Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zaseknutí hry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Re: je to zvukarnou...!!!.... Odpovědět s citátem

Dirt napsal:
Tak jsem se presvedcil ,zeje to opravdu tim Sund Blasterem...systemove sem ho zakazal pustil zvuk pres integrovany 5+1 a 3 RZ jsem jel v pohodě ,takže asi vyřešeno ,ale kdyby měl někdo nějaký lepší tip sem s ním ... to SBéčko chci fakt používat .)


vymenit za nekteoru z gaming series tu mam ja a funguje bez problemu Wink
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2009 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAVLAS Martin





Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím potvrdit, že je to problém zvukových karet které bych zařadil do kategorie "oškubane".

Dodnes jsem měl Sound Blaster X-Fi mX Xtreme Audio od Creative. Po internetu koluje mnoho faktl o této kartě. Jeden z nich je ten, že se nejedná o X-Fi kartu v úplném slova smyslu. Tato karta je založena na "staré" technologii Audigy.
Dovoluji si tvrdit, že tato karta, která se da výkonem přirovnat k Audigy 1 je předražená a za cenu 1000 si kupujete velmi drahou SOFTWAROU emulaci EAX bez podpory X-Fi technologií.

Dnes jsem s velkým štěstím tuto kartu vyreklamoval a vyměnil za Gamer edici, která je plnokrevník a je po problému se zasekáváním hry, který se v tomto topicu řeší.
Příspěvek Zaslal: út únor 24, 2009 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme