Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FIA Evropean Rally Championschip RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, ja si taky vic pamatuju ty puvodni nicky a jmeno je mi uplne jedno, protoze to je dlouhe a spis si clovek zapamatuje tu vystiznejsi prezdivku. A tvar PRIJMENI Jmeno je fakt tragickej Very Happy kdyz tak Jmeno Prijmeni, ale nevim proc to tak hrotit, mel by to byt podle me sampionat, ktery se nejvic podobal tomu povodnimu od Wallyho. Serioznost sampionatu se pozna casem, ale jestli rika nekdo seriozni sampionat tomu co ma predepsany tvar jmena a ofic. stranky s mesicem zpozdeni, tak me to zas tak moc seriozni neprijde.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 10:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jsem pro jmena jaka jsou v MCR!
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 12:23
Návrat nahoru
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kdy se bude moc nominovat do zavodu?

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Presne tak, ja si taky vic pamatuju ty puvodni nicky a jmeno je mi uplne jedno, protoze to je dlouhe a spis si clovek zapamatuje tu vystiznejsi prezdivku. A tvar PRIJMENI Jmeno je fakt tragickej Very Happy kdyz tak Jmeno Prijmeni, ale nevim proc to tak hrotit, mel by to byt podle me sampionat, ktery se nejvic podobal tomu povodnimu od Wallyho. Serioznost sampionatu se pozna casem, ale jestli rika nekdo seriozni sampionat tomu co ma predepsany tvar jmena a ofic. stranky s mesicem zpozdeni, tak me to zas tak moc seriozni neprijde.
S těmi jmény to nehrotim jen sem chtel řict že takhle můžu jet jako třeba Marcus a když se nezadaři tak jako Franta z Pelhřimova.Na druhou stranu to jde udělat stejně i s real jmeny Crying or Very sad .Ale MCR se mi jezdi opravdu fajn s těmi jmény jak jsou.A jen chci řict že tohle JE Wallyho původní turnaj z lonska jen se jinak jmenuje.Wally je pořadatel a ma hlavni slovo co se týka průběhu a pravidel turnaje.A moc se mi libi jak to má s těmi licencemi vymyšleny. Bude pořád o co závodit.Já dělám jen složeni jednotlivych rally a vyběr trati.Snad se budou libit.Proto jsem taky přejmenoval turnaj z FIA Eur..... na RBR EuRAllyCup protože ve FIA je 5 x rally tarmac a to by byla važně pruda jezdit francii 5x do kola tak sem vybral z evropskych šampionatů ty nejlepši rally( podle mě ) a zařadil je do RBR Euro Cup aby byl co nejpestřejši snad se mi to povede.
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 15:28
Návrat nahoru
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Skorpion napsal:
Presne tak, ja si taky vic pamatuju ty puvodni nicky a jmeno je mi uplne jedno, protoze to je dlouhe a spis si clovek zapamatuje tu vystiznejsi prezdivku. A tvar PRIJMENI Jmeno je fakt tragickej Very Happy kdyz tak Jmeno Prijmeni, ale nevim proc to tak hrotit, mel by to byt podle me sampionat, ktery se nejvic podobal tomu povodnimu od Wallyho. Serioznost sampionatu se pozna casem, ale jestli rika nekdo seriozni sampionat tomu co ma predepsany tvar jmena a ofic. stranky s mesicem zpozdeni, tak me to zas tak moc seriozni neprijde.
S těmi jmény to nehrotim jen sem chtel řict že takhle můžu jet jako třeba Marcus a když se nezadaři tak jako Franta z Pelhřimova.Na druhou stranu to jde udělat stejně i s real jmeny Crying or Very sad .Ale MCR se mi jezdi opravdu fajn s těmi jmény jak jsou.A jen chci řict že tohle JE Wallyho původní turnaj z lonska jen se jinak jmenuje.Wally je pořadatel a ma hlavni slovo co se týka průběhu a pravidel turnaje.A moc se mi libi jak to má s těmi licencemi vymyšleny. Bude pořád o co závodit.Já dělám jen složeni jednotlivych rally a vyběr trati.Snad se budou libit.Proto jsem taky přejmenoval turnaj z FIA Eur..... na RBR EuRAllyCup protože ve FIA je 5 x rally tarmac a to by byla važně pruda jezdit francii 5x do kola tak sem vybral z evropskych šampionatů ty nejlepši rally( podle mě ) a zařadil je do RBR Euro Cup aby byl co nejpestřejši snad se mi to povede.
To sem psal ja zapoměl sem se přihlasit sorry Embarassed
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

!!!!!!! Nominace už funguji !!!!!!! Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
!!!!!!! Nominace už funguji !!!!!!! Very Happy
Ted sem zjistil že nefunguji nominace na divokou kartu Wally o tom vi a snad se všechno podaři dat včas dupořadku Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se můžu přidat, tak jsem taky pro jména jak v MČR ! Protože vím houby kdo jede MČR pod jménem a stejně tenhle závod pod nickem. Já s ním chci závodit třeba i v Evropě a když tem jede jen pod nickem, tak nevím kdo to je.
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja v tom nevidim zadny problem... At si jede jak kdo chce a je to vyreseno... Podle me jsou nicky lepsi, vidim v prubehu jizdy jedno jmeno a je to prehlednejsi a rychlejsi k precteni...(urcite lepsi nez zjistovat jestli je lepsi DOTAHLO Franta nebo NEDOTAHLO Franta) Myslim ze tam pojede celkove vetsina jezdcu ze zahranici, tak nevidim duvod proc jim cpat nejake navyky z MCR. Lide z MCR pojedou tak jak jsou v MCR a kdo nechce muze mit jiny tvar jmena. Me take totiz zajimaji i ostatni jezdci, takze ty zahranicni jezdce bych nechal byt jak jsou. Ti pouzivaji vetsinou jmena pro Ham.cup. a FOG>Tvar.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Jestli se můžu přidat, tak jsem taky pro jména jak v MČR ! Protože vím houby kdo jede MČR pod jménem a stejně tenhle závod pod nickem. Já s ním chci závodit třeba i v Evropě a když tem jede jen pod nickem, tak nevím kdo to je.
Já bych zašel ještě dál > Jedna osoba = jeden login. A, s tohoto důvodu, sjednotit požadavky na tvar loginu pro všechny velké podniky Exclamation Exclamation Exclamation a to národní i mezinárodní.

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 18:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jak udělim divokou kartu pro jezdce ,když neni na výběr ??????????

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
A jak udělim divokou kartu pro jezdce ,když neni na výběr ??????????
Wally o tom už vý že nefunguji a snad to stihne dát do pořadku
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja v tom nevidim zadny problem... At si jede jak kdo chce a je to vyreseno... Podle me jsou nicky lepsi, vidim v prubehu jizdy jedno jmeno a je to prehlednejsi a rychlejsi k precteni...(urcite lepsi nez zjistovat jestli je lepsi DOTAHLO Franta nebo NEDOTAHLO Franta) Myslim ze tam pojede celkove vetsina jezdcu ze zahranici, tak nevidim duvod proc jim cpat nejake navyky z MCR. Lide z MCR pojedou tak jak jsou v MCR a kdo nechce muze mit jiny tvar jmena. Me take totiz zajimaji i ostatni jezdci, takze ty zahranicni jezdce bych nechal byt jak jsou. Ti pouzivaji vetsinou jmena pro Ham.cup. a FOG>Tvar.
Jen pro pořádek tento turnaj se se jmény nic dělat nebude a nikdo nemá v úmyslu s tim ted něco dělat.Já jsem jen souhlasil s Jardovým názorem.Ale tohle je otevřený turnaj pro všechny jezdce proto není potřeba se nikde registrovat a složitě přihlašovat.Je to soutěž o licence pro všechny atˇ pro Xmena23 nebo Frantu Flintu. Laughing Sleduji hlavně hlasovaní jak často jezdit ale hlasovalo zatim jen 15 lidi což mě mrzi.Chtěl bych aby to všem maximalně vyhovalo.A to i časově.
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nominace už funguji jak maji i s nominaci do A třidy WRC
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste dotaz : Je nekde na ANGLICKEM foru, ze se jede stary Wallyho sampionat??? Ja ze tam jsou zatim skoro sami cesi a ze zahranici akorat polaci... (Sorry Tome ja to tak nemyslel Very Happy)

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 23, 2006 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další
Strana 5 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme