Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Změna zvuků do hry

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SPICKA Jakub





Založen: 11. 03. 2008
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Změna zvuků do hry Odpovědět s citátem

Zdravím, našel jsem na netu ke stažení balíček různých original zvuků aut a také zvuky reálnější převodovky a také zvuk jízdy a brždění na šoto i asfaltu. Všechno je ve formátu *.ENG jenže přišel největší kámen úrazu: Jak dát tyto zvuky do hry, aby správně fungovali? Předem mockrát díky za každou odpověd.
Příspěvek Zaslal: st březen 18, 2009 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jako prvni si radsi zazalohuj soubor audio.dat.Potom musis stahnout program dattool na otevreni dat souboru,ten stahnes tady:http://www.bhmotorsports.com/download/8479
Potom otevres ten soubor a nekde tam bys mel najit ten program dattol,je tam stejna jako ma RBR.Pretahni soubor audio.dat v hl.adresari RBR na ikonu dattol a mel by se ti rozbalit soubor se jmenem audio.Zkopirujes zvuk,kam potrebujes,napr.zvukWRC_octavia3.eng zkopirujes do:\Richard Burns Rally\audio\C#\Projects\Rally_7\TargetMedia_Develop\Pc\Debug\World\Audio,potom otevri slozku cars a tam nakopirujes ten zvuk auta,ktery chces.Pak otevres soubor cars.ini v tomto souboru a prepises standartni zvuk auta na ten svuj,zpocatku budou mit vsechna auta nazev subaru,takze si vyber pozici auta,kterou potrebujes,prepis cely nazev auta z ikony krome koncovky eng!Pokud chces efekty aut,tak otevri slozku effects,ta je primo v te slozce,kde si kopiroval zvuk auta,tam staci zkopirovat zvuk a potom jej prepsat na standartbi zvuk,ktery tam byl,nezapomen pred tim standartni zvuk odstranit nebo te to nepusti pri prepisovani zvuku.Ted se staci vratit na hl.adresar RBR a slozku audio zase pretahnes do programu dattool.Pak uz jen spust RBR a melo by to jit.
Příspěvek Zaslal: so březen 21, 2009 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a funguje ti to?
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 19:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vim,ze jsem to napsal dost komplikovane,ale kdyz ti nikdo nechtel poradit,tak ja jsem to zkusil aspon tak,jak jsem to napsal.
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme