Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pri preruseni turnaje dal jen default setup

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Pri preruseni turnaje dal jen default setup Odpovědět s citátem

Nevi jestli to tela i v on-line turnaji, ale v off-line urcite, ze kdyz treba odjedu 2 RZ, pak jdu s detmi ven a pak chci dojet dalsi dve RZ co zbyvaji do servisu, tak mi to priradi jen default nastaveni. Melo by tam byt to co jsem jel predchozi RZ. Nebo se pletu?
Příspěvek Zaslal: ne březen 05, 2006 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Re: Pri preruseni turnaje dal jen default setup Odpovědět s citátem

Petik napsal:
Nevi jestli to tela i v on-line turnaji, ale v off-line urcite, ze kdyz treba odjedu 2 RZ, pak jdu s detmi ven a pak chci dojet dalsi dve RZ co zbyvaji do servisu, tak mi to priradi jen default nastaveni. Melo by tam byt to co jsem jel predchozi RZ. Nebo se pletu?


nepleteš mělo ale nevim jak to funguje off line. Sad
Příspěvek Zaslal: ne březen 05, 2006 20:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Re: Pri preruseni turnaje dal jen default setup Odpovědět s citátem

V off-linu to prave nefunguje a ptam se kdo vi jak to funguje v on-linu. Jestli taky tak blbe, tak ma Wally co delat.
Příspěvek Zaslal: ne březen 05, 2006 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Re: Pri preruseni turnaje dal jen default setup Odpovědět s citátem

Petik napsal:
V off-linu to prave nefunguje a ptam se kdo vi jak to funguje v on-linu. Jestli taky tak blbe, tak ma Wally co delat.

BRUDER Martin napsal:
Petik napsal:
Nevi jestli to tela i v on-line turnaji, ale v off-line urcite, ze kdyz treba odjedu 2 RZ, pak jdu s detmi ven a pak chci dojet dalsi dve RZ co zbyvaji do servisu, tak mi to priradi jen default nastaveni. Melo by tam byt to co jsem jel predchozi RZ. Nebo se pletu?


nepleteš mělo ale nevim jak to funguje off line. Sad


V on-line je všechno v poho aspon u me.Nikdy se mi to nestalo.
Příspěvek Zaslal: ne březen 05, 2006 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Re: Pri preruseni turnaje dal jen default setup Odpovědět s citátem

A zkousel jsi nekdy opustit turnaj mezi RZ (napriklad ted jak je EURO CUP po druhe RZ) , ukoncit RBR, znovu spustit a pokracovat v turnaji jestli ti to da mimo servis posledni pouzity setup?

Petik
Příspěvek Zaslal: ne březen 05, 2006 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme