vsechno je pak 100%bily, nebo textury uplne bez snehu...coz je na prd u testovacich turnaju kde je to nastaveno netsinou vsechno na dobre podminky nebo vselijak...bohuzel u vypsaneho podniku TR neni v soucasne dobe moznost ziskat informace o denni dobe a proto neni mozne ani textury v testech pred TR zcela vyzkouset...co s tim?
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil BITTNER Jan dne so leden 03, 2009 16:02, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 15:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ted me napadlo ze idelani by bylo vytvorit spolu s TR turnajem taky Shakedown turnaj nastaveny identicky dle nasledujiciho podniku, aby i tymy, ktere se k informacim o denni dobe nedostanou meli moznost projet trat a zjistit pripadne zaludnosti textur...a podle nej si pak nastavit denni dobu a pocasi spravne...
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 Honza Bittner: takto je to vyborne, dekujeme Smile bylo by asi dobre pri vypsani TR zverejnovat i skladbu trate v excelu...ted uz mlcim Cool
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Počasí a denní doba je nastavena podle turnaje z minulé sezóny. Tam se dostanete na kompletní informace. TR 2007 - Carlsbad Rally

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAVRANEK Michal





Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 67

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ty blaho poprve sem jel na snehu francii a musim rici ze to je vo drzku Wink to bude rachot v TR Rolling Eyes hodne lidi nedojede Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Blbost francie na snehu je to to nejlepsi co v rbr je, alespon me to moc bavi Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Ja moc zrovna snow france nemusim ale budis. Kazdy ma rovnake podmienky... Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes se mi stala zjimavá věc. Přijedu z mistraku ve stolním tenise (ale to je nepodstatné) stahnu officialní balíček pro nadcházející TR. Mám staženo tak dem zkusit nějaký ten test, vlezu do testu s názvem Testy na Carlsbad Rally 1-2 ( http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=4e70a6021a76cb45a7e11daf7ed31200&stage=1 ) hned na první rz se mi stala podivná věc, dojiždím rz, normalně za těma cedulkama za cílovou zatáčkou na cote, jak je cíl, sem přibrzdil a pomalu už dojíždím ke stolku časoměřičů. čekám na výsledky a nic, podívam se na časomíru a ejhle stále běží. skousim dojet az nekolik metrů za stolek, stále nic, tak se vrátím znovu do zatáčky před cíl a pořád nic, znovu projíždím cílem a plížím se ke stolku časoměřičů nic dojíždím až na doraz rz kam mě to po vozovce pustí pořád nic, říkám bratrovi "čum na to" opakovaně jedu do zatáčky a znovu průjezd cílem až ke stolku časoměřičů, najednou mi vyskočí ukončení rz a napsáno Replay uložen nebo co se tam píše dam enter a "DNF" tak si říkám čím to je, ostatní rz v pohodě, replay zde: http://rbr.onlineracing.cz/tools.php?act=dl_replay&torid=4e70a6021a76cb45a7e11daf7ed31200&userid=8185&stage=0

skusím si zajet jeste v shakedownu cotečko.
Příspěvek Zaslal: so leden 03, 2009 23:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
RAJZL Robert





Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Slavičín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to máš zajímajé Wink ten replay sem si stahl a shlédnul nwm hold se modli atˇ TI TO NEUDĚLÁ NA TR enbo to bys byl jak se lidově říká v řiti Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vyzkoušel jsem odinstalovat balíček tr a sjet se stejným setem i se snow pneu akorat bez snow modu, a taky to udelalo, i normalne na slickach na default, to udelalo, tak jsem si ze zalohy rbr zkopiroval vsechny soubory z maps od trate "41" coz je cote vsechny (.dls, .col, .fnc, .ini .......atd) a uz to to fakci uz sem mi zase casomira zastavii.
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, to co tu popisuje kolega výše je s největší pravděpodobností posunutým cílem.

Rád bych se vedení zeptal na jednu věc, jestli jde jet turnaj bez textur, jen s fyzikou ?

díky za odpověď
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli myslíš tím kolegou mě, a to co jsem psal, tak mě to hned pri tom co se stalo napadlo, že to může být posunutým cílem, ale jak se to stalo když jsem s rz, nic nedělal, a před nainstalováním tr balíčku bylo vše ok.
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
Jestli myslíš tím kolegou mě, a to co jsem psal, tak mě to hned pri tom co se stalo napadlo, že to může být posunutým cílem, ale jak se to stalo když jsem s rz, nic nedělal, a před nainstalováním tr balíčku bylo vše ok.


ono se to prostě někdy stane ... jediná rada jak z toho ven je : instalátor rozbalit někam do složky a ručně kopírovat jeden po druhém .. má to výhodu v tom že přesně vím co za co měním a zároveň zálohuji Wink
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: 1.E Odpovědět s citátem

1.E musim zhodnotit 3N - Narocna, Nadherna, Nepredvidatelna - moc dobreee - tesim na 2.E

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 12:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme