Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. Carlsbad Rally 4.1. - 10.1.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na ty tetury jsem se zeptal naprosto záměrně z důvodu času ... s texturama na stejné rychlostce o 30 sec horší čas než bez textur Wink jinak je to sjízdné i na 24" lcd bez problému akorát je to prostě oproti originálu hrozný rozdíl ..jen pro vysvětlení

btw. s hroudou souhlas
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Potrebuju si tak trochu vylit zlost, tak to udelam tady...

Prvni sekce prvni etapy byla paradni, zajel jsem lip, nez jsem cekal. Pak servis temer bez poskozeni a start do Pirky Menoko. Malem mi upadla celist. Kdyz jsem testoval v Shakedownu, byla vsude sotolina, takze jsem obul mokre soto gumy. Trat byla ale cela komplet zasnezena!!! Klouzalo to, ze se nedalo jet. Nasledoval crash a 40 minut penalizace.

A muj dotaz: Proc na to neni nekde velkym cervenym pismem upozorneno?! Nebo proc to neni v komentu k turnaji? Na webu TR?

Ma smysl zadat o reset?
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Jan Dát šotolinové gumy na snow France to je blbý,,, chybama se člověk učí.

A proč to není nikde napsáno... Proč by tě to měl učit pořadatel? Od čeho jsou týmy?

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem měl to "štěstí", že jsem to rozflákal už na francouzských erzetách, protože jinak bych do japonských zkoušek nastoupil taky na mokré gumě. Ještě behem samotné rally jsem se mezi zkouškama díval z druhého PC na stránku turnaje, na ofiko web TR, kde je napsáno "povrch: sníh/šotolina"... Vůbec z ničeho, ani z jednoho ze zmíněných zdrojů nelze poznat, že se i japonské zkoušky mají jet na hřebu. Já jsem v souvislosti s touto rally slyšel o Japonsku na sněhu poprvé. Jestli se to tak jelo i loni, nevím, a stejně tak to neví řada jiných. Přednastaveným gumám od pořadatele po předchozích zkušenostech z letošních podniků TR radší nevěřím, takže souhlasím, že tohle je ze strany pořadatele docela zásadní error.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

diky za reset ted jeste jeden problem jak to udelat abych do te 9 RZ odstartoval aby mi to nespadlo potreti v cem bude ten problem je to Bisanne2 kde mi to dvakrat spadlo

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman napsal:
NEMEC Jan Dát šotolinové gumy na snow France to je blbý,,, chybama se člověk učí.

A proč to není nikde napsáno... Proč by tě to měl učit pořadatel? Od čeho jsou týmy?
Honza nemluvil o Francii, ale o japonských erzetách...

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman napsal:
A proč to není nikde napsáno... Proč by tě to měl učit pořadatel? Od čeho jsou týmy?


To si mame najmout spiona na TR?
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proc by tam asi byly jinak vsude zvolené pneu snow kdyby se to mělo jet na mokrejch soto? a navic tu na forum ze zacatku tohodle vlákna bylo psáno jestli se nepřemění pneu na zakladni snow aby si to někdo nespletl tudiz ti to mohlo být jasné.
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOFBAUER Jakub Když nevíš co je snow France mod to je pak těžké. Mění fyziku všech tratí i Japonských na sněhové.


NEMEC Jan Vy špiona doted nemáte Shocked Shocked To je docela chyba, aspon sis na něm ted mohl vylévat zlost. Very Happy

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASKU Michale, jak už jsem psal, na předchozích podnicích TR 2008 bylo několik rally, kde pneumatiky byly defaultně nastavené pořadatelem tak, že neodpovídaly podmínkám v rally. Sám jsem tady tehdy říkal, že je to v pohodě a že jde o věc, kterou si má jezdec hlídat sám. Potuď je vše OK.

Jenže právě proto nemůžu brát pořadatelem dané nastavení gum najednou zčistajasna jako směrodatné. Navíc za podmínek, kdy jezdec prostě nemůže tušit, že se Japonsko má jet na hřebu, protože to nikdo z organizátorů v žádném z oficiálních zdrojů neuvedl. Nastavení gum pořadatelem prostě nemůže být jediné vodítko, ze kterého bych poznal, že mám jet na Japonsku hřeb.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman napsal:
HOFBAUER Jakub Když nevíš co je snow France mod to je pak těžké. Mění fyziku všech tratí i Japonských na sněhové.
Hmm, tak todle je pro mě fakt novinka. Logické, že se to jmenuje France Snow... OK.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je jasný že když je v popisu turnaje SNOW FRANCE a není tam FYZIKA TRATÍ tak to asi na slikách a na normální šotolině nepůjde.Já jsem si svůj tým poučil už na začátku.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No že se do těch vašich diskuzí pletu.Psalo se o tom myslím hodně že se pojede komplet na sněhových gumách,a těch testů co se všude jede,těch je nepočítaně.Jestli jedete bez nějakýho malýho testíku rovnou ostrej závod tak vás teda obdivuju ale s tvrdejma podmínkama se v Team Rally musí počítat.Já jsem taky nevěděl jak se na tom pojede.Minule když jsem viděl napsáno že se pojede sníh/šotolina+snowmod tak první co bylo jsem si udělal test jestli ten snowmod bude mít na šotolinu vliv.Naprosto to samý před tímhle závodem,nevěděl jsem před tím že snowFrance změní i ostatní tratě na sníh ale není tak těžký si to zjistit.Jak říkám,myslím že v turnajích během minulýho týdne bylo tak 30% testů na TR a hodně jich bylo volných a nezaheslovaných.Tohle bych nebral jako chybu pořadatele.

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je pravda, že se tady v tom vláknu na začátku už o tom psalo. Taky jsem svůj team upozornil. Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá tedy. Beru zpět, chyba primárně na mé straně. Jak vidno, nejsem ale jediný...

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Strana 5 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme